Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bratr Bělobrádek parafrázuje projev Adolfa Hitlera z roku 1939 a ani se nezačervená. To je velice smutné. I když od zmatených biblistů se asi nedá čekat nic jiného. Jinak pro informaci, utečenecké tábory ve státech okolo Sýrie jsou přeplněné, proto se vydali do Evropy. Druhá věc je, že údajně téměř polovinu imigrantů tvoří obyvatelstvo Balkánu, které se k vlně migrantů cestou přidalo a snaží se tímto novým způsobem dostat hromadně Německa.
 • Jak mi byl Bělobrádek nesympatický, tak mě nyní překvapil názory, které konečně dávají smysl a vidí obě dvě strany mince. Škoda, že se to tak málo odráží v komentářích.
  • Jsi naivka:-)
 • Teda to, co "teče" z čt a z rozhlasu. je jen těžko uvěřitelný, teď zrovna na čt blije najatá a dobře zaplacená press.titutka Magdalena Sodomková, pracovnice čt (witowská) jí velmi zdatně "přihrává"(!) .. jak tohle budeme ještě dlouho snášet??!

  http://www.sodomkova.cz/clanek/bmagdalena-sodomkovab/

  Teda, co tahle psychosomatická porucha "nalhala" v čt, se jen tak nevidí..!!? .. *16*
  • Ta káča naivní nelhala.To je její mesiášská přirozenost.Plná huba neziskovek.Za cancání dostane zaplaceno.Ona a jí podobní neznají cenu práce,protože v životě kromě cancání a psaní nesmyslů nic užitečného neudělali.Typoval bych ji na nánu z neziskovky,protože kolem této instituce se slovně motala.
   Naopak bych řekl,že kupodivu Witowská nebyla tak impertinentní jako obvykle.
   • Souhlas, až na tu "witowskou". Witowské "jde vo chleba", takže pouze plnila zadání: klást naivní otázky a nepokládat doplňující dotazy na evidentní lži a nesmysly... To je hlavní důvod, proč neprudila a nebyla drzá. Prostě měla příkaz té naivní, dobře zaplacené káče neodporovat!!?

    Soudružka redaktorka witowská musí okamžitě pryč z naší /námi placené/ televize!!?
 • Jasně to řekl na ČT p.Robejšek.Když budu utíkat před bombardováním,tak ze Sýrie uteču do Turecka,nebo Jordánska, ne až do Evropy.Jenže bonzákům z EU to nikdo nevysvětlí.Zajímavý je přehnaný zájem o uprchlíky.Někdo s námi hraje levárnu..
 • pokud tu imigranti budou žít a ctít naše zákony.rozvedou se se svejma dalšíma třema manželkama nebo bude pro ně zvlášť zákon?
  • Třeba za čas prosadí, aby i Evropani měli 4 manželky? Víte, jak vzroste porodnost?
 • Každému se "Ty" dobré skutky pěkně hromadí, myslím, že některým se to už počítá, jak pomáhají svým voličům, jejich dětem, vnukům a příštím generacím. Ani křišťálově čistí, ani pravdomluvní a láskyplní nezanechali po sobě nic dobrého. Boží mlýny melou, nezastavíš je!
 • http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-47229300-merkelova-integrace-cizincu-selhala
 • Demografie?O tom se básní v Nemecku již od 60 tých let ale jak videt spíše chybí práce ale ne lidé.Pokud je priorita Státu/jsme to my?/ zajistit dostatecné sociální podmínky národu
  není nutno o demografii diskutovat.To co soucasne probíhá má jméno-emigracní bomba.Ta je praktictejší a jednodušší k podmínení a destabilisování státu/kontinentu/.Víme odkud vane vítr a proc.Tyto davy "uprchlíkù" jsou v pochodu kontrolovane a s pomocí.Nejdríve je nutno destabilizovat a znicit hospodárské centrum/Nemecko/ demontovat nacionální státy a zavést Evropskou vládu,která je lehce kontrolovatelná.Kdo tomu neverí at ješte nejaký cas pocká.
  Nemecko je svázané a jako Stát neexistecní až do r.2099 pod vazalstvím USA.Naven ovšem musí vše vypadat chtene.Kdo se snaží neco kritisovat je BRAUN tj nazi.Lidé mají strach o práci,bydlení atd a proto ve vetšine "drží hubu".Frau Merkel je instalovaná figura
  a témer vždy v pozadí.Media jsou pod kontrolou a Antifa/zelení a cervení fašisté/ zajistí protidemonstrace a vytvárí umelé kravály.Budme rádi,at je jaký je,že máme Zemana co rekne jak to je.Oplizlých politikù máme dost.Nedáme-li pozoz,ceká i nás "záplava" a vše další si každý mùže namalovat...
 • Bělobrádku, ten kříž v pozadí tě u muslimáků moc kladných bodíků nepřinese. Kdy už si konečně vy politici uvědomíte, že právě teď se jedná o budoucnost vašich dětí a když budete tak slabí, jako jste dosud, pak jejich budoucnost jisto jistě zářná nebude.
 • Rozhodně je Bělohrádek v tomto případě moudřejší než
  Merkelová se svým : pojďte všichni k nám..
  Pomoc by neměla skončit vznikem rychle rostoucích muslimských
  čtvrtí či ghet... Přísná pravidla pro přijímání a další život našich
  hostů jsou nutností...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit