Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře mu tak TO MÁ ZA CENZURU PROKORUPČNÍ ZLODŠJSKÉ MAFIE!!
    AŤ vyleze slizoun a všeználek před lidi a zdůvodní plat NAGY a MILOSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Vážený vy věříte na volby? Za komunistů jste také mohl volit jiné strany.... A stávající strany si vítězstvím ve volbách chtějí zabezpečit rozdělení peněz ve státě, nic víc, nic míň. Ano, pár ješitů chce být možná hodně vidět, protože mají již nahrabáno. Nepotřebuje pro správu společného státu strany!
    • Vážený Peer já jsem u voleb několikrát seděla a počítala hlasy. Není možné podvádět, následně jsme kontrolovali i to bylo uvedeno na volebních stránkách. Není možné podvádět, věřte, že každá strana tam má své zástupce a ne jednoho a věřte, že si to každý hloídá a hlasy po sobě přepočítávají do kříže. Jinak se k tématu nevyjadřuji. *2*
  • Tento článek je ukázkou přístupu médií k tomuto snažení. Očerňovat nebo neinformovat. Viz přístup TV NOVA - v hlavních zprávách se raději věnovala excesu opilých členů jedné kapely.
    Proč zde nezveřejní hlavní body, pro které lidi vyšli do ulic? Proč média neinformují o Holešovické výzvě, otevřených dopisech vládě, prezidentovi? Jsou poplatní režimu.
  • To Petr, Petře vynech mě, toto je můj první příspěvek v této diskuzi, tak se do mě nenavážej.
  • A už je to tady, někdo někoho kdesi čímsi napadl a byl to demeonstrant co napadl někoho z ČT, nebo to byl nějaký provokatér od P-ČR?, jako aby bylo o čem psát?
    • i u nás proběhla demonstrace,byla klidná a media neměla zájem.ani pan nyklas,který jinak točí kde co
  • Byl jsem se podívat na demonstraci, 15 000 lidí (patnácttisíc) je už slušná účast, kolik z davu byly turisté nevím. Že o tom média na příkaz majitele planety pomlčí je bráno v demokracii již jako běžné. Zaujal mne návrh přestat platit TV poplatky a založit novou nezkorumpovanou televizi, když ta veřejnoprávní nedělá co má. Španělská turistka, mi prozradila, že u nich musely být měsíc na veřejných prostranstvích, než se něco dělo. Večer před budovou zpravodajství na kavčích horách, několik důchodců navrhovalo, že si dojdou pro stany a budou byvakovat před ČT než začnou dělat co mají, vysílat pravdu bez cenzury.
  • Světovláda lotrů se začíná kymácet, v TV ukazovali novou zbraň vyvinutou v USA na principu mikrovlnných vln která člověka rozpálí tak že musí utéct, ale pozor není určena pro vojenské účely ale proti demonstrantům.Je vidět že se obávají brzkého svržení.
  • jak příhodné a zvláštní že "stručně in formoval""" che che che """. Kdy už tohoto gfalešného molocha - pozůstatek z dob minulých zprivatizují. Jen vysává naše peníze....
  • Buď byl podobný Klausovi a nebo Nečasovi ale i kterémukoliv vládnímu činiteli! Nebo by bylo dobře kdo zná podobu Petra tak tomu by to taky neškodilo,třeba by se mu rozsvítilo!
  • Krásná ukázka úrovně českých demonstrantů a médií.
    • Vy jste tam byl? Pokud ne, tak raději mlčte.
      • Se stejnou logikou bych mohl říct "vy vládnete? Pokud ne, tak raději mlčte" a to všem těm křiklounům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit