Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já volím české lihovarníctví.
  • Já jsem taky rudej, protože piji kontušovku, kmínku a rum. Potom se nedivte, když si trochu ucvrknu do kalhotek a stává se ze mě rudoarmějec.
  • Protože ty jsi blbec a neumíš pořádně ani česky.
  • tak že jsi volil čssd
  • Zajímavé, čtyři "nesouhlasí", klikáček si mysli, že to "ví" líp než já. *2*

    Skutečnost je taková, že
    1) žádnou koblihu jsem nedostal.
    2) Burešovo ANO jsem nevolil.

    *1* *2* *15*
  • Zdrastvuj malenkij rebjonok Simonko.
  • Tak jako ty Simone odtáhneš odsud s připochcanejma kalhotkama a posranou kriplkárou.
  • ovšem pokud mají volební heslo o tom, že kraje musí řídit úspěšní lidé, ne papaláši, tak je to trefa! Zatím je to tak, že na hejtmaství v Olomouci i Hradci dorazili zakuklenci, aby posbírali PC s podklady. Taková věc se nestane, když je základem drb babiny Málkové.
  • Koukám, že ten Bureš nám na tom obrázku nějak zrudnul. *1* *2* *15*
  • Nedostal jsem koblihu, tak jsem je nevolil. *1* *2* *15*
  • Ty ani nespis, ty americka filcko Simonovko, abys nam sdelil tutu bebilitu..hi..hi
  • Mamula se mi pod kůži nezadřel vůbec nijak. Nevím, kolik je vám let, ale většinou se ví, že VŠE, co tu bylo bylo pod kontrolou diktátu KSČ a Mamula byl považován za poloboha a taky tak jednal.
  • co si volíš to máš
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/416177-bratislava-zakazala-pyrotechniku-zakaz-plati-i-na-silvestra.html
  • Srandisto, od roku 1945 nás CCCP okupoval přes nastrčené komunistické zrůdy a od r. 1968 se nám sem na dvacet roků nacpali do vojenských základen. Když se jim jejich CCCP pos.al a rozsypal, tak se schlíplýma ušima a s ostudou odtáhli.
  • Zjevně ty České Ekonomické Zrůdy jsou v převážné míře ti "bývalí". Chovají se tak. *16* *12*
  • To je nejlepší interpelace V. Filipa , kterou kdy přednesl.


    https://www.facebook.com/ czech.WeAreHereAtHome/videos/ 1607763889524573/
  • Rusko nas neokupovalo vrat se domskoly moulo
  • kdo se postaví ČEZu je pořádný frajer. A za to patří Panu Babišovi poděkování. Je to především profláknutá zločinecká organizace podporovaná státem. Na některé její gaunerské kousky nelze nikdy zapomenout. Vzpomínám si jak v době kdy ještě měla na kontaktních centrech pokladny, vybírala za platbu v hotovosti poplatek! Za výměnu velkých bankovek - vybírala na místě poplatek. A pak vám označí tato partička gaunerů pár chodníčků v horách turistickými značkami, ale všude umístí převeliké reklamy že to "zaplatila" ona. Vychcanost této zločinecké organizace je bezmezná.
  • Naše milé veřejnoprávní prostředky sice prohlašují,že v podnicích s většinovým podílem státu má rozhodující slovo ministerstvo financí.A ejhle,nerozhoduje ono ministerstvo,ale jakási komise s členy dle výsledku voleb.Proto budu volit Babiše,neomezovaného mafiány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit