Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, řekl velitel sil NATO v Evropě.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396454-mezi-migranty-jsou-teroriste-zlocinci-a-zoldneri-rekl-velitel-sil-nato-v-evrope.html

    https://www.facebook.com/ThinkingHumanity/videos/1032600683467487/
  • Na hranicích uprchlíci na policii kamenem a my stále dobrým slovem........Evropa je potřebuje a musíme je přijímat!!! Pořád mi nejde do hlavy na základě čeho je musíme přijímat??? Takový zákon neznám,že se Makrela nechá amíkama vydírat??? Vždyť ta hitlerovka je nesvéprávná už jen svým zjevem a minulostí!!!!
    Smradlavej Kraďousek má plnou hubů agentů,rusů,Bureše a přitom jaká je minulost Makrelky je v pořádku???? Aby jej rakovina sežrala to mu přeji od srdce a upřimně.
  • Vychrchlat se na šrouby a nabíjet tříštivými *15*
  • bbbb ty pitomče, ty už máš tolik nakradených nicků že nadáváš i sám sobě *15*
    • Mám jen jeden a ten mne tu krade tvoje havlovska lůza
  • doufám že se ta pakáž nedostane do Novočeska, Putine zachraň nás, celá ČR si přeje návrat ruské hrdinné armády na naše území
    • Pouzivej svůj nick jo zloději havovskej
      • OK, omlouvám se *3*
  • Balkán pouze využije EU aby si přes uprchlíky udělal z EU trvale dojnou krávu.
    • lopaťáci mají dnes svůj den, co?A to jsi vymyslel sám, nebo ti to nakukali socani? Mazej ke svému koštěti!
    • a na to platí pouze katovské mučírny

      vivat Putin
  • Stalingrad
    Nějak to právo ,demokracii,humanitu atd.NECHÁPU !!!! Buďto jsou podvodníci,vlastizrádci,vrazi ve vládách nebo jsou zk..rvený zákony !!!
    Přeci pokud si někho pozvu na svůj pozemek,do své chalupy je můj host a je na mě abych se o něj postaral !!! Neslyšel a nevím ,že by se pak návštěva posílala po sousedech,známých a ještě se jim přitom vyhrožovalo,že pokud se o mou pozvané a k nim poslané nebudou starat,hostit je atd.,tak jim rozbiju ciferník,že nechtějí mnou jim poslané návštěvníky hostit. Také nechápu jak je to v jiných rodinách,ale k nám když přijdou pozvaní hosté,tak mě nenutí zabít *12* *12* ,že se jim to příčí,že oni jedí jen kočky,že se jim nelíbí můj gauč,že je třeba ho vyhodit a dělat si na jeho místě ohníček.Také mě nenutí a nevyhrožují,že pokud nebudu chodit nahý s celou rodinou jak je u nich zvykem,že mě podřežou !!!! Fakt to nějak nechápu !!! Odjak živa,od prvobytně pospolné společnosti když někdo nezvaný vnikl na území tlupy,rodu ,byl vyhnán !!!! Pokud si postavím plot,bránu kolem dvora,zahrady a nezvu tam někoho a ON PŘESTO TVRDÍ,ŽE TAM CHCE,ŽE MÁ PŘECI PRÁVO A ZNIČÍ PLOT,BRÁNU atd.tak přeci budu bránit svůj dům-ON JE NÁSILNÍK,AGRESOR !!!!! Myslím,že ti musulmani se chovají jako ti nezvaní !!!! A kdo si je pozval a pustil na své území ať se o ně také stará!!! a ne je cpát k sousedům !!!! A když vniknou násilím přes plot,jsou to okupanti,násilníci,agresoři a policie té země má povinnost agresory eliminovat-i olovem !!!!!
  • přichází útok ambasádních lopat.Tady mnohdy socka nezná ani význam slova, ale už háže ramenama.To je nejhorší jak se socky od lopaty dorvou ke klávesám.Text páchne až sem.Klasická hra lopat na chytré lopaty.
    • Ta potřebuješ tvojí pravicovou hubu v humánním duchu roztrhnouti svižně od ucha až k uchu.Pak tě roupy psát pravicové cancy přejdou.
  • Náš agent Zlej BTW Rybanna semjon homosexuál troll jede.
    Podvádí s hlasováním a šíří Kremelské lži.

    Musí se snažit kůže líná,. Jinak by ho Putin otrávil poloniem a jeho rodina by chcípla
    v Gulagu.
    • když nemáš argumenty jsi vždy zábavná simčo *1*
  • Get UP plagiátore Semene.
    :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit