Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... autor názvu článku má IQ maximálně na úrovni romské zpěvačky Věry Bílé z Rokycan :)))
  • eštébé eštějebé vogo
  • komedianti. Denně někdo z nich štěkne něco ze spisu. Takto se to kluci dělá? Mně se to netýká. Ale pokud by ano, nerozpakoval bych se po poradě se svoji peněženkou dát tomu policejnímu chytrákovi veřejně pár facek. Tady už nějaká stížnost a oficiální postup nemají cenu. Vedení PČR si v této věci dělá co samo chce. Asi dobře ví že jakožeministr vnitra je přikryje. Ale hoši taková není domluva. Vy nevyprodukujete ani korunu. To my vás živíme. Takto si můžete zahrávat s informacemi až budete PČR s.r.o.
  • Zajímavé a tyhle prohlášení (bez řádného soudu) nejsou unik informací??
  • alicia1
    Tvé IQ které je bezesporu o něco vyšší, ti pomohlo studovat Cicero?
    Ten totiž kdysi prohlásil, když nemáme výmluvný protiargument, můžeme na oponenta nakydat nějakou špínu a použít nadávku, to jsou nejsilnější argumenty, buď zdráv ty lve diskusních salónů.0x0x0x
  • To estébácké prase přísahalo na zdraví svých dětí. To mi stačí.
  • V každém režimu existuji tací,kteří se místo

    práce povaluji po kavárnách a hospodách,
    kde řeší,jak se maji pracující chovat a myslet.Bohužel, společnost zatím nemá proti ním,obranné prostředky.
  • Pro každého mafiána je rodina to nejdůležitější, protože de facto nic jiného nemá, vyjma peněz. A Bureš porušil to co si nedovolí ani nájemní vrazi, pasáci a další jim podobná sebranka, ohrozit kvůli penězům svojí rodinu, je to ta nejspodnější dobytčárna. Je to bastrad. *11*
  • ... tos maximálně objímal nějaké prase v chlívě a spletl sis je se mnou, ty dementní blbečku :)))
  • *5*
  • bystrý pozorovateli. Zato tebe nechce vidět nikdo. Jsi špína a vyvrhel.
  • proroku. Zato ty zas chytneš na ulici v Ostrově pořádného facana jak v 5/2017. Vzpomínáš?
  • no tak to je velká myšlenka, co z tebe vypadla. Zamindrákovaná socko.
  • od kdy ty místní vyvrhel z Ostrova tady plácáš kraviny? Zalez tam do nory na Lidické 1332!
  • *5*
  • Tak teď jsem z toho yelen, na ruském fakanci Sputnik.ru psali, že Čapí hnízdo prý vlastní Kalousek s nějakým Ovčákem a Babiš tam je jen bílý koník, ale to se mi nechce věřit, rusáci píšou určitě bláboly.
  • My kavárníci jsme se domluvili, že Burešovi na Bory budeme denně posílat čerstvou koblihu, máme přece srdce a uznání. Jenom doufáme, že soudruh Zeman stihne udělit milost Burešovi dřív, než zavřou jeho. (Miloše)
  • díkybohu že existují Putin, Zeman, Babiš a komunisti. Jinak bych neměl na koho nadávat a musel bych z nudy spáchat sebevraždu. Výše jmenovaní můžou za všechna neštěstí a katastrofy na světě včetně vyhynutí dinosaurů a to že je můžu permanentně kritizovat, dává mému životu smysl. *8*
  • *5*
  • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit