Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady vůbec nejde nejde Bendu. Ale o to, že komunisti jsou zločinci, komunistická strana byla a je teroristická organizace, která nemá co dělat v civilizované zemi. Je výsměchem spravedlnosti a všem obětem komunismu, že komunisti nesedí v kriminále, ale v parlamentě. Zákony na to máme. V Německu ještě tolik let po válce neváhají postavit před soud každého, o kterém vznikne podezení, že se za nacismu dopustil zločinů. A přitom komunismus je horší než nacismus !!!

    Pokud jde o Babiše, je podle mého názoru třeba rozlišovat tři věci: 1) jestli byl v nějaké evideci StB, 2) jestli přistoupil na nějakou spolupráci, 3) jestli někoho udal.
    • Anonym anonym ,ty jsi ale ichtyl.....už tvoje babka byla ichtylka....to se musí dědit,jinak
      to přece není možný aby se někdo s talentem idiota narodil...
    • Výsměchem spravedlnosti je že takový výkal jako Benda sedí dál v Parlamentu a dokonce je ve výboru. Tady jde o Bendu.
    • Bolševický zloději nicků!
      • Kapitalistický zloději nicků!
    • jedna=1,dva=2 a tři =3,teda to sou věci,žasnu !!!!!!!!! *7* *8* *8*
      • Někdo mi znova ukradl nick, zajímavé !? bobo
    • ... pravda, určitě nejde o to, jaká lidská (alespoň doufám) troska jsi ty :)))
      • Ta troska je kikán tečka, starý pomatený blázen!!
  • jedním slovem............. neuvěřitelné...... ten chlapec žije snad v jiné realitě...tiscali opravdu je nutné dávat tomuto martanovi prostor? všechny už odsoudil ale sebe vidí jako spasitele pravdy a lásky...no proto dostává pravda a láska tak nafrak
  • Pan Babiš nemá ve vrcholné státní funkci opravdu nic dělat. Nechci zpochybnit jeho schopnosti, ale jeho historie ukazuje, že vždy preferoval osobní prospěch před slušností.
    Stejně jako Fulle, Kohout, Telička a spol. Tito lidé pochází z takového prostředí, že si možná vůbec neuvědomují míru svého selhání a možnost vydíratelnosti.
    Jan Deniger
    • to je normální v naší politice, že každý preferuje jen výhody pro sebe, proč by tam jinak šel. Není v tomto bordelstánu žádný politik, kterému by šlo hlavně o stát a občany. Občany potřebují jen na to aby byli zvoleni, pak je zahodí jak onuci. Politici by měli být odstaveni od vládnutí a měli by být ve vedení odvolatelní profíci.
  • Tohle vám nevadí u místopředsedy sněmovny?:

    Seznam konfidentů StB:
    Protokol osobních svazků tajných spolupracovníků:
    Zaveden dne 23.11.1984. Registrující útvar: I. správa SNB (SEÚ).
    Registrační číslo: 49008. Krycí jméno: Falmer
    Příjmení (název): Filip Jméno: Vojtěch Datum narození: 13. 01. 1955.
    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
    • Je známo, že kuva komunistická Filip je kandidátem na "povýšení", jako fízli v Maďarsku
      v říjnu 1956! Dočká se, až se bude divit!
    • To mi nevadí ale vadíš mi ty prasáku, kdy přestaneš opruzovat?
  • S Bendou prevazne nesouhlasim, ale s nazorem na lustracni zakon s nim souhlasim. Byvali nomenklaturni kadri maji ekonomickou moc, ale chteji i politickou. Volici KSCm si mysli jak to s nimi mysli KSC dobre. Jsou si vedomi. ze hlavni predstavitele vlastni firmy, jsou milionari, vlastni akcie , atd...Myslite si, ze se zreknou majetku pro pracujici lid. Jen potrebuji ,aby byli v PS a dale ovlivnovali deni ve state. Pri volbach slibuji, co chteji volici slyset, stejne jako ANO a Usvit. Komentare- jsou typicky ceske. Psane se zlobou a nenavisti. Bez argumentu a dodrzovani prava.
    • Můžu ti jen číct že ti největší zloději a podvraťáci byli prolustrovaní, jinak by se tam nedostali, a kradli 24 let.
  • Netáhla Bendu na vísost nesnáším. Leč v tomto případě, ač nerad, mu musím dát za pravdu.
    • Tak to je opravdu, ale opravdu "vísostné" rozhodnutí inteligenta, to se musí uznat !! S jakým prospěchem jsi opouštěl "zvláštní" školu ???
      • Já jí neudělal. Máš stejný problém?
        • Ne, pouze s překlepy. Píši rychle a klepnu vedle, a takové chyby nikomu nevyčítám, tady se nepíše nějaká diplomka atp. Ale v jediné větě seknout takovou hrubici je pro ostudu. Ale "i" s "y" jsou hodně tvrdé hrubky, tam to chce kontrolovat. Neber to tak ve zlém, ale takovou hrubkou ze sebe děláš nevzdělance sám a nesnášíš připomínku...já bych se spíš za takovou hrubku omluvil a nedělal pitomce z toho, kdo mi sarkasticky upozorní !!!
          • Nedělá mi problém omluvit se za svou chybu. Koukám, že jsem se ve slově ,,výsost,, seknul. Stane se. Jen mi přišlo blbý to, napadnout člověka zvláštní školou. Ze tvého příspěvku nebylo zjevné, zda li soudíš hrubou chybu, nebo názor. Zkus to příště trochu lépe formulovat, ať to takovým jako já nemusí dlouho zapalovat.
            Pročítám li si jakákoliv fóra, tak je všude zvykem napadat hrubě člověka, který přidá jakýkoliv svůj názor. Možná sis taky všimnul. Jeden napíše svou myšlenku, svou představu a dalších deset lidí ho docela hrubě osloví. Proto jsem reagoval tak, jak jsem reagoval. Pitomce z nikoho nedělám, pod klávesy nikomu nekoukám a nekontroluju lidi, jak píšou. Zajímají mě názory lidí. Jak píšeš ty, žádná diplomka to není. *3*
            • Je to tak, ty speakere taky patříš mezi hlupce kteří tady píšou nesmysly, nic ve zlém ale je to tak!!
          • Pacient paragraf sice píše stylisticky a pravopisně celkem správně, ale o ničem. Co příspěvek, to "paragrafština" - čti jelimanovina. Kdybys vůbec nepsal, udělal bys mnohem lépe.
  • Největší odpad lidské společnosti, to jsou příspěvky pisatelů.Je mně 71 let a stydím se za Vás
    • podle příspěvků si estébák a spolupracoval si s Babišem a je ti tak maximálně šedesát a dneska jsi komunistobíjec.
      • Můžu ti jedině napsat, že jsi veliký hlupák
    • Doktore,je moji povinnosti se za ten hnus a odpad listva,ktery Te zde tak ponizuje a urazi OMLUVIT.Sam se za ne samozrejme stydim,a hluboce jimi opovrhuji.
      Dojde na ne-neboj! *3*
      • Já Vám děkuji , už jsem několikrát myslel, že zanechám psaní příspěvků.Velmi se z nich rozčílím.A k příspěvkům o mém studiu následující Práva jsem vystudoval dálkově.Kádrová materiál špatný.Po prvé jsem se na studium nedostal.Po druhé s přispěním tchána.Musel jsem ale udělat přijímací zkoušky za 1.Tchán komunistou nebyl, celá rodina byla silně protikomunistická
      • Note, tak si to tak neber.
        • Zlodeji nicku a komunisticka luzo.
          Pan doctor je velmi slusny pan,a nenecham jej urazet od nakych dementu,kteri jsou mozna o 2 generace mladsi.
          Uz se trosku dobytkove zamyslete a mejte troche ucty k starsim lidem,nez jste sami.
          • Nic proti tomu že je Vlk velmi slušný pán, ale nesmí masírovat lidi nesmysly, jak uvádí jeho rodina byla antikomunistická, takže nemoh od režimu čekat nic dobrého, ale ti kteří režim nepodkopávali se měli dobře, rozhodně líp než dneska, kdy se stěhujou pod mosty, třeba já jsem nikdy v žádné straně nebyl pracoval jsem poctivě a měl jsem se dobře, proto mi je dneska živořících chudáků líto.
    • Já se zase stydím za tebe, ze stranickou legitimací jsi vystudoval na JUDr. a nyní sprostě nadáváš na ty kteří ti to umožnili, to jsi "pěkný" charakter, to ti povím!!
      • Edo, ty jsi Eda. Vemeno jedno.
      • Nemáte tak zcela pravdu. Mohl studovat takzvaně při zaměstnání, jako např. bratr V.Havla, na denní studium na právnickou fakultu byla přijímána asi třetina studentů z tzv. bezpartijních /nekomunistických/ rodin, podle věku jeho studium odpovídá 60. létům, kdy bylo uvolnění atd. Nevím, zda to tak bylo či ne, ale tvrdit o někom, že mohl vystudovat se stranickou legitimací, aniž bych o něm cokoli věděl, mně připadá dost hloupé.
    • Vy už se stydět nemusíte. Vy už totiš do ničeho nezasáhnete. Je třeba hledět do budoucna a né stale na sebe házet špínu. Za každou špatností, byl a bude vždy jednotlivec. A to se dá vyhledat a potrestat, ale hledat kdo, kde byl registrovaný je blbost.
    • Zato tvoje příspěvky jsou perly. Co jsi vůbec zač. Jiné názory než tvoje jsou odpad lidské společnosti. Kde jsi vzal mandát na takové kádrování.
    • To je tvůj problém. Jsi zde očividně v menšině a odpad jsi sám. Já se zase stydím za podobný odpad společnosti jako je Benda a spol.
      • ... nestyď se, takových *12* *12* *12* je co je tam tatíčkové protlačili, ale když je tam tato rebelující společnost ještě zvolí znova, tak e to k *11*
    • Ziram, pravy nefalsovany JUDr. z totalitni doby. Vy jste v rodine museli byt kovani, kdyz vas nechali vystudovat. Tady se potvrzuje to co rikam celou dobu, nejvic proti komancum vystupuji a broji jejich byvali soudruzi...
      • ... kecy, kecy, kecy, tato demokradcie je totalitní jak Protektorátu ... *12* *12* *12*
  • Je to zvláštní.Všichni komentujete Bendu,ale řeč je o Babišovi.To jste ho všichni volili ?
  • v tomto případě přece nejde o Bendu,ale o to jakým způsobem se legalizují komunističtí šíbrové,Babiš,Sľouf,atd.Máme zkrátka krátkou pamět
    • a to je zajímavé, že se to děje po vládě komunistického svazáka SSM Nečase a jeho bratrstva modré pracky ODS a jejich kámošů TOP09. Tak jak to teda je, kdo této atmosfeře pomohl, komu vyhovuje permanentní rozeštvávání lidí á strašení komunisty po 24 letech, když polovička těch nejdivočejších komunistů z dob normalizace přelezlo do ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit