Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jenom doufám, že naše tajné služby konečně převezmou iniciativu a zasáhnou proti Burešovi a té velezrůdě na Hradě. Každý prostředek je povolený. Kdyby toto udělali v Německu po roce 1933 a smázli

  Hitlera, nemusel být žádný holocaust a další světová válka. A jen tak mimochoden, Hitler byl také zvolený v řádných a demokratických volbách.

  • Tomanehlupáku.Nikdo nikde nezasáhne. Naprosto nic se nestane. Nikdy.Tak už je to prostě zařízené. To jen ty obyčejná pouliční chátra tady budeš věčně plantat nesmysly. A bezmocně přihlížet jak je všechno jinak.Pamatuj si to. Copak tady pouliční verbež rozdává karty?

  • Cituji:"Jenom doufám, že naše tajné služby konečně převezmou iniciativu a
   zasáhnou proti Burešovi a té velezrůdě na Hradě. Každý prostředek je
   povolený."

   Jste skvělý člověk jistě nadaný neuvěřitelnou mocí - když dokážate povolit každý prostředek.

   Díky vám získávám nový náhled na Únor 1948 a následné události. Když je tedy každý prostředek povolený...


 • Nechme samet sametem,

  pánové a dámy,

  Buďto s nimi zametem

  nebo oni s námi.


  • TOMy231 oslavil ve zdraví 17. listopad jako Den nenávisti a dovádí ho v praktických návodech ke zvířecí dokonalosti.

   Dávejte si prosím pozor na to co píšete. Vypovídá to o Vás samotném. Veřejné výzvy k násilí na skupině obyvatel mohou být i porušením zákona.

  • To znám! Tohle bolševické uvažování si dobře pamatuji.

   Pro odlehčení citát:

   "Ale budeme do vás střílet!"

   "My do vás také, milostpaní!"

   Blíže Ivan Olbracht, Anna proletářka, ČS spisovatel, Praha 1953.

 • Poweráku - ale musíš být z toho na nervy, co? Jak ti furt zní v palici slova pana ministerského předsedy "Nikdy neodstoupím, nikdy!" Panečku to je frajer,co? Si jako chátra tobě podobná z ulice. Ta myslela, že vyženou vítěze voleb. Všichni voliči vzali všechno na vědomí. A vyhrál. Nepomohlo že loni sněmovna přímo na něj ušila zákony. Lidi to všem voleným vyžírkám ve sněmovně vrátili ve volbách.Nikde v republice, krom Prahy  by si nedovolili Kalkousci, Pospíšilové, Fialové nebo lidovci  mašírovat mezi davem.Nikde. Pamatuj si to!

 • Pokaždé si myslím, že Jéglova nenávist a vztek už nemůže být větší. Pokaždé se mýlím.

 • Polistopadový málo demokratický režim vydávající se za reálnou demokracii nejlépe vyhovuje buranům, bezskrupulózním darebákům, tunelářům a politickým hochštaplerům, kteří mají manipulátorské vlohy a přitom smečky vnitřně dezorientovaných lidí dovedou tito manipulátoři přeměnit v masy užitečných blbů vhodných k uskutečnění nejtemnějších praktik a cílů, Důležité je, že lidé nepropadají pesimismu a dokáží si ve své většině zachovat soudnost a osobní názor, který nekopíruje morálně zvrácenou propagandu politiků typu ZEMAN, BABIŠ, či FILIP a opovrhuje neetickými praktikami prodejných žurnalistických potvor typu SOUKUPA. 

  • KIMCID

   už nám odpovíš kde babiš a okamura je,proti shromažďování?a prosím cituj?

 • <div>
  </div><div>
  </div>

  Vážení, často se tu zaklínáme pojmem "demokracie." I já to dělám. Když jsem ale shlédl následující video - tak Vám snad ani nevím.

  Je Španělsko demokratická země? Asi se shodneme, že s některými vhradami ano. Ale kam až může vést demokracie bez pravidel? K násilí a veřejnému hajlování jako za Hitlera. Je to pořád ještě dobře?

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/489526-polonahe-aktivistky-zkopali-na-vzpominkove-akci-priznivci-diktatora-franka.html

 • Polistopadový málo demokratický režim vydávající se za reálnou demokracii nejlépe vyhovuje buranům, bezskrupulózním darebákům, tunelářům a politickým hochštaplerům, kteří mají manipulátorské vlohy a přitom smečky vnitřně dezorientovaných lidí dovedou tito manipulátoři přeměnit v masy užitečných blbů vhodných k uskutečnění nejtemnějších praktik a cílů, třeba k majdanizaci atd. Průběh připomínání 17. listopadu teď o víkendu byl obzvlášť příznačný pro to, co se  s naší zemí stalo. ČR se stala rájem podvodníků, tunelářů a zlodějů. Havlův odkaz byl tak naplněn. Ovšem na druhé straně existují milióny poctivých lidí, kteří tvoří přirozenou hráz proti eurohujerským aktivitám, proti rozkladu společnosti pod tlakem vyznavačů Kalouskova katechismu a proti dalším amorálním a nedemokratickým činnostem. Důležité je, že lidé nepropadají pesimismu a dokáží si ve své většině zachovat soudnost a osobní názor, který nekopíruje morálně zvrácenou propagandu politiků typu Kalouska či Němcové a opovrhuje neetickými praktikami prodejných žurnalistických potvor typu Kubíka či Slonkové. 
 • decibel

  Tahle diskuze je docela dost trapná záležitost. I když - o nic trapnější, než jiné diskuze na jiných webech. Každý "tu svou pravdu má za jedinou". Druhá strana tu první neposlouchá nebo ji uráží. 

  V diskuzích se schází podivná společnost, která se těší hlavně na to, jak druhou stranu pozuráží. O nic jiného nejde, informace jsou tu nerelevantní, subjektivní a často zcela vymyšlené. On vlastně nikdo nic neví - ale o to více žvaní.  

  Tož se tu mějte...😉

  • Ono se už dnes zase říká konstatování skutečnosti urážka????

   No to jsou mi novinky - kdy si ten šmedský zločinec koblihářský Bureš/babiš, nechá od zeMANa posvětit ofic. cenzuru, aby někdo nemohl náhodou napsat to co ví všichni mimo těch co jim stačí k naplnění smyslu kobliha a pár nesmyslných koktavých populstických žvástů.

   • A říkají Vám něco svobodné volby,Vy nemůžete skousnout ,že vyhrálo ANO a ne Kalousek,Fiala a jim podobní,nikdy se nesmíříte s volbou voličů pokud nevolí jen Vás a pražská kavárna ať si uděla vládu svoji ,tato země chce něco jiného a Vy to stále nemůžete pochopit

    • Absolutně nemám nic proti svobodným volbám - těm tzv.volbám jednotné kandidátky NF pod vedením jedinné správné strany jsme si užili dost a dost.

     Na druhé straně - to že někdo vyhrál volby mu ještě nedává "patent" na rozum.

     Pro mě a dalších cca 75-80% obyvatel, kteří nevolili jedinou správnou aleternativu - "Ááááno" podvodnického gaunera Bureše/babiše, neb jim nechutnají koblihy a tomu grázlovi se je nepodařilo zblbnout nesmyslnými populistickými žvásty, výsledek voleb přece neznamená, že budeme jak za komoušů povinně "držet hubu a krok".

     Imigrantská vtěrka babiš má jedinné štěstí - že včas prchl ze Slovenska, kde by se s takovou lůzou rozhodně tak nemazali jako u nás a za druhé, že je dobře zahnízděn ve státě uprostřed civilizované Evropy, kde byl zrušen např. trest smrti.

     Předpokládám že i vy jste slyšel o tom co se může velmi snadno stát gaunerskému křivákovi , byť zvolenému v svobodných - demokratických volbách. Nebyl by první ani poslední - a to nemusíme chodit nijak hluboko (i do české) historie.

     • Pokud by Vás bylo tolik procent jak uvádíte museli by jste vyhrát volby Vy,takže Vaše inteligence se projevila a potvrdil jste to i tím ,že nepoznáte ani podle jména ,zda jsem muž nebo žena,takže zpět do základky a pak teprve diskutujte s lidmi na úrovni, které Vy nikdy nedosáhnete

      • Tak teď jste mě pobavil/a tak že mi tečou slzy smíchu proudem.

       Právě na takové "inteligenty" jako jste vy tato společnost pomalu ale jistě dojíždí a spěje k vlastní záhubě. Jak poznáte např. z příjmení Novák - zda je to muž či žena???? Áááách jo - Bureši/babiši tvůj volič se projevil/a.

       Zkusme to znovu - pomalu, obyčejné počty aby to zvládl i takový "myslitel" jako vy - ta zrůdná čobolocká hnída se svým Ááááno dostala - cca 30%, kolik nám schází do 100??? - není to náhodou cca 70??? A pokud je možno při vašem mimořádném vzdělání  postřehnout, tak už nemáme "jednotnou kandidátku" a hlasy se tedy tříští, mj. - kolik že % byla volební účast, ......... Jasňačka - Áááno?

       Takže vy dosažená /dosažený super inteligente, pokud jsi opravdu žena a mášli event. manžela - tak ho upřímně lituji. Žít s něčím tak prudce moudrým musí být utrpení. Doufám že jste alespoň nevrhla stejně "chytrostické" potomky, to by na světě bylo úplně přechytračeno.

       • Reakce na příspěvek:

        Tedy, že Vy, pane Nováku mluvíte o inteligenci, to je tedy tak trochu drzost.

        Prosím Vás, přečtěte si někde, co vlastně to slovo znamená a potom to porovnejte s tím, co tu dlouhodobě předvádíte.

        • Reakce na příspěvek:

         Jmenovaný projevuje i na zdejší poměry pozoruhodnou kominaci drzosti s nevědomostí. Jak dokazuje, jeho schopnost četby je omezená a jeho schopnost porozumět psanému textu mizivá.

         Běžnému chodci se stane, že při cestě parkem se mu na podrážku nalepí cos nechtěného. Normální reakce je zbavit se toho co nejrychleji, nikoli s tím v rámci jeho rozhledu diskutovat o smradu a mazlavosti.

    • Máte pravdu, ale:

     1. Ani vítěz voleb nemůže beztrestně lhát a děla si co se mu zlíbí. Na tom už skončila řada demokracií.

     2. Tento vítěz je věrným obrazem svých voličů ( tedy naštěstí jen asi 1/3 národa ), kteří lež a zlodějinu považují za normální věc, možná i za cnost.


     Takže to není o "pražské kavárně" ani o "venkovské hospodě", ale o slušnosti bez vulgarit, o politice bez arogance moci a vůbec o slušném životě, alespoň podle desatera.

     Pokud Vám ovšem zloději a lháři imponují, chápu i dovětek Vašeho komentáře. 

 • Zatím má pan Babiš na triku minimálně tři závažné trestné činy: 

  1. § 212 Prokázaný dotační podvod spáchaný v organizované skupině

  2. § 200 Únos dítěte a osoby stižené duševní poruchou / § 172 Zavlečení

  3.§ 353 Nebezpečné vyhrožování

  Horší lékařská péče, kromě Krymu, je snad už jen v KLDR a na území ovládaném ISIL. Milující otec by nikdy neodvezl svého syna ze Švýcarska, kde je nejlepší lékařská péče a sanatoria, kde by ho novináři nikdy nenašli. Navíc pobyt AB ml.na Krymu v péči vyučeného šoféra, který mu píchal injekce, mu zcela evidentně nepomohl, spíš bych věřil jeho verzi. Zejména, když je zcela svéprávný a možná příčetnější, než taťka. 

  • To je jen prezentace nízké až nulové úrovně právního vědomí. Z takových lidí majících problémy s logickým myšlením mají radost agitátoři TOP 09 a další...
   • když jste pane tak logický, JAKÉ JE LOGICKÉ VYSVĚTLENÍ toho, ŽE SE SVÉPRÁVNÝ DOSPĚLÝ ČLOVĚK OCITNE ZROVNA NA KRYMU, PROTI SVÉ VŮLI A PŘES ZÁKAZ EU, tj i České Republiky??????????

    A neopakujte tu prosím bláboly pana BABIŠE staršího. 

    • Dokázel byste alespoň naznačit, kde jste se doslechl o ZÁKAZU EU, tj. i České Republiky?

     Zo by mě opravdu zajímalo, protože:

     Generální konzulát ČR ve Lvově informuje níže o pravidlech, které vyžadují ukrajinské zákony při cestách cizinců na Krym, popř. do Sevastopolu, a do východních oblastí země, kde probíhá Operace spojených sil (OOS). Zároveň však připomínáme, že v plné míře platí aktuální důrazné doporučení MZV pro české občany v žádném případě necestovat, popř. ihned opustit Doněckou a Luhanskou oblast, kde se vede OOS, a zároveň zdržet se cest na Krym, resp. do Sevastopolu. Překračovat administrativní linii oběma směry a navštěvovat Krym lze pouze automobilem přes kontrolní místa Kalančak (Каланчак), Čaplynka (Чаплинка), Čongar (Чонгар). Vlaky (ani další hromadné prostředky jako např. autobusy) na Krym z území mateřské Ukrajiny nejezdí. Výše uvedená kontrolní místa jsou otevřena nepřetržitě. Cizí státní příslušníci a osoby bez státní příslušnosti se na kontrolních bodech prokazují cestovními doklady a zvláštním povolením, vydaným územním orgánem Státní migrační služby Ukrajiny nebo územním oddělením Státní migrační služby Ukrajiny v Novotrojickém a Heničevském okrese.

     Takže?

   • Vy svůj komentář považujete za logický?

  • Jak vidno, Radio Jerevan dosud funguje...

   • Oproti výrokům kobliháře je Rádio Jerevan věrohodná stanice...

   • Ááááno to máte rozhodně pravdu - stačí si přečíst co ta komoušská-konfidentská koblihářská zrůda vyzvracela např. pro deník Právo - a obraz je jasný - kam se na jeho žvástavé prolhané křivácké slinty hrabe rádio Jerevan.

   • Teď už je to televize. V ČR vysílá pod názvem Barrandov.

    • Je-li to televise, jmenuje se ČT1.

     Jinak: má-li Andrej Babiš aktuálně "něco na triku", je to policejní vyšetřování a mediální lynč.

     K vašemu poznatku z poslechu: únos dítěte a osoby stižené duševní poruchou by byl vyšetřován na základě oznámení rodiče nebo opatrovníka. Atd.

     • Tomu "dítětí" je cca 40 let a je svéprávné, tak nás tady nechtějte rozplakat. Rok a půl si na něj taťka nevzpomněl, až teď, najednou o půlnoci pádí do Švýcar - OVLIVŇOVAT SVĚDKA.

      • Pokud je dítěti cca 40 let a je svéprávné, neplatí vaše: "Únos dítěte a osoby stižené duševní poruchou" - z citátu je zřejmé, že to vaše "nechtějte rozplakat" je poněkud hloupé a svědčí o vašem zmatení - ani nevíte, co píšete.

    • KIMCID

     no spíše čt 

 • Diskutovat by se mělo snad k obsahu článku a nejen hodnotit psychologické redispozice ostatních přispivatelů.

  Myslím, že obzvláště u některých (viz. josef.novák, obcan atd. to zcela postrádá smysl).

  Vážený pane Jégle, musím napsat, že jsem příjemně a mile překvapen obsahem Vašeho příspěvku v tomto článku. Je konečně objektivní a vyvážený. Vím, že to není jednoduché, ale o to více děkuji.

  Když se do popředí dostane víc rozum než emoce, je to vždycky pozitivní. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit