Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z argumentace pana Bendy je jasně vidět jaké má vzdělání. Kdyby se trochu zajímal o historii poválečného Německa tak by mu jistě něco říkalo jméno Reynhard Gehlen a BND a o spoustě nacistických soudců soudících do počátku 70let ani nemluvě. Nevím co by řekl na to kdyby šéf StB dělal ještě 20let po revoluci šéfa BIS ?
  • Ty lumpe, co falšuješ i vlastní diplomku a 19 let parazituješ ve sněmovně jen díky popularitě svého otce, někam zalez a mlč. Maximálně se můžeš vyjádřit k tomu, proč tady ODS celu dobu organizuje ochranu a beztrestnost tunelářů a kmotrů a má rozhodující podíl na morální i hospodářské devastaci tohoto státu Když vidím ten tvůj ksicht, tak mně je celý den nevolno.
  • Více uvědomělých soudruhů a je důležité mít Filipa !!!
    Sláva KSČM a odkazu největšího filozofa všech dob Karla Marxe ! AŤ žije pracující lid a internacionála !!!
    • Peppone! Furt stejná fija komunistická!
  • Benda a Mareček jsou nepostradatelní. Podávají pero.
  • Jak se může tenhle lidskej "Hurvínek" ještě do něčeho sr...? Vidím jeho fotku a je mi zle!
  • To v téhle zemi vždycky šlo, ohýbat zákony jak se komu zalíbilo. Bohužel jsme holt pořád země vedená komunisty a podle toho to taky vypadá... *11*
  • Ten modrej ksindl nelze komentovat. Většina lidí už si názor udělala, ale morální splachovadlo u tohoto chlapečka asi nefunguje. Tomu by pomohlo jen mezi tykadla..
    • Benda je benda.co na to říct,jen profituje na tátovi.
  • Benda je benda,jen kdyby nebylo jeho táty tak z něj nic není.
  • "Poctivý" bolševici si zde vylévají srdce *15*, Stbáci zde zase rejžují *12*
  • Takoví zmetkové, jako je estébák Babiš se neměli dostat do politiky.Souhlasím s Markem Bendou
    • Souhlasit můžeš s kýmkoli, ale bude ti to prd platné... Tak už to na světě dávno chodí, tos ještě ani v 71 letech jako právník nepochopil ???
    • Babiš je estébák, ale takových je mezi pseudopravicí, tak neoblbuj Vlku. Z miliardáře Babiše potřebují udělat mučedníka, aby ovce měli zase na co skočit při volbách a levice ostrouhala. Tak estébáku Vlku neplkej.
    • Pane doktore, mohu se zeptat, jaké bylo Vaše krycí jméno před rokem 89?
      • Žádné ty sprosťáku.Já nebyl u komunistů a natož u estébáků, to bych se musel propadnout hanbou
        • Již tím tykáním jste se prozradil soudruhu doktore. Jak je známo, tykají si jen soudruzi, Inteligentní a slušní lidé si vykají (alespoň do doby, než se blíže poznají).
          • Na Vašich příspěvcích není slušnost vidět, jen hulvátství.Jen pár je solidních
        • Ale z toho propadliste jsi se vydrapal na povrch velmi rychle, soudruhu *3*
      • Pako.
        • Tak to sedí, také bych Vám obdobné přidělil být Vaším řídícím důstojníkem.
          • Já jsem chtěl "Vylízané pako", ale to mi soudruzi zatrhli, prý by to bylo moc dlouhé.
    • V tzv. pravicové vládě seděl vedle ODS i kariérní soudruh převlékač kabátů Picek.
      Takže ODS nemá žádné morální právo kádrovat a udělovat posudky.
      • To není kádrování, ale holý fakta.Byl Babišan estébák a komunista , byl.Vláda kde byl Pick byla koaliční

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit