Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babišovi zatím nic neprokázali, tak proč si o něj Benada otírá svou prolhanou hubu. To co se zatím s jistotou prokázalo je, že Benda je zdegenerovaný blb, kterého táta uklohnil po tahu s Havlem, když v hospodě bojovali proti minulému režimu.
  • Ten blb bude stale kydat nesmysly,za blba byl považován již v minulosti.Pane Benko stáhzněte se konečně někam do ústraní,nejlépe na samotu a netlachejte stále nesmysly.Je to těžké,když nic neumíte,ale to dřevo na topení v lese snad nařezat dokážete i když budou na ručičkách mozoly.Nyní jsou na zadku z toho stalého vysedávání.
    • Vážený "slušný občane", z toho co zde píšete je jasně vidět, že blb s velkým B jste rozhodně především vy! Mluví z vás pouze hloupost a neschopnost si uvědomit realitu. Pokud je vám jedno, že v čele pravděpodobné vládní strany stojí bývalý spolupracovník STB (navíc s reálnou ambicí být členem vlády), tak se upřímně zamyslete nad svým morálním profilem. Myslím, že spojení velkých peněz, vlivu na média a zároveň vládní moci, je v případě tak kontroverzního člověka jako je Babiš velmi nebezpečné. Mimochodem by mě zajímalo, co umíte vy a čeho jste dosáhl.

      Robert
      • Vážený pane Roberte, máme 24 let po převratu, stále se diskutuje ( okom, očem,) mezi tím chytráci co si zařídili čistotu profilu rokradli republiku. Už běžte s tím třídním bojem do pr..e. Vždy se najdou svině, to bylo v první republice, po druhé válce a jsou u koryt I teď. Ovšem většina lidí chce žít slušnej život ( to je aby žili jako lidi a né stále revolucionáři).Takový Benda je obrázek starýho zm.d. který se postaral o synáčka, aby měl lepší život za peníze nás všech. Zamyslete se sám nad sebou co plácáte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Se zájmem jsem si přečetl váš příspěvek a nebudu psát,že jste to i ono,ale fakta.Já syn podnikatele do r.1949 jsem nesměl navštěvovat SŠ ani VŠ,ale bylo pro mě pouze vyučení a to horník nebo hutník podotýkám s vyznamenáním.Nakonec to byl elektromontér a díky r.1968 i SŠ.Pak přišla normalizace a zase dokola.Přes noc se stalo,že bylo moc pomýlených komunistů a to se opakuje dodnes.Pro koryta zapřely matku.V 1989 to bylo opět pomýlených a stydících se Fischer apod.Větší nebezpečí je Bohdalová.Já měl to štěstí poznat jí osobně při natáčení Silvestra.Překvapuje mě ,že nechodí kanálama.Já když něco kritizují tak tehdy,když je to horší než bylo.V inteligentní společnosti se nechá to dobré a to co bylo špatné se změní.Já si nemyslím ,že žiju v dobré společnosti,ale již 24 let vedený póvlem.Vážím si všech poslanců,kteří to dělali pro lidi a ne pro koryta jak to vidíme nyní.Dříve jsem se dostal do světa a teď jen za humna,protože na to nemám a pochybuji,že v tomto státě budu.A ještě největší životní úroveň měl tento stát v 60tých letech.
        • Psát upřímně se cení, ale jenom od někoho. Blbci zůstanou úplně stejní. Vážím si lidí, jako vy, kteří napíší o svých politických křivdách a přesto si zachovali čistou hlavu. Ono bych to ani nesváděl na celou KSČ, obvykle v tom měli prsty jednotlivci, kteří tu partaj zneužili z osobních důvodů. Dnes je to stejné, jenom v opačné politické polaritě....a to jste pochopil...
      • Ano máte pravdu! Budou nám tu vládnout židé, slováci(jenom kolik jich je v různých vysokých postech, černoši v televizi poláci na ostravsku! Jde to s námi od desíti k pěti.
        To jsme tak hloupý národ,že si tu neumíme udělat pořádek? Asi ne. Dokud budou ve vedení ODS,TOP 09 a KDU tak to půjde s českým národem dolů.
        • Pořádek jak vidno si udělat neumíme, ba naopak.Bordel jaký tu je a zbytek republiky co zbyl je toho důkazem, mě je jedno jestli je tam Petr nebo Pavel, hlavně ,že pro zemi a lidi něco udělá a dá to dle možností trochu do cajku......
      • Plně souhlasím. Člověk s pokřivenou minulostí, který vládne médiím, médiu, které dokáže bez problémů ovlivnit občana, je velice nebezpečný a potenciální manipulátor. Nikdo neví, čeho je schopen.
  • S Bohdalovou má pravdu, ta by se objímala s kýmkoliv , kdo vládne.
    Včetně Čaušeska a Čingischána !
    • To je přeci u komediantů běžné.. Bohdalka nevybočuje *12*
  • Politický matador Marek Benda, přiznal, že i přes vedlejší více než 350 tisícové příjmy, se musí mimo sněmovnu pořádně ohánět. "Když se podíváte na ty příjmy, tak mám čtyři děti, manželku v domácnosti a z těch zbývajících příjmů bych rodinu v tuto chvíli neuživil,“ tvrdí Benda, kterému evidentně poslanecký plat a náhrady nestačí.
    • Máš pravdu, je to vlastně chudák k politování, když neuživí 6 lidí s 350 000 na měsíc ... k blití je celý Mareček, že ... :-)
      • že...???
    • Máte pravdu. Je to ssvině. To si opravdu dovolil prohlásit do televize. A co ten blbec může o nějaké totalitě vědět, když ty kritizovaná léta nebyl ani na světě a těsně před hadrovým pučem si hrál v uhláku na horníka?
      • Ale měl otce Václavu Bendu a ten o tom věděl hodně.Já je prožil a vím, že to bylo velké svinstvo
        • Otec Benda byl prominentní disident, financovaný západem. Tudíž se měl mnohem lépe, než převážná většina obyvatel. Přes den nakoupil v tuzexu chlast a cigára a večer dělali s Havlem a jim podobnými "odboj". A kde jste ta krutá léta prožil Vy, pane doktore? Zřejmě na studiích práv, že? A na ty se hned tak někdo nedostal, to musel být s režimem hodně zadobře.
  • No jo, tak to se nám Mareček předvedl v plné své kráse, že... :-)
    • Že...???
  • Protekční fracek Mareček si zase blije přes pysky. Na toho bezva sedí staré české přísloví, že prázdný sud nejvíce zvučí. Sám má z ostudy kabát a stará se o druhé. Ať je Babiš jaký chce, tak tohohle osla strčí do kapsy. Bendova rodina se dala k disentu asi jako klíště na psa, taky vysávala peníze sama a opravdovým pronásledovaným dávala jen drobky.
  • Vynálezce nového řádkování psacích strojů: 1 - 1,5 - 2 - BENDA
  • Zakroužkovanej Bendík, co všem v TV před volbami zvěstoval, že jde do předvolebního boje systémem kroužkování. Tak to by mě mohl přesvědčit. Možná obešel pár důchoďáků a psychiatrickejch léčeben nebo je to podvod s hlasovacími lístky. Takto se dostat z 15 na 3 volitelné místo, to mě hlava nebere. Lze to právně vůbec napadnout nebo je to "jen" další hřebík do rakve ODS?
  • Modrá straka bude vždy tvrdit, že klece jsou špatné a nevhodné. Na druhé straně, zase lovec strak bude tvrdit opak. Bendo Bendo, že jsi se radši nestal holubicí míru...
  • Bendu přímo nesnáším. Jeho všeobecné řeči jsou jenom potvrzenímToho, že titul získal podfukem.
    Ale v případě kritiky záměru zrušit lustrační zákon kvůli Babišovi souhlasím.
    Není v jádru normální, aby majitel téměř největší firmy zastával vládní post spojený s rozdělováním peněz. A nějaké řeči o dobrém úmyslu nejsou zárukou budoucích spravedlivých činů hlavně v případě, kdy bych měl možnost svým firmám dost přilepšit. A že bude teď ředitelem Agrofertu nêkdo jiný? Copak jsme všichni opravdu jen hloupé ovce ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší