Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený vy věříte na volby? Za komunistů jste také mohl volit jiné strany.... A stávající strany si vítězstvím ve volbách chtějí zabezpečit rozdělení peněz ve státě, nic víc, nic míň. Ano, pár ješitů chce být možná hodně vidět, protože mají již nahrabáno. Nepotřebuje pro správu společného státu strany!
  • Lůza umí jedině řvát a dělat bor*l v ulicích a tupé ovce jim v tom sekundují. A když budou volby, tak ovce zase půjdou slepě za krysařem, který jim zahraje písničku jak se o ně postará a zařídí jim ráj na zemi bez jejich námahy.
  • Tento článek je ukázkou přístupu médií k tomuto snažení. Očerňovat nebo neinformovat. Viz přístup TV NOVA - v hlavních zprávách se raději věnovala excesu opilých členů jedné kapely.
    Proč zde nezveřejní hlavní body, pro které lidi vyšli do ulic? Proč média neinformují o Holešovické výzvě, otevřených dopisech vládě, prezidentovi? Jsou poplatní režimu.
  • Byl jsem se podívat na demonstraci, 15 000 lidí (patnácttisíc) je už slušná účast, kolik z davu byly turisté nevím. Že o tom média na příkaz majitele planety pomlčí je bráno v demokracii již jako běžné. Zaujal mne návrh přestat platit TV poplatky a založit novou nezkorumpovanou televizi, když ta veřejnoprávní nedělá co má. Španělská turistka, mi prozradila, že u nich musely být měsíc na veřejných prostranstvích, než se něco dělo. Večer před budovou zpravodajství na kavčích horách, několik důchodců navrhovalo, že si dojdou pro stany a budou byvakovat před ČT než začnou dělat co mají, vysílat pravdu bez cenzury.
  • Tak jako v každé demokratické zemi i nás platí jistá pravidla:
    1) volili VŠICHNI oprávnění voliči, i ti co nešli k volbám, protože předem dali svůj hlas dispozici vítězům,
    2) složení parlamentu je tedy výsledkem vůle VŠECH VOLIČŮ,
    3) president pověřuje sestavením vlády osobu, jejíž návrh vlády má naději, že v poslanecké sněmovně získá podporu; vůbec to neznamená, že by to musel být předseda strany, která získala procentuelně nejvíc hlasů,

    takže skutečným vítězem je koalice.

    Se zbytkem souhlasím.
  • Se stejnou logikou bych mohl říct "vy vládnete? Pokud ne, tak raději mlčte" a to všem těm křiklounům.
  • Jsi opravdu hloupý rudá lůza jak říkáš dala důchodcům důchod 10ti násobek nájemného!!!
  • A je to tady!Pomalu a jistě zvoní hrana mafiánským zločineckým kapitalistům,co se vzdělávali na Wall Street *1* *14*
  • Kdyby jich bylo tolik v Moskvě, to by byly nepřehledné davy, co? Ale to je typické pro naše "nezávislé" sdělovací prostředky: nepsat o tom, o čem to vlastně bylo, ale o "incidentu" nakonec. Proč se nezeptat jako v detektivce Qui bono? (pro koho dobře?)
  • Vážený pane,
    Vy evidentně nevíte co píšete. Po celé republice demonstrovalo desetitisíce lidí. To, že média úmyslně snižují počty demonstrujících o něčem svědčí.
  • K volbám přijde cca 50% když je dobře z toho vítez má tak 30% a je to považováno za úspěch tak kde bereš těch několik mil.Myslím že více něž těch pár tisíc které dorazili na náměstí Velmi ale opravdu velmi nespokojeno *11*
  • par tisíci to začína pokud bude vláda tak dál pokačovat tak se obávám že v praze není dost sloupu veřejneho osvětlení
  • Oni jsou tak naučení. Kdysi milion komunistů drželo v šachu čtrnáct milionů lidí.
  • Tuto "vládu" nevolilo miliony lidí. Je to soubor pidistran, které de-facto neuspěly
    a daly se dohromady do nefunkční pseudokoalice bez ohledu na skutečného, jednoznačného vítěze voleb a zločinec z Hradu jim to ochotně potvrdil, protože vycítil pokračování svého korupčně-mafiánského systému, který začátkem devadesátých let založil.
    Jednou budou stejně sedět
  • Já jsem také revoltoval v restauraci. A jako projev sounáležitosti s revolucí jsem popíjel nejdražší likéry a francouzská vína. Zas pět tisíc v pr.... Vlastně - vždyť ta restaurace je moje!
  • Pár tisíc lidí chce změnit vládu, kterou volilo miliony lidí. *15*
  • Když jsme zjistili, že nás nikdo nekameruje, odebrali jsme se do hospody. Zas tři stovky v pr....
  • Vy jste tam byl? Pokud ne, tak raději mlčte.
  • Krásná ukázka úrovně českých demonstrantů a médií.
  • jak příhodné a zvláštní že "stručně in formoval""" che che che """. Kdy už tohoto gfalešného molocha - pozůstatek z dob minulých zprivatizují. Jen vysává naše peníze....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit