Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyplakal si kroužky aby se dostal k lizu,jako rychlokvaška z Plzně by se neuživil,už mu otrnulo tak dští výplody svého chorobného mozku.Bendo ZALEZ DO ULITY.
  • Souhlasím, že Benda má být hospitalizován v léčebně pro duševně choré. Když odsuzujete lidi kteří donášeli tak rozlišujte kdo spolupracoval s estebáky kteří pracovali proti "vnitřnímu" nepříteli a ten kdo je nyní na tapetě měl údajně spolupracovat, ale důležité je to, že to mělo být s rozvědkou. Rozvědka pracuje směrem ven z republiky a získává informace jak ekonomické tak i o případném nebezpečí pro republiku. Proč nikdo nekritizuje stav, že u policie pracují soudruzi kteří sloužili u státní bezpečnosti a nyní zastávají nejvyšší funkce - krajský ředitel, ředitel ochranky apod. Soudruzi ze státní bezpečnosti u policie nemají vůbec sloužit.
  • No jo, tak to se nám Mareček předvedl v plné své kráse, že... :-)
    • Že...???
  • Politický matador Marek Benda, přiznal, že i přes vedlejší více než 350 tisícové příjmy, se musí mimo sněmovnu pořádně ohánět. "Když se podíváte na ty příjmy, tak mám čtyři děti, manželku v domácnosti a z těch zbývajících příjmů bych rodinu v tuto chvíli neuživil,“ tvrdí Benda, kterému evidentně poslanecký plat a náhrady nestačí.
    • Máš pravdu, je to vlastně chudák k politování, když neuživí 6 lidí s 350 000 na měsíc ... k blití je celý Mareček, že ... :-)
      • že...???
    • Máte pravdu. Je to ssvině. To si opravdu dovolil prohlásit do televize. A co ten blbec může o nějaké totalitě vědět, když ty kritizovaná léta nebyl ani na světě a těsně před hadrovým pučem si hrál v uhláku na horníka?
      • Ale měl otce Václavu Bendu a ten o tom věděl hodně.Já je prožil a vím, že to bylo velké svinstvo
        • Otec Benda byl prominentní disident, financovaný západem. Tudíž se měl mnohem lépe, než převážná většina obyvatel. Přes den nakoupil v tuzexu chlast a cigára a večer dělali s Havlem a jim podobnými "odboj". A kde jste ta krutá léta prožil Vy, pane doktore? Zřejmě na studiích práv, že? A na ty se hned tak někdo nedostal, to musel být s režimem hodně zadobře.
  • Cela familie Bendu je mi krajne nesympaticka.
    Ale bonzaci,donaseci a spolupracovnici ruznych fasistickych policii jsou opovrzenihodnym povlem.
    Neco jineho je udat nakyho nebezpecnyho recidivistu,nebo vraha.
    Ale praskat sve kamarady a vymyslet si na ne,je zkratka hnus.
  • Protekční hloupý ( viz. jeho diplomová práce ) Mareček Benda by měl držet hubu. To co tady způsobili tzv. disidenti jejichž vládnutí z průmyslové a zemědělsky soběstačné země udělalo chlívek a z občanů zubožené lidičky vidí dnes každý v reálu. Jediné co tady ta splodina umí, je převracet dějiny a oblbovat mládež.
  • Benda a Mareček jsou nepostradatelní. Podávají pero.
  • Já si myslím, že veškeré ty debaty patří spláchnout do WC. Státu ani národu nepomohou.
    Neustále se vymezovat, hodnotit, kádrovat nebo ostouzet, zda ten a ten byl takovej nebo makovej, to se nikdy nepohnem z místa. Ničemu to nepomůže. Po mém soudu jsou to dnes už jalové debaty. Podívejte se na Německo - kdysi poražený stát - a kde je dnes. A tohle tzv. "vítězné" Česko(slovensko) je na tom hůř a hůř...proč?
    Nevím nic o tom, že by si Němci něco vzájemně vyčítali, mezi sebou do sebe ryli, že tenhle byl fašista a gestapák, tenhle zase antifašista atd. Prostě drží při sobě a jsou proto silní. České huby jen dokáží remcat a vzájemně se špinit, čas plyne a výsledek se rovná 0. Zpamatujte se už konečně jednou, Češi! A táhněte za jeden špagát. Ale jak to tak tady znám, tak to spíš budete táhnout do háje, takže se nic nezmění. A vo tom to je...
    • Já naopak myslím, že to nejsou jalové debaty. O se totiž jedá o MORÁLKU, což je ten největší roblém. Německo se vyrovnalo s nacismem a ještě dnes stíhají bývalé nacisty. My jsme naopak komunistiům a StB, českému Gestapu dali generální pardon a tím jsme si hřáli hada na prsou.
      • Ano nesvéprávný blbečku, Německo se vyrovnalo s nacismem tak , že nechalo válečné zločince dožít 90 až 95 let v bohatství a pohodě a pak je vozili na vozíčcích k soudu, opravdu skvělé vyrovnání s minulostí.Je vidět že jsi očividný provokatér a svým výblitkům se sám poťouchle směješ, ťulpasi.
        • Dnesni Nemecko se za Hitlera a jeho pomocniky absolutne stydi a nenavidi je!
          Jako ja a x slusnych lidi nenavidi komunisty a jejich Gestapacky pomocniky.
  • Největší odpad lidské společnosti, to jsou příspěvky pisatelů.Je mně 71 let a stydím se za Vás
    • podle příspěvků si estébák a spolupracoval si s Babišem a je ti tak maximálně šedesát a dneska jsi komunistobíjec.
      • Můžu ti jedině napsat, že jsi veliký hlupák
    • Doktore,je moji povinnosti se za ten hnus a odpad listva,ktery Te zde tak ponizuje a urazi OMLUVIT.Sam se za ne samozrejme stydim,a hluboce jimi opovrhuji.
      Dojde na ne-neboj! *3*
      • Já Vám děkuji , už jsem několikrát myslel, že zanechám psaní příspěvků.Velmi se z nich rozčílím.A k příspěvkům o mém studiu následující Práva jsem vystudoval dálkově.Kádrová materiál špatný.Po prvé jsem se na studium nedostal.Po druhé s přispěním tchána.Musel jsem ale udělat přijímací zkoušky za 1.Tchán komunistou nebyl, celá rodina byla silně protikomunistická
      • Note, tak si to tak neber.
        • Zlodeji nicku a komunisticka luzo.
          Pan doctor je velmi slusny pan,a nenecham jej urazet od nakych dementu,kteri jsou mozna o 2 generace mladsi.
          Uz se trosku dobytkove zamyslete a mejte troche ucty k starsim lidem,nez jste sami.
          • Nic proti tomu že je Vlk velmi slušný pán, ale nesmí masírovat lidi nesmysly, jak uvádí jeho rodina byla antikomunistická, takže nemoh od režimu čekat nic dobrého, ale ti kteří režim nepodkopávali se měli dobře, rozhodně líp než dneska, kdy se stěhujou pod mosty, třeba já jsem nikdy v žádné straně nebyl pracoval jsem poctivě a měl jsem se dobře, proto mi je dneska živořících chudáků líto.
    • Já se zase stydím za tebe, ze stranickou legitimací jsi vystudoval na JUDr. a nyní sprostě nadáváš na ty kteří ti to umožnili, to jsi "pěkný" charakter, to ti povím!!
      • Edo, ty jsi Eda. Vemeno jedno.
      • Nemáte tak zcela pravdu. Mohl studovat takzvaně při zaměstnání, jako např. bratr V.Havla, na denní studium na právnickou fakultu byla přijímána asi třetina studentů z tzv. bezpartijních /nekomunistických/ rodin, podle věku jeho studium odpovídá 60. létům, kdy bylo uvolnění atd. Nevím, zda to tak bylo či ne, ale tvrdit o někom, že mohl vystudovat se stranickou legitimací, aniž bych o něm cokoli věděl, mně připadá dost hloupé.
    • Vy už se stydět nemusíte. Vy už totiš do ničeho nezasáhnete. Je třeba hledět do budoucna a né stale na sebe házet špínu. Za každou špatností, byl a bude vždy jednotlivec. A to se dá vyhledat a potrestat, ale hledat kdo, kde byl registrovaný je blbost.
    • Zato tvoje příspěvky jsou perly. Co jsi vůbec zač. Jiné názory než tvoje jsou odpad lidské společnosti. Kde jsi vzal mandát na takové kádrování.
    • To je tvůj problém. Jsi zde očividně v menšině a odpad jsi sám. Já se zase stydím za podobný odpad společnosti jako je Benda a spol.
      • ... nestyď se, takových *12* *12* *12* je co je tam tatíčkové protlačili, ale když je tam tato rebelující společnost ještě zvolí znova, tak e to k *11*
    • Ziram, pravy nefalsovany JUDr. z totalitni doby. Vy jste v rodine museli byt kovani, kdyz vas nechali vystudovat. Tady se potvrzuje to co rikam celou dobu, nejvic proti komancum vystupuji a broji jejich byvali soudruzi...
      • ... kecy, kecy, kecy, tato demokradcie je totalitní jak Protektorátu ... *12* *12* *12*
  • Netáhla Bendu na vísost nesnáším. Leč v tomto případě, ač nerad, mu musím dát za pravdu.
    • Tak to je opravdu, ale opravdu "vísostné" rozhodnutí inteligenta, to se musí uznat !! S jakým prospěchem jsi opouštěl "zvláštní" školu ???
      • Já jí neudělal. Máš stejný problém?
        • Ne, pouze s překlepy. Píši rychle a klepnu vedle, a takové chyby nikomu nevyčítám, tady se nepíše nějaká diplomka atp. Ale v jediné větě seknout takovou hrubici je pro ostudu. Ale "i" s "y" jsou hodně tvrdé hrubky, tam to chce kontrolovat. Neber to tak ve zlém, ale takovou hrubkou ze sebe děláš nevzdělance sám a nesnášíš připomínku...já bych se spíš za takovou hrubku omluvil a nedělal pitomce z toho, kdo mi sarkasticky upozorní !!!
          • Nedělá mi problém omluvit se za svou chybu. Koukám, že jsem se ve slově ,,výsost,, seknul. Stane se. Jen mi přišlo blbý to, napadnout člověka zvláštní školou. Ze tvého příspěvku nebylo zjevné, zda li soudíš hrubou chybu, nebo názor. Zkus to příště trochu lépe formulovat, ať to takovým jako já nemusí dlouho zapalovat.
            Pročítám li si jakákoliv fóra, tak je všude zvykem napadat hrubě člověka, který přidá jakýkoliv svůj názor. Možná sis taky všimnul. Jeden napíše svou myšlenku, svou představu a dalších deset lidí ho docela hrubě osloví. Proto jsem reagoval tak, jak jsem reagoval. Pitomce z nikoho nedělám, pod klávesy nikomu nekoukám a nekontroluju lidi, jak píšou. Zajímají mě názory lidí. Jak píšeš ty, žádná diplomka to není. *3*
            • Je to tak, ty speakere taky patříš mezi hlupce kteří tady píšou nesmysly, nic ve zlém ale je to tak!!
          • Pacient paragraf sice píše stylisticky a pravopisně celkem správně, ale o ničem. Co příspěvek, to "paragrafština" - čti jelimanovina. Kdybys vůbec nepsal, udělal bys mnohem lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit