Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No, přeci, snaží se vyrůst a nedaří se mu to, bude pořád menší a menší, až úplně zmizí. *1*
 • No ho..a akorát mele puťka a zdejší vypatlaní rusofilové, tzn., ruskej magor, komouš od r. 1975, fízl a později velitel zločinecký KGB, současnej prezident ruska = rusofilové na tiscali. *12*
 • A co na to ten trpajzlík z Kremlu?
 • Jiřik už zase meleš ho..a
 • Lukašenko už taky nechce tancovat jak ten kremelskký skřet brnká na balalajku? *3*
 • Jdi ty kolaborante Topnácka Kárla von Sajrajta z Bilderbergu a Fashingtonu. - Daidalosi - tečko. Hmm.
 • Chceš perník -. tak to se s důvěrou obrať do Pardubic a nebo na Vietnamskou narkomafii. Antique
 • Proč se ptáš, troubo! Klaus je k dispozici kdykoliv! Myslíš si snad, že tento osvědčený
  blb jezdí po světě diskuiovat s normálními lidmi?
 • Rusáci dovedou akorát jedno. Vydírat plynem a ropou. A ani to jim příliš nejde, on se na pomatenýho tajtrlíka puťku tak někdo akorát vy..... *12*
 • Jsem gay. *14* kdo pokecá? *14*
 • malují třešně na zeď
 • perník ?
 • Zdravím ve spolek.
 • Neplatit za dodane suroviny, energie a sluzby je dnes velmi moderni...
 • Kágébácký mopsle! Poučuj si teplé Klause a jiné kolaboranty!
 • A co na to říkají fašisti z KSČM?
 • Buz--ování Obamou evropští patolízalové bankrotují vlastní ekonomiky a pak nechávají kolovat žebrací klobouk.

  Itálie čelí realitě desetiletí stagnace.
  Portugalská ekonomika krachuje a zadrhává se.
  Německá výrobní mašinérie se zadrhává.
  „Principiální“ lezení do p-dele Finska má zpětný ráz.
  Anglie je přeměňována na peníze peroucí bankéřský městský stát, kde jedna třetina dětí žije v chudobě.
  Polsko se požírá samo, opilé zbraněmi a hnijícími jablky.
  Jedním slovem, podvolení se doktríně Washingtonu permanentních válek se Evropa vyhnula jediné cestě mimo permanentní krizi: mírové koexistenci. Mega bu--ranti ve Washingtonu a patolízalové v Evropě si zvolili sankce před obchodem a destrukci před prosperitou. Platí za to: domácí nepokoje, vypuzení z trhů vynořujícími se ekonomikami a propadání se do chaosu, jako způsobu života v západní Evropě.
 • Žádná evropská země nemůže mít ze zastávání se zkrachovalého režimu v Kyjevě prospěch. … Ukrajinská měna je ve volném pádu – je na tom hůř, než toaletní papír. Největší odvětví, zcela závislá na obchodu s Ruskem, jsou bankrot, nebo byla bombardována pučistickým režimem NATO v Kyjevě. Zemědělské vývozy jsou zdevastovány. Mezitím ukrajinské rodiny musí kácet vlastní stromy, nebo si kopat vlastní uhlí, kdy předjímají, že v zimě budou zcela odříznuti od ruského plynu, protože oligarchové v Kyjevě nebyli schopni nebo ochotni zaplatit obrovský energetický dluh. Kvůli oddané podpoře tomuto zkrachovalému režimu, ovládanému „miliardářským oligarchou“ v Kyjevě, za dodržování „principů“, tak velebených finským prezidentem Stubbsem, bude milionů evropských zemědělců zakopávat svá jablka, vylévat své mléko na ulice a vysypávat své hrozny, pomeranče a rajčata na hnijící hromady. … A to proto, aby jejich vůdci, Obama, Cameron, Merkel a Hollande, mohli dodržovat své skutečné „principy“ územní expanze, rozšířit své vojenské operace na hranice s Ruskem a vydávat se za bojovníky, zatímco ničí produktivní ekonomiky svých zemí, bankrotují své zemědělce a výrobce, tlačí miliony lidí do nezaměstnanosti a prohlubují bolesti krize.

  Ukrajina přibude na rozrůstající se seznam zemí, jako Libye, Egypt, Sýrie, Irák, Afghánistán Pákistán, Somálsko a Jemen, které Washington a NATO „zachránily“ (abych parafrázoval amerického generála) tím, že byly zničeny.
 • Maďarsko, Bulharsko, Polsko, Finsko, Litva, Dánsko a Holandsko

  Maďarský prezident Viktor Orbán kvůli sankcím zuří a vyhrožuje, že nebude držet basu, protože Budapešť sčítá své ztráty u vývozu a zhodnocuje ohrožení pro tuto energeticky závislou zemi. Bulharský poslušný prezident se tlaku Brusele podvolil a zrušil smlouvu na plynovod v ceně 40 miliard dolarů, podepsanou mezi Ruskem a místními bulharskými podnikateli, což přivodí velkou bankovní krizi a kolaps druhé největší banky – Corbank. Vklady stovek tisíc Bulharů byly zmraženy, nebo zmizely. Když Brusel Bulhary buzeruje, tak ti bankrotují vlastní banky.

  Finsko, kdysi vzor ideologů „třetí cesty“, je v dlouhodobé recesi. Jeho ekonomika klesala poslední čtyři roky po sobě a dokonce i režimní optimisté odhadují, že na zotavení budou potřebovat 10 let. Finský premiér Alex Stubbs, ideolog volného trhu, je oddaným stoupencem sankcí vůči Rusku, ačkoliv ty drasticky srazí finské zemědělské vývozy (mléčných produktů, masa, ryb atd.). Stubbs obhajuje svoji katastrofickou kapitulaci před násilným chopením se moci v Kyjevě provedeným NATO tím, že prohlašuje, že „naše principy (sic) nejsou na prodej; věříme v mezinárodní instituce; věříme ve vládu práva“. Finsko, pod svým „právo dodržujícím“ prezidentem, přijde letos minimálně o 253 milionů euro, či o 68% svých vývozů mimo EU. Jinými slovy, tato politická loutka obětovala blahobyt stovek tisíc finských producentů mléka a pěstitelů, aby podpořila NATO dosazený režim v Kyjevě, který posílal jednotky neonacistů, aby masakrovaly ukrajinský odboj a civilisty.

  Mnohamiliardové zemědělské vývozy Polska do Ruska zkolabovaly, což způsobilo, že Varšava žebrala ve Washingtonu a Bruselu o nouzové dotace a prosila u jablka vyvážejících Američanů, aby „jedli polská jablka“. Polští pěstitelé ovoce přijdou o 317 milionů euro, či o 61% svých vývozů mimo EU. Vývozci masa přijdou o 162 milionů euro, či 20% svých vývozů mimo EU. Producenti mléka přijdou o 142 milionů euro, 32% svých vývozů mimo EU.

  Poláci, kteří při každé příležitosti zaujímali ten nejreakčnější rusofobní postoj a byly do hloubky zapojeni do organizování a výcviku neofašistických gangů, které svrhly zvolenou ukrajinskou vládu, nyní tahají ulicemi Varšavy dvoukoláky s jablky a klobásami, místo aby zásobovali supermarkety v Rusku – a skučí, že by Newyorčané měli nechat svých jablek a jíst polská!
  Litva přijde o 308 milionů euro u vývozu čerstvého ovoce do Ruska, či o 81% svých vývozů mimo EU; producenti mléka přijdou o 161 milionů euro, či 74% vývozů mimo EU. Dánsko a Holandsko přijdou o více než 800 milionů euro zemědělských vývozů do Ruska – což prohloubí jejich krizi.
 • Zadnice Evropy“: Španělsko, Řecko a Portugalsko

  Kdy jsou tyto země hluboce pohřbeny v téměř desetileté krizi, s nezaměstnaností od 26% v Řecku a Španělsku po 16% v Portugalsku, ruské reciproční sankce vůči zemědělským vývozům zasáhly jejich zemědělský vývozní sektor nejzávažněji, což způsobilo, že hory vína, rajčat a dalších rychle se kazících produktů hnije na polích. Tuny produkce jižní Evropy skončí jako kompost. Desítky tisíc zemědělců čelí ještě větším problémům a více jich bude donuceno k bankrotu, kvůli diktátu Washingtonu.

  Španělští zemědělci přijdou o 158 milionů euro, kvůli sankcím týkajícím se jejich čerstvého ovoce a ořechů, či o 22% z celkových vývozů mimo země EU; řečtí zemědělci přijdou o 107 milionů euro, 41% vývozů mimo země EU. Španělští vývozci masa přijdou o 111 milionů euro, či o 13% trhu mimo EU.

  Evropská unie nabízí skromnou úlevu – kdy očekává, že se tisíce těžce tlačených zemědělců podvolí Obamovým požadavkům. Mezitím, jak Rusko aktivuje alternativní trhy v latinské Americe, vyslala EU své emisary za louži, aby tam žebrali u latinsko-amerických vlád, aby odmítly zemědělské obchody za mnoho miliard dolarů s Ruskem a aby se podvolily sankcím USA-EU. Doposud každá země v latinské Americe „okouzlující“ ofenzivu EU odmítla. Ekvádorský prezident Correa projevil opovržení vůči EU: „Nemusíme žádat o něčí svolení, abychom vyváželi do přátelských zemí. Pokud vím, latinská Amerika není součástí Evropské unie.“ Egypt a Turecko spěchají nahradit zemědělce z Evropy a USA a vyváží své zemědělské produkty do Ruska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit