Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si osobně myslím, že Bendovi křivdíte,!Vždyť podívejte, jaký je to schopný člověk.Dokázal v podstatě to, co nikdo před ním. Na základě jedné sedmjnáctistránkové práce získal dva vysokoškolské tituly, (přitom běžná seminární semestrální práce vysokoškoláka čítá bratru nejméně dvacet stran).Bez jakýchkoliv problémů se stává, jak by řekl pan John, nejstarším parlamentním brontosaurem i když to nynější poslancování si, jak sám přiznává koupil.Nyní předběhl i ty největší odeesácké matadory a stal se druhým nejvlivnějším odeesákem, i když i mnozí z jeho spolustraníků tvrdí, že tím plní funkci jednoho z posledních hřebíčků do rakve ODS!Mnozí by mu mohli závidět i jeho vitalitu a z ní vycházející produktivitu.Vždyť stačil vyprodukovat čtyři potomky,( dejž jim Bůh zdraví) a v Parlamentě tolik nesmyslů, že už se začíná vážně uvažovat o jejich zařazení do G. knihy rekordů.Jeho popularita je nepřehlédnuteklná, protože kdyžn se přihlásí do diskuse , poslanci se začínají svolávat už známým sloganem:"Pojďte, bude mluvit Benda, bude velká sranda!Inu v současnosti jadna z ikon umírající ODS!
  • Vyplakal si kroužky aby se dostal k lizu,jako rychlokvaška z Plzně by se neuživil,už mu otrnulo tak dští výplody svého chorobného mozku.Bendo ZALEZ DO ULITY.
  • Na pana Bendu nesahejte! Jak sám o sobě prohlásil, patří mezi nadlidi, lepší kastu, která může více než prostý plebs. V politice se díky papínkovi válí od devadesátých let, nic jiného neumí. Prostě ideální nadčlověk současnosti. Snad se časem najde eliminátor, který tohoto skřeta pošle rychlou cestou za jeho fotrem. *16*
    • Jo, to jo, je to chlapák !!! Když se postaví na špičky, tak vidí i kachně do pr d ele, držtičku jako drahej pejsek a poštěkává jako mopslík....
  • Benda na to kápnul- je z nich nejchytřejší protože studoval v Plzni.Jakým způsobem "vystudoval "je státní tajemství.Jak se dostal z nevolitelného místa do sněmovny je podivné.Já si myslím,že Benda patří do blázince.
  • Není mi jasné, jak se tato kreatura mohla opět dostat do sněmovny!? Kdo ji tam poslal?
    • Kdo ho dostal opět do sněmovny? Přece Pražská židovská a podnikatelská smetánka a ještě i pár blbů okouzlených jeho "šarmem".
      • Kdo ho poslal? Spíš kdo ho zvolil.
  • Já si myslím, že veškeré ty debaty patří spláchnout do WC. Státu ani národu nepomohou.
    Neustále se vymezovat, hodnotit, kádrovat nebo ostouzet, zda ten a ten byl takovej nebo makovej, to se nikdy nepohnem z místa. Ničemu to nepomůže. Po mém soudu jsou to dnes už jalové debaty. Podívejte se na Německo - kdysi poražený stát - a kde je dnes. A tohle tzv. "vítězné" Česko(slovensko) je na tom hůř a hůř...proč?
    Nevím nic o tom, že by si Němci něco vzájemně vyčítali, mezi sebou do sebe ryli, že tenhle byl fašista a gestapák, tenhle zase antifašista atd. Prostě drží při sobě a jsou proto silní. České huby jen dokáží remcat a vzájemně se špinit, čas plyne a výsledek se rovná 0. Zpamatujte se už konečně jednou, Češi! A táhněte za jeden špagát. Ale jak to tak tady znám, tak to spíš budete táhnout do háje, takže se nic nezmění. A vo tom to je...
    • Já naopak myslím, že to nejsou jalové debaty. O se totiž jedá o MORÁLKU, což je ten největší roblém. Německo se vyrovnalo s nacismem a ještě dnes stíhají bývalé nacisty. My jsme naopak komunistiům a StB, českému Gestapu dali generální pardon a tím jsme si hřáli hada na prsou.
      • Ano nesvéprávný blbečku, Německo se vyrovnalo s nacismem tak , že nechalo válečné zločince dožít 90 až 95 let v bohatství a pohodě a pak je vozili na vozíčcích k soudu, opravdu skvělé vyrovnání s minulostí.Je vidět že jsi očividný provokatér a svým výblitkům se sám poťouchle směješ, ťulpasi.
        • Dnesni Nemecko se za Hitlera a jeho pomocniky absolutne stydi a nenavidi je!
          Jako ja a x slusnych lidi nenavidi komunisty a jejich Gestapacky pomocniky.
  • Oslik znova zamečel ,.
  • Tenhleten tukan se potatil.Fotr byl stejné embrio.Už z jeho výrazu je vidět,že je to duševní mrzáček. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Tak už skorojudr perlí ,furt mi nejde do makovice kdo takového příživníka volí.
    • Udivuje mne, že Marek Benda má odvahu něco říkat. Jeho táta jej dostal do Federálního shromáždění před 20 léty a od té doby jenom poslancuje. Nikdy normálně nepracoval a nezná vůbec nic. Že je absolventem právnícké fakulty v Plzni mne ani neudivuji. Tam chodili téměř všichni funkcionáři ODS. Považuji jej společně s Pospíšilem a Nečasem za hrobaře ODS. Když jej každé ráno vidím v Praze - Nuslích na náměstí Bří Synků tak si vybavím obraz o kvalitě a odbornosti celé ODS.
  • pan Benda by si měl nejdříve zamést před svým prahem a pak se starat o cizí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit