Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé jak ten Nečas tloustne, už je vyžraný jak vepř.
  • ČR potřebuje dopadnout jako Island, jinak se tu lidé neproberou. Naši neúplatní, všehoschopní politici nás tam brzy dotlačí, můžeme jen doufat, že ty tunely co vytahají z EU nebudeme muset vracet. Ten dluh co nasekají, než se tam vystřídá ODS, socani, komanči, eskimáci, rómové a marťani atd. splatíme v bankrotu hravě. Oni nám ho odpustí, protože jsme dobří křestani a platíme církvi odpustky(restitutce)
  • Volili a ted si trhaj vlasy. Když lhali před volbami, viz nebudeme zvyšovat daně?
  • Co to meleš, vždyť tu bylo již dost soudních procesů(spíše je vyšetřování-za včasu pozastaveno), peníze a převody dohledány a výsledek? Neznáš náš právní systém?
  • Určitě ti všichni uvěří *1*
  • když to tak hodnotím,když o tom média nepíší....špatně,když o něčem píší,hledají senzaci....
    nezbývá vám,než si založit vlastní.......
  • ty desetitisice vám nikdo nebere,ale koalici volili statisíce!!!!!
  • ale to je problém těch,co nevolili!!pravidla jsou dána předem!!!!
  • pokud víš o tom,že někdo kradl,máš na to důkazy,které stačí nezávislému soudu k potrestání tak konej!!jinak drž hubu a nepindej blbě!!!!
  • vždyť to je pravda,porovnej kolik lidí volilo koalici a kolik jich včera řvalo po náměstích!!!
  • v Číně bys tak blbě pindat na internetu v)bec nemohls!!!!!!
  • když se Vám tu nelíbí, tak hybaj domů na Slovensko, Ctěli jste svůj stát, tak tam buďte a nekecejte nám tady do toho *16*
  • V celém světě je problém, prostě společnost se někam dostala a teď si neví rady. Oproti třetímu světu se u nás máme víc než dobře. Taky se mi některá opatření zdají víc než KÁCH, ale za to si můžeme sami. Jsme moc benevoletní k podvodníkům, zlodějům a všem těm nekalým praktikám, které se výborně naučili za bývalé doby. Teď to prostě dotáhli do dokonalosti a my ostatní na to čučíme. A nakonec to ještě budeme muset zaplatit. No a na to mám zlost a velkou, ale demonstarcí to nevyřešíme. *13*
  • Nevím o tom,že by vládnoucí koalice měla mandát - krást a škodit občanům!
  • Jsem už starý člověk,ale chtěl bych vidět mámu co vychovala člověka,jako je Petr !!!
  • Vážený Peer já jsem u voleb několikrát seděla a počítala hlasy. Není možné podvádět, následně jsme kontrolovali i to bylo uvedeno na volebních stránkách. Není možné podvádět, věřte, že každá strana tam má své zástupce a ne jednoho a věřte, že si to každý hloídá a hlasy po sobě přepočítávají do kříže. Jinak se k tématu nevyjadřuji. *2*
  • Buď byl podobný Klausovi a nebo Nečasovi ale i kterémukoliv vládnímu činiteli! Nebo by bylo dobře kdo zná podobu Petra tak tomu by to taky neškodilo,třeba by se mu rozsvítilo!
  • už to funguje! tak vam reknu ze tech par demonstrantu me rozcilujou jak fras!
    kdyby radsi robili a ne se smykali po venku a delali bordel. chudak jakysi poskok z TV ani nemohl kecat ty svoje chytrosti do telky.je mi vlady lito, ale co nadelaji---musi vladnout i tem co se jim to nelibi. nahodou! jsou dobri hosi z vlady! ale lepsi by byli kdyby vladli trebas na haiti.
  • uz jsem cosi napsal a zase to smazali
  • Adam byl taky rád že žije v ráji a přitom měl holou pr....el. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit