Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mě mrzí jen jedna věc a to, že srpen ´68 proběhl už tehdy. Když dnes vidím tady ten antikomunistickej militantní klávesnicovej odboj, tak si myslím, že dneska by spřátelené armády neměly šanc.

  Zdejší ryzí odbojáři by je hnali až by se pos.rali. Můžete o tom kecat do nekonečna nic na tom nemůžete změnit, že tenhle národ stojí za ho.no. Je tu pár slušných lidí jinak samé celebrity, děfky, vexláci, šmelináři a jinej dobytek. Většina diskutujících ví o srpnu jen z doslechu a ostatní jsou jejich fantazie. Pamětník, který zažil a mohl jako dospělý vnímat dnes musí být 70+.Většina z Vás jsou smrdutý hipsteři, lumbersexuálové nebo jiný sexuálové, potetovaný selfíčkáři, biomatky nebo jiná svoloč, která by mohla bojovat ledatak  masivníma letákovýma kampaněma nebo tričkama "soudruzi- ne děkuji". 

  Ve většině případů by došlo pouze k samolepkovému odboji. Doufaje, že až vylepím celou členskou legitimaci KSČ dojde ke zhroucení systému ;-)

 • To je právě to, že se do Prahy nacpala zemanérka z kdejaké Horní Dolní a přinesla si sebou své "způsoby" z putyky ve svém Zapadákově.

 • Myslím, že to není důsledek srpna ´68, ale spíš blbosti českého stáda, které si TO zvolilo. No, však dostalo koblihu a slib, že bude líp, že ÁNO.

 • Ano. Jmenoval se Šaryk.

 • Milý u.pavle - pro některé jedince je tady napadání, urážení snad jediný způsob, jak si tito mohou ulevit. Pokud budete sledovat diskusi (nemnoha přítomných) na tomto serveru, brzy objevíte ty, ke kterým netřeba poznámek.

  Vůbec je nezajímá o čem je článek a už řvou, piští, nadávají.....Oni se na víc nezmohou...A kompas? pro ně moc složité.

  Hezký den

 • Ono je dnes zveřejnění nepopíratelných skutků nadáváním a urážením?

  Že jedno rpoztékající rusofickové ho...do zasviňuje pražský hrad a komoušský konfident STB koblihářský megazloděj mu k tomu přizvukuje je pomlouvání ? Nedejte se vysmát - tomu se říká konstatování skutečnosti.

  Ale že jsou oba míň než odpad společnosti v tom máte nepochybně pravdu. Něco tak odporného jako tato dvojka jinde ve světě nemají - samozřejmě s vyjímkou vychodostepního rusáckého chanátu.

 • Ten časový rozdíl mezi podpisy smluv mě zaujal a soudím, že vanhorne je založením kontramot, což výrazně znesnadňuje nejen navigaci, ale vzájemné porozumění vůbec.

  ( Blíže Arkadij Strugackij, Boris Strugackij, Pondělí začíná v sobotu, Triton, Praha 2005. )

 • josef.chmela

  Kdyby jste neměli Babiše a Zemana, nemáte o čem kecat a komu nadávat a koho urážet  a pak byste si je oba museli vymyslet. Jsi pouze nevzdělaná lůza schopná pouze někoho urážet. Škoda více slov a času se s tebou - odpadem - zabývat.

 • Pražská havlérka zdecimovala po listopadu 89 politickou kulturu a morální hodnoty. Z tohoto prostředí a škodlivého vládnutí zejména vlád Klause, Topolánka a Nečase se etabloval na politické scéně Babiš.

 • bezregistrace

  Jak se vede opČane .....

 • Koblihy od Bureše byly dobré, že?

 • Divím se jakou bujnou fantazii mají dnes všemožní poštvávači všeho druhu. Vážení, co očekáváte od toho vzájemného napadání a osočování? Že svět zlepšíte svými zaručenými domnělými výklady historií? To už je u mnohých diagnóza. Smutné je že ti co se hlásí ke větě - Ať pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Nějak se nedaří a nedaří, že? Spíše se to zvrtává na Rozděl, poštvi proti sobě a panuj. Proč? Co si od toho kdo slibuje? Když se podíváte na kompas ve střední Evropě tak zjistíte že je tam nejen východ a západ, také sever a jih...

 • Prezident republiky Miloš Zeman by měl udělit státní vyznamenání
  premiérovi Andreji Babišovi (ANO) za celoživotní boj proti rozkrádání
  státního majetku. Navrhl to člen hnutí ANO v Písku Václav Makrlík.


  To už snad ani není k smíchu...to je neuvěřitelná drzost...!!!

 • josef.chmela

  Jsi, tak jako vždy, trapný.

 • josef.chmela

  Kdyby pisatel článku mohl, tak hodí na pana Babiše i vznik obou světových válek. Článek je poplatný době a na objednácku a psalo jej úplatné pako.

 • Paralelní Reality.....to je jediné rozumné vysvětlení když tu člověk čte prokazatelné blbosti různých..... nechci jmenovat.....😀   Asi se sem fakt přenesli z jiné Reality kde vývoj probíhal jinak......ale že o tom cestování mezi realitami není žádná zmínka v televizních zprávách? Žeby to média tutlala???  😯

 • Smlouva podepsaná 23 srpna 1939 jak sám uvádíš. Tedy rok po Mnichovu a půl roku po obsazení zbytků Československa a několik let po paktu Hitler-Pilsudský.  To znamená že Sověti se v roce 1939 ve stavu nouze "domluvili" s Nacisty a proto dávno předtím Poláci a Britové s Nacisty "intrikovali" o Československu? Musím říct varnhorne že mne překvapuje jak denně překračuješ dosažené rekordy demence a a předvádíš naprostou absenci logiky a zdravého rozumu. Nevím který rok zvláštní školy máš za sebou a který tě ještě čeká, ale slyšels něco o principu kauzality, příčiny a následku? Víš, když například chceš aby ti v konvici vařila voda nejdříve musíš do konvice vodu dát a ohřát. Opačně, tedy že by v prázdné a studené konvici nejdříve vařila voda TO PROSTĚ NEJDE. Možná to nechápeš ALE JE TO TAK.....!!!! Zkus se zeptat třeba svého učitele Fyziky....

 • Možná je menší zlo, že mlčel. Nějaké jeho přiblblé "bonmoty" by rozhodně nebyly důstojné při dané příležitosti.

 • Že by zeman potřeboval přes držku - Áááááááno jistě máte samozřejmě pravdu.

  Ale dnes mu je třeba mimořádně připsat kladný bod - udržel ten svůj prolhaný fekál zavřený a nezpůsobil tak vyzvracením nějakého svého obvyklého "moudra" další mezinárodní ostudu. I když je pravda že to určitě není z jeho hlavy (on by na to při své demenci nepřišel), ale prostě mu to jeho šéf - komouš-skřetský rusácký zm..d putin zakázal.

  Pokud tady někdo někde lže - máte zcela chybně zacíleno - ale stačí se seznámit třeba s výblitkem toho jeho předbalovače ovčáka a máte zcela jasno kdo tady žvástá nesmyslné lži.

 • Jestli jsem dobře informován tak pisatel tohoto článku je redaktor ČT což hovoří samo za sebe a více se k pretoriánci vyjadřovat nemá smysl.Snad mu dá bůh lehko,koukám že to bude brzy potřebovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit