Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mě mrzí jen jedna věc a to, že srpen ´68 proběhl už tehdy. Když dnes vidím tady ten antikomunistickej militantní klávesnicovej odboj, tak si myslím, že dneska by spřátelené armády neměly šanc.

  Zdejší ryzí odbojáři by je hnali až by se pos.rali. Můžete o tom kecat do nekonečna nic na tom nemůžete změnit, že tenhle národ stojí za ho.no. Je tu pár slušných lidí jinak samé celebrity, děfky, vexláci, šmelináři a jinej dobytek. Většina diskutujících ví o srpnu jen z doslechu a ostatní jsou jejich fantazie. Pamětník, který zažil a mohl jako dospělý vnímat dnes musí být 70+.Většina z Vás jsou smrdutý hipsteři, lumbersexuálové nebo jiný sexuálové, potetovaný selfíčkáři, biomatky nebo jiná svoloč, která by mohla bojovat ledatak  masivníma letákovýma kampaněma nebo tričkama "soudruzi- ne děkuji". 

  Ve většině případů by došlo pouze k samolepkovému odboji. Doufaje, že až vylepím celou členskou legitimaci KSČ dojde ke zhroucení systému ;-)

 • Myslím, že to není důsledek srpna ´68, ale spíš blbosti českého stáda, které si TO zvolilo. No, však dostalo koblihu a slib, že bude líp, že ÁNO.

 • Pražská havlérka zdecimovala po listopadu 89 politickou kulturu a morální hodnoty. Z tohoto prostředí a škodlivého vládnutí zejména vlád Klause, Topolánka a Nečase se etabloval na politické scéně Babiš.

  • To je právě to, že se do Prahy nacpala zemanérka z kdejaké Horní Dolní a přinesla si sebou své "způsoby" z putyky ve svém Zapadákově.

 • Divím se jakou bujnou fantazii mají dnes všemožní poštvávači všeho druhu. Vážení, co očekáváte od toho vzájemného napadání a osočování? Že svět zlepšíte svými zaručenými domnělými výklady historií? To už je u mnohých diagnóza. Smutné je že ti co se hlásí ke větě - Ať pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Nějak se nedaří a nedaří, že? Spíše se to zvrtává na Rozděl, poštvi proti sobě a panuj. Proč? Co si od toho kdo slibuje? Když se podíváte na kompas ve střední Evropě tak zjistíte že je tam nejen východ a západ, také sever a jih...

  • Milý u.pavle - pro některé jedince je tady napadání, urážení snad jediný způsob, jak si tito mohou ulevit. Pokud budete sledovat diskusi (nemnoha přítomných) na tomto serveru, brzy objevíte ty, ke kterým netřeba poznámek.

   Vůbec je nezajímá o čem je článek a už řvou, piští, nadávají.....Oni se na víc nezmohou...A kompas? pro ně moc složité.

   Hezký den

 • Prezident republiky Miloš Zeman by měl udělit státní vyznamenání
  premiérovi Andreji Babišovi (ANO) za celoživotní boj proti rozkrádání
  státního majetku. Navrhl to člen hnutí ANO v Písku Václav Makrlík.


  To už snad ani není k smíchu...to je neuvěřitelná drzost...!!!

 • josef.chmela

  Kdyby pisatel článku mohl, tak hodí na pana Babiše i vznik obou světových válek. Článek je poplatný době a na objednácku a psalo jej úplatné pako.

  • Koblihy od Bureše byly dobré, že?

   • josef.chmela

    Kdyby jste neměli Babiše a Zemana, nemáte o čem kecat a komu nadávat a koho urážet  a pak byste si je oba museli vymyslet. Jsi pouze nevzdělaná lůza schopná pouze někoho urážet. Škoda více slov a času se s tebou - odpadem - zabývat.

    • Ono je dnes zveřejnění nepopíratelných skutků nadáváním a urážením?

     Že jedno rpoztékající rusofickové ho...do zasviňuje pražský hrad a komoušský konfident STB koblihářský megazloděj mu k tomu přizvukuje je pomlouvání ? Nedejte se vysmát - tomu se říká konstatování skutečnosti.

     Ale že jsou oba míň než odpad společnosti v tom máte nepochybně pravdu. Něco tak odporného jako tato dvojka jinde ve světě nemají - samozřejmě s vyjímkou vychodostepního rusáckého chanátu.

   • bezregistrace

    Jak se vede opČane .....

 • gaheris

  Článek je tendenční, z velké části lži, že se ten pisálek nestydí, potřeboval by přes držku !

  • Že by zeman potřeboval přes držku - Áááááááno jistě máte samozřejmě pravdu.

   Ale dnes mu je třeba mimořádně připsat kladný bod - udržel ten svůj prolhaný fekál zavřený a nezpůsobil tak vyzvracením nějakého svého obvyklého "moudra" další mezinárodní ostudu. I když je pravda že to určitě není z jeho hlavy (on by na to při své demenci nepřišel), ale prostě mu to jeho šéf - komouš-skřetský rusácký zm..d putin zakázal.

   Pokud tady někdo někde lže - máte zcela chybně zacíleno - ale stačí se seznámit třeba s výblitkem toho jeho předbalovače ovčáka a máte zcela jasno kdo tady žvástá nesmyslné lži.

  • Jestli jsem dobře informován tak pisatel tohoto článku je redaktor ČT což hovoří samo za sebe a více se k pretoriánci vyjadřovat nemá smysl.Snad mu dá bůh lehko,koukám že to bude brzy potřebovat.

  • vanhorne

   "potřeboval by přes držku"

   Od tebe, Burese nebo nejakeho jineho estebackeho machra?

 • Blíží se kvapem sté výročí vzniku 1.republiky.Budou veřejnoprávní média tak horlivě vymýšlet historky z doby budování státu?Budou,ale ne již tak horlivě,neboť do toho již tak nebyl zapleten SSSR,či ještě předtím carské Rusko.Ale chtě nechtě,budou opět narážet na nacistické běsnění od roku 1938 a tam budou muset srovnávat oběti.To nebyly stovky,to byly statisíce ,které nacisté z Německa zavinili.A teď ke svobodě slova: 50.výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy byl danajským darem pro naši  "obdivuhodnou"pravici v čele s neohroženou sl....í p.Němcovou,která se stává jakousi nesmrtelnou tetou těch,kteří ji visí na rtech,byť žvaní nesmyslné,politické "anekdoty".Potom zní velmi farizejsky povzdech a všech těch,kteří "litují,respektive,postrádají,vystoupení prez.ČR p.Zemana k výročí vpádu vojsk Varšavského paktu.Proč by to dělal,když to svoje řekl a na nějaké pískálky a řvouny se prostě řečeno,vykašlal.Tak to vypadalo i u premiéra p.Babiše a předs.Dolní sněmovny p.Ondráška.Proč nebylo pískáno na p.Štěcha -předs.Horní sněmovny?Důvod zcela jasný,je to též velký kritik prez.republiky.A to naše,"milá opozice",dovede demokraticky zneužít i využít.

 • Koukám jak je tady putyka z Vysočiny aktivní. Rudop.delníci nemohou překousnout, že ta "bratrská pomoc" v r. 1968 nebyla o nic menší zlo než vznik Protektoratu Böhmen und Mähren.

  Nejhorší ovšem je, že ten hradní "symbol" nepovažoval za vhodné alespoň nějak veřejně vystoupit. Možná už ani neví co bylo včera, natož před padesáti lety.

  • josef.chmela

   Jsi, tak jako vždy, trapný.

  • vanhorne

   "Možná už ani neví co bylo včera," 

   Mozna ta kratkodoba pamet uz mu hapruje, ale dlouhododa mu slouzi tim lip. Pamatuje i to co se nestalo.

   • Možná je menší zlo, že mlčel. Nějaké jeho přiblblé "bonmoty" by rozhodně nebyly důstojné při dané příležitosti.

 • ANO to bylo obzvláště nechutné. Bývalí příslušníci KSČ a StB budující další, tentokrát rudou  fašistickou totalitu v České republice, se producírovali před rozhlasem a plakali nad okupací, kterou sami pomáhali organizovat.

  Pieta? Bylo to, jako kdyby Eichmann pokládal věnec u památníku obětem holocaustu.Měla ho odtamtud vyvést policie! Takový cynický výsměch a hanobení památky lidí padlých rukou komunistů v roce 1968 je naprosto nepřijatelný a zavrženíhodný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit