Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak od tohoto parazita který má obě ruce levé a nikdy v životě na práci nesáhl to opravdu sedí.
  • Kde tenhle ubohý člověk získal právo někoho kritizovat, Být jím, tak mě hanba fackuje a nevystrčím nos mezi slušný lidi. Co je to vůbec za člověka, který vytvoří rigorozní práci tím, že si vezme svojí bakalářskou práci,ve Wordu si nastaví větší řádkování a vetší velikost písmen a má splňený počet stran. Tak tomu se říká podvod a podvodník nemá právo někoho kritizovat.
  • Jednoduché a prosté.Co pan Benda v životě udělal?Kulový hov.o.Jak může kohokoliv soudit?A ta jeho pochybná studia.K smíchu.Kdyby byl právník tak lidem dokáže prací v soukromu,že se tím umí uživit.Zatím pro mně je dítě narozené v parlamentu.Nic za ním nevidím.Pan Babiš vytvořil firmy,které zaměstnávají 35000 občanů této země,kteří dostávají pravidelně mzdu a nechodí na sociálku pro dávky.Kolik lidí zaměstnává p.Benda a kolik Romů?Nenávidím kydoně,za lidi mluvěj skutky.
    • No pozor, pozor hoši, Babiš je především zloděj, který si nakradl miliardy prostým okrádáním druhých. Nebo snad chcete tvdit, že škudlil, škudlil a šetřil korunku ke korunce? Omyl hoši Benda je sice trotl, ale Babiš je Babiš, žádný svatoušek.
      • Můžete nějak blíže specifikovat to "okrádání druhých"?
        • stačí koupit "produkty jeho firem" blivajzy chemické...Vzpomeňte na kvalitní Vod%nanské Kuře" a na nachutné upravované včil. Taky Olma, Kostelec... a jé je. Mám v peněžence seznam a pečlivě koukám na výrobce.... sorry...
    • A já k tomu ještě klidně přidám, že pan Babiš nás živí. Produkuje pro nás potraviny. A je to domácí produkce.
      • Domácí ? *7* z tvého domu nebo z babišákovo ? *7* kam chodíte na ty sajrajty co ani pes nechce žrát ?!! *10*
        • Proč mi kradeš můj nick, mamlase !? Nemáš svůj nebo co, potřebuješ se za někoho schovat, "inteligente" ? V tomhle bordel státě se už opravdu krade kdeco !!! bobo
        • Domácí myslím tím vyprodukované v naší zemi, ne v Holandsku nebo v Polsku.
          • no neví, nevím ale mnohé jeho firmy mají i dovoz a vývoz a nikdo to nekontroluje... jestli je to domácí či levné z Polsk\ či odkud...
  • Tento paranoik vidí za každým stromem agenta. Je to magor po fotrovi. Škoda času se tímto šmejdem více zajímat.
    • Žádný paranoik, on se tím živí, že vidí agenty, na víc než na protikomunistickou rétoriku se nezmůže.
  • Pan Benda žije asi v době, kdy měla ODS alespoň 19 % , dnes kdyby byly volby by se tato strana do parlamentu vůbec nedostala. A pan Benda se tam bude držet jako klíště, protože kdo by takového ubohého blba zaměstnal. Ten primitiv se ohání pouze minulostí a co kdyby se zabýval tím , kolik lidí díky režimu ODS spáchalo sebevraždu, díky jejich zákonům , které prosadila ODS s přeběhlíky . A kolik lidí přišlo o majetky díky jejich benevolenci a napomáhání
    lichvě. Díky jejich politice jsou celé rodiny zadlužené do konce života. *11* *12* *12* *12*
    • Pan Benda se tam nedrží jako klíště, ale jako h.vno na košili.
  • raději sto Babišů než jednoho takovýho de*bila s valchou na čele......
    NEJVÍC MĚ SE*RE,ŽE TOHO darmožrouta...(to už můžu napsat????) BUDEME DALŠÍ 4 ROKY ŽIVIT
    • Pamětník,stejná fija jako Peppone!
  • Jak může tahle veš na demokracii někoho kritizovat? Že se tenhle Benda dostal do parlamentu je pro mě nepochopitelné. Představa, že moje daně jdou na jeho plat mě strašně bolí.
    • jestli ho vůbec někdo zvolil, toť otázka, to už se ale nikdo nedoví.
    • Taky se divím, že ho už nevymetli, bude tam od kolíbky do důchodu. V životě nic pořádnýho neudělal, vsadim se že ani švkat neumí.
  • Pane Benda, Vy chcete někoho moralizovat když jste podváděl vědomě při Vaší diplomové práci.Jsem bývalý volič ODS,ale nyní bych od ODS nekoupil ani prášky na zvracení.Protože z jejich lhaní a zlodějin jsem se již dávno pozvracel.A myslím si, že nejsem sám.
  • Starý Benda měl od StB doma štěnice a ty se skřížili se všiváky co k nim chodili a z toho vznikl Benda ml. Je to na něm znát už od pohledu.
    Ať žije KSČM s nejlepším programem pro všechen pracující lid a inteligenci.
    • Je mi Vás opravdu líto, ubohost národa jenž je poznamenám kuomošskou minulostí se na Vás plně projevila..
    • Je možné, aby žil takový hlupák.Ty schvaluješ vrahy
    • KSČ(m) je banda bezcharakterních lumpů, kteří se neštítí hlásat zrůdnou teroristickou ideologii komunismu, která je prosáklá krví nevinných lidí.
      • Tecko ,jste jak poskrabane CD.Vami opvrhovani KSCM si umi udelat poradek Doma ,nejen
        s beznymi obcany ,ale co je zajimave ,ze take s politiky ,kteri se zapominaji nalezite chovat.
        Ted muzete psat Vase "vyblitky",rozumbrado.Stejne navic nemate.
      • No, ještě si na chvíli ulev než natáhneš kopyta.
  • Genius promluvil, tupý výraz březí krávy, toť on, politik, přesto se našlo dosti volů, co mu dali hlas.
    • Ale ty hlasy nedostal díky voličskému nadšení pro Bendu, ale v rámci kandidátky ODS, kde si její kmotři opět zajistili přední, t.zv, "volitelná místa" na kandidátce.Tak se dostala i Němcová do sněmovny. Pořád určité procento voličů ODS preferuje, byť snížené, a tak se do sněmovny dostávají stále stejná individua. Kdyby se volilo po jednotlivcích, tak už by oba ve sněmovně nebyli, ale takto jako lídři pražské ODS si dali sami sebe na první místa. Je to důsledek volby strany, nikoli nejlepších jednotlivců a právě Benda rozesílal sms-ky svým známým, aby mu dali preferenční hlasy, letos totiž prolezl do sněmovny s odřenýma ušima jen tak tak. Zajistili mu tak obživu a měl dost namále, před volbami se klepal strachy jako osika...Sotva se tam dostal, už zase plácá ty svoje debility !!! Tak bych se nasmál, kdyby tahle vláda díky sporům mezi KDU a ČSSD s ANO spadla do nedůvěry a volby by se musely opakovat... patřilo by mu to a Němcové taky, protože v dnešních průzkumech už jasně vede ANO před ČSSD a KSČM, zatímco ODSka spadla už pod 5% a do sněmovny by se nedostal z nich nikdo, to by byl fór !!!
    • To jakým způsobem získal hlasy preferenční, aby se posunul na volitelné místo a to už po druhé je opravdu velice zajímavé a možná by stálo za policejní šetření. Na takové množství hlupáků a i milovníků tohoto parazita a podvodníka s diplomovou prací na právech v Plzni prostě nemůže věřit už ani blahoslavený chudý duchem. I ODSáci, kterým rozesílal SMSky mu sdělovali, že ho volit nebudou a najednou takových obrácených Ferdišů Pištorů a preference pro tohoto ubožáka jen pršely. Nad tím rozum opravdu zůstává stát a možná , že je v tom něco jiného.
      • Také si to myslím, že tam se dělaly podvody, nejspíš přes počítače, u komise to nejde, ale pak už se počty nekontrolují a počátačová obsluva "o patro výše" už si může s daty machrovat podle toho, kdo jak zaplatí. Stálo by to za prověrky výsledků, ale nikdo už se do toho nechce hrabat, tak holt má Bendék zase svoje "bezpracné živobytíčko"...
      • Langra vykroužkovali z politiky a Marečka naopak už po druhé dokroužkovali na to správné místo? V čem je dělo? Něco tam nehraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit