Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Utonulý chlapec z turecké pláže je psychologický false flag, který má obměkčit představitele evropských zemí, aby přijali kvóty pro uprchlíky! Diskuse se nepřipouští, světové elity názory občanů v EU nezajímají! Co je to fiat-alternativa?

  http://aeronet.cz/news/utonuly-chlapec-z-turecke-plaze-je-psychologicky-false-flag-ktery-ma-obmekcit-predstavitele-evropskych-zemi-aby-prijali-kvoty-pro-uprchliky-diskuse-se-nepripousti-svetove-elity-nazory-obcanu-v-eu/

  Francouzský list Le Figaro se ve čtvrtek dotázal svých internetových čtenářů, zda fotka s utonulým syrským imigrantským chlapcem změnila jejich pohled na migrantskou krizi. Odpověď více než 58 tisíc čtenářů je skoro na vymazání. 82% (!) odpovídá NE! (viz zdroj níže)
  V komentářích k události lidé mj. poukazovali na to, že otec vzal synka a celou rodinu na riskantní plavbu a přitom se nacházel v bohatém a bezpečném Turecku, a trnou ve stresu při představě, co by asi jim udělal norský úřad na odebírání dětí či další evropské sociálky jakožto rodilým Evropanům..

  http://www.lefigaro.fr/actualites/2015/09/03/01001-20150903QCMWWW00118-la-photo-du-jeune-enfant-syrien-noye-modifie-t-elle-votre-vision-de-la-crise-des-migrants.php

  http://zpravy.idnes.cz/ajlanuv-otec-promluvil-o-ztrate-syna-dwc-/zahranicni.aspx?c=A150904_114143_zahranicni_ert
 • Tak a teď tu o Červené Karkulce, pane Bělobrádku. O imigrantech se budeme bavit až budeme mít takové ekonomické, platové a další podmínky jako v Německu, až budeme mít takovou sociální politiku jako v Německu, Švédsku a dalších sociálních státech. Až bude postaráno o všechny naše lidi - o ty starší, nejmladší, sociálně potřebné i ty, na které se pořádají finanční sbírky a na které se sbírají víčka od PET-lahví.
  Vy jste pane Bělobrádku pěkný farizej, jste u lizu, v USA Vám vymyli mozek a to, že jste začal o neobětování druhých tváří Vašich dětí signalizuje, že se opět blíží nějaké volby a Vaše KDU-ČSL potřebuje nějaké ovce, aby Vás a Vaše souvěrce volily. Tak to ne, buď budete zastávat tuto zemi a hájit její zájmy a zájmy jejího obyvatelstva kontinuálně a konstatně nebo ji prostě nebudete hájit už nikdy, protože téma "Imigranti a jejich podpora" Vám prostě zláme vaz.... a nejenom Vám, ale pánům Sobotkovi, Babišovi, Chovancovi a dalším.....
 • Slizké řeči od slizkého politika, ale žádné řešení. Co kdyby se raději snažil o to, aby poctivě pracující občan tohoto státu za svoji práci dostával slušnou odměnu, a ne pouze držhubné, ze kterého se dá sotva důstojně žít. Místo hledání peněz pro emigrantské vyžírky a domácí parazity zajistěte naše důchodce a zabezpečte solidní budoucnost našim dětem. Pak se budou rodit i děti, protože když člověk musí řešit své vlastní existenční problémy, důkladně si rozmyslí, zda nedůstojnému životu bude vystavovat i své potomky. Pan Bělobrádek zatím nepředvedl nic ze své "křesťanské" lásky, zatím jen plní svou vlastní kapsu. *16*
 • Pavlíku tak ministr financí se ti na navýšení peněz na přivandrovalce vysmál? Slušný člověk.Protože taková troufalost-to je tak na pár facek.Peníze muže sypat cizákům každý.Ale vyhradně svoje! Ne že nás stát skosí na sociálním , zdravotním pojištění, ještě si přikrouhne na daních a pak z toho odsype jen tak cizím vandrákům.Takto jsme se nedomluvili.Humanitárně machrovat v r.2015 jde jen za svoje. Jinak je to na žalobu pro plýtvání se státními prostředky.Pokud si Německo chce zaprasit zemi tím balastem klidně může.Do několika měsíců bude vyléčeno o vstřícnosti komunikativnosti a pracovitosti afričanů.Jedině že dorazili afričani nového typu.Přeškolení.Totálně překopaní ve víře i myšlení!Já zatím od nich slyším, že tam míří studovat,žít, na důležitou operaci a samé takové skvělé myšlenky.Držím sousedům palce.
 • "Myslím, že musíme projevit solidaritu s lidmi, kterým hrozí smrt, znásilňování nebo zotročení." Fakt pane Bělobrádku? Již brzy budou tímto ohroženi ze všech nejvíc původní Evropané.
 • Ano naše vlast patří našim dětem a budoucím generacím.
  Kdo chce rozdat naši VLAST je vlasti zrádce.
  A tvrdě za to zaplatí.
 • Bělobrádku Bělobrádku ty nezklameš.Zbabělý,třesoucí se,s láskou ke kačkám a církevnímu majetku.Vyhlášený překrucovač.Tady tím slabomyslným rozjímáním nad sebou chceš jako dosáhnout čeho?Když Babiš v pravou chvíli - jen narhnul uzavření hranic EU - tedy ve správnou chvíli, správný krok, tak ty jsi milý hochu přispěchal se sdělením že je to POPULISMUS.A toto je třeba si na tebe pamatovat.Mluvíš vždycky jak je třeba.Prostě křivák od kosti.Moc krásně "populisticky" vyřešili uprchlickou krizi maďarští kluci.Postavili elegantní plotek a banda si stěžuje že je chudáky africké bijou.Takto standartně by se k vetřelcům běžně postavili na celém světě.Jen tady v EU jsme účastníky expedimentu se špatným koncem.
  • Dobrý, dobrý. Co ale chceš po agentu CIA.
 • Takové vznesené řeči. A Vy jako ˇkřesťan nebo Francois Hollande v Elysejským paláci, kolik těch ubožáků máte v baráku?
  A kolik teta Anděla nebo další kecalové a radlicí z Bruselu typu EK jich máte nakvartýrované ve svém soukromí. Jen kážete vodu a pijete víno.
  Česko má ca. 3x menší životní úroveň jako Německo nebo bohatší státy Západu.
  Ale co Vy, jako výkvět světa, nám zde budete kázat za morálku.
 • Saudská arábie má obrovské vybudované kapacity, ale ,,,.....
  nemají Bělohrádka.
  http://www.ivcrn.cz/saudska-arabie-prijala-0-nula-uprchliku-ze-syrie/
  • Mám pocit, že Saudská Arábie velice dobře ví, co dělá, byť jsou to jejich souvěrci ve víře. Prostě o tu lůzu, která si nedokáže udělat pořádek ve vlastní zemi i za cenu obětování vlastního života, nestojí. Takže asi tak.... Evropo, postarej se o ně a nemedituj o tom.
 • Bohužel Bělobrádku, své děti už si obětoval. Snad, kdyby zavčasu přestoupily na islám, tak přežijí. Jinak před nedávnem si všechny ty, kteří se proti současné islamizaci vyhraňují nazýval fašisty. Co ten obrat? Že už bys cítil islámský meč na svém krku?
  • přesně tak,rychle obrácený kabát.
   • Pro flanďáky klasika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit