Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro každého mafiána je rodina to nejdůležitější, protože de facto nic jiného nemá, vyjma peněz. A Bureš porušil to co si nedovolí ani nájemní vrazi, pasáci a další jim podobná sebranka, ohrozit kvůli penězům svojí rodinu, je to ta nejspodnější dobytčárna. Je to bastrad. *11*
  • My kavárníci jsme se domluvili, že Burešovi na Bory budeme denně posílat čerstvou koblihu, máme přece srdce a uznání. Jenom doufáme, že soudruh Zeman stihne udělit milost Burešovi dřív, než zavřou jeho. (Miloše)
    • *5*
      • od kdy ty místní vyvrhel z Ostrova tady plácáš kraviny? Zalez tam do nory na Lidické 1332!
  • Text Vašeho příspěvku
    Zapojit svojé déti do mezinárodního podvoďu je vogo fakt hutý hustý tohle bych ty vogo ani nedal, aješté na né přisahal, prisaham vačku boga jego vogo
  • ... autor názvu článku má IQ maximálně na úrovni romské zpěvačky Věry Bílé z Rokycan :)))
  • To estébácké prase přísahalo na zdraví svých dětí. To mi stačí.
    • eštébé eštějebé vogo
  • Zajímavé a tyhle prohlášení (bez řádného soudu) nejsou unik informací??
  • Tak teď jsem z toho yelen, na ruském fakanci Sputnik.ru psali, že Čapí hnízdo prý vlastní Kalousek s nějakým Ovčákem a Babiš tam je jen bílý koník, ale to se mi nechce věřit, rusáci píšou určitě bláboly.
  • Je to divný pán, když takovému podezření a možnému stíhání vystavuje svoje děti...Nechápu, kdo ho může volit... podvodník na první pohled
    • *5*
      • bystrý pozorovateli. Zato tebe nechce vidět nikdo. Jsi špína a vyvrhel.
  • třetina národa snad nemyslí... takovému člověku svěřili státní pokladnu.. a takovému člověku chtějí svěřit premierství....
    • *5*
    • Já ho určitě volit budu. Neznám nikoho lepšího.
      Vy snad ano?
      • Já opravdu většího zloděje než Bureše neznám! To bude legrace, až bude naše republika řízena z Mírova *1*
        • *6*
  • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit