Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlodeji nicku a komunisticka luzo.
    Pan doctor je velmi slusny pan,a nenecham jej urazet od nakych dementu,kteri jsou mozna o 2 generace mladsi.
    Uz se trosku dobytkove zamyslete a mejte troche ucty k starsim lidem,nez jste sami.
  • Souhlasím, že Benda má být hospitalizován v léčebně pro duševně choré. Když odsuzujete lidi kteří donášeli tak rozlišujte kdo spolupracoval s estebáky kteří pracovali proti "vnitřnímu" nepříteli a ten kdo je nyní na tapetě měl údajně spolupracovat, ale důležité je to, že to mělo být s rozvědkou. Rozvědka pracuje směrem ven z republiky a získává informace jak ekonomické tak i o případném nebezpečí pro republiku. Proč nikdo nekritizuje stav, že u policie pracují soudruzi kteří sloužili u státní bezpečnosti a nyní zastávají nejvyšší funkce - krajský ředitel, ředitel ochranky apod. Soudruzi ze státní bezpečnosti u policie nemají vůbec sloužit.
  • Note, tak si to tak neber.
  • Dnesni Nemecko se za Hitlera a jeho pomocniky absolutne stydi a nenavidi je!
    Jako ja a x slusnych lidi nenavidi komunisty a jejich Gestapacky pomocniky.
  • No jo, tak to se nám Mareček předvedl v plné své kráse, že... :-)
  • Máte pravdu. Je to ssvině. To si opravdu dovolil prohlásit do televize. A co ten blbec může o nějaké totalitě vědět, když ty kritizovaná léta nebyl ani na světě a těsně před hadrovým pučem si hrál v uhláku na horníka?
  • Nemáte tak zcela pravdu. Mohl studovat takzvaně při zaměstnání, jako např. bratr V.Havla, na denní studium na právnickou fakultu byla přijímána asi třetina studentů z tzv. bezpartijních /nekomunistických/ rodin, podle věku jeho studium odpovídá 60. létům, kdy bylo uvolnění atd. Nevím, zda to tak bylo či ne, ale tvrdit o někom, že mohl vystudovat se stranickou legitimací, aniž bych o něm cokoli věděl, mně připadá dost hloupé.
  • Politický matador Marek Benda, přiznal, že i přes vedlejší více než 350 tisícové příjmy, se musí mimo sněmovnu pořádně ohánět. "Když se podíváte na ty příjmy, tak mám čtyři děti, manželku v domácnosti a z těch zbývajících příjmů bych rodinu v tuto chvíli neuživil,“ tvrdí Benda, kterému evidentně poslanecký plat a náhrady nestačí.
  • Je to tak, ty speakere taky patříš mezi hlupce kteří tady píšou nesmysly, nic ve zlém ale je to tak!!
  • Doktore,je moji povinnosti se za ten hnus a odpad listva,ktery Te zde tak ponizuje a urazi OMLUVIT.Sam se za ne samozrejme stydim,a hluboce jimi opovrhuji.
    Dojde na ne-neboj! *3*
  • Cela familie Bendu je mi krajne nesympaticka.
    Ale bonzaci,donaseci a spolupracovnici ruznych fasistickych policii jsou opovrzenihodnym povlem.
    Neco jineho je udat nakyho nebezpecnyho recidivistu,nebo vraha.
    Ale praskat sve kamarady a vymyslet si na ne,je zkratka hnus.
  • Já se zase stydím za tebe, ze stranickou legitimací jsi vystudoval na JUDr. a nyní sprostě nadáváš na ty kteří ti to umožnili, to jsi "pěkný" charakter, to ti povím!!
  • Protekční hloupý ( viz. jeho diplomová práce ) Mareček Benda by měl držet hubu. To co tady způsobili tzv. disidenti jejichž vládnutí z průmyslové a zemědělsky soběstačné země udělalo chlívek a z občanů zubožené lidičky vidí dnes každý v reálu. Jediné co tady ta splodina umí, je převracet dějiny a oblbovat mládež.
  • Vážený pane Roberte, máme 24 let po převratu, stále se diskutuje ( okom, očem,) mezi tím chytráci co si zařídili čistotu profilu rokradli republiku. Už běžte s tím třídním bojem do pr..e. Vždy se najdou svině, to bylo v první republice, po druhé válce a jsou u koryt I teď. Ovšem většina lidí chce žít slušnej život ( to je aby žili jako lidi a né stále revolucionáři).Takový Benda je obrázek starýho zm.d. který se postaral o synáčka, aby měl lepší život za peníze nás všech. Zamyslete se sám nad sebou co plácáte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ano nesvéprávný blbečku, Německo se vyrovnalo s nacismem tak , že nechalo válečné zločince dožít 90 až 95 let v bohatství a pohodě a pak je vozili na vozíčcích k soudu, opravdu skvělé vyrovnání s minulostí.Je vidět že jsi očividný provokatér a svým výblitkům se sám poťouchle směješ, ťulpasi.
  • Benda a Mareček jsou nepostradatelní. Podávají pero.
  • ODS je nepoučitelná strana. Je to parta která si žije svůj život a my jí na to přispíváme. Copak v ODS nikdo nevidí, že jim ten Benda jen škodí???
  • Nedělá mi problém omluvit se za svou chybu. Koukám, že jsem se ve slově ,,výsost,, seknul. Stane se. Jen mi přišlo blbý to, napadnout člověka zvláštní školou. Ze tvého příspěvku nebylo zjevné, zda li soudíš hrubou chybu, nebo názor. Zkus to příště trochu lépe formulovat, ať to takovým jako já nemusí dlouho zapalovat.
    Pročítám li si jakákoliv fóra, tak je všude zvykem napadat hrubě člověka, který přidá jakýkoliv svůj názor. Možná sis taky všimnul. Jeden napíše svou myšlenku, svou představu a dalších deset lidí ho docela hrubě osloví. Proto jsem reagoval tak, jak jsem reagoval. Pitomce z nikoho nedělám, pod klávesy nikomu nekoukám a nekontroluju lidi, jak píšou. Zajímají mě názory lidí. Jak píšeš ty, žádná diplomka to není. *3*
  • Já naopak myslím, že to nejsou jalové debaty. O se totiž jedá o MORÁLKU, což je ten největší roblém. Německo se vyrovnalo s nacismem a ještě dnes stíhají bývalé nacisty. My jsme naopak komunistiům a StB, českému Gestapu dali generální pardon a tím jsme si hřáli hada na prsou.
  • Vy už se stydět nemusíte. Vy už totiš do ničeho nezasáhnete. Je třeba hledět do budoucna a né stale na sebe házet špínu. Za každou špatností, byl a bude vždy jednotlivec. A to se dá vyhledat a potrestat, ale hledat kdo, kde byl registrovaný je blbost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit