Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je docela fajn ,když mravokárce dělá člověk,který má také dost velké problémy se svojí ctí.Nepoukazuji pouze na to,že v životě nehrábnul na práci,že podle něj jsou poslanci a senátoři NĚCO VÍC-NEJSOU OBYČEJNÍ LIDÉ(to prohlásil sám velký Marek),nebo jeho studium práv a diplomová práce.
    Stále však radí,poučuje.
    To ,že se vyšplhal takto nahoru,není jeho zásluha,ale zásluha jeho otce.I když dnes už se nedá věřit ničemu jak to doopravdy bylo s disentem,myslím ,že Marek si žil jako prasátko v žitě.
    Pouze tím chci říci,že jako člověk ,ale i jako rádoby politik mi VŮBEC NESEDÍ,a jsem vždy zhrozený co z jeho úst opět vyjde za nesmysl,či moudrost *1* *1*
    Roman
    • ODS je nepoučitelná strana. Je to parta která si žije svůj život a my jí na to přispíváme. Copak v ODS nikdo nevidí, že jim ten Benda jen škodí???
  • Benda na to kápnul- je z nich nejchytřejší protože studoval v Plzni.Jakým způsobem "vystudoval "je státní tajemství.Jak se dostal z nevolitelného místa do sněmovny je podivné.Já si myslím,že Benda patří do blázince.
  • Bendo, jsi šmejd. To ti vzkazuji jako celoživotní nestraník, ani práskač.
    • Šmejdi jsou ti co ho vykroužkovali! A celá PS co ho zvolila do výboru!
  • S Bohdalovou má pravdu, ta by se objímala s kýmkoliv , kdo vládne.
    Včetně Čaušeska a Čingischána !
    • To je přeci u komediantů běžné.. Bohdalka nevybočuje *12*
  • Modrá straka bude vždy tvrdit, že klece jsou špatné a nevhodné. Na druhé straně, zase lovec strak bude tvrdit opak. Bendo Bendo, že jsi se radši nestal holubicí míru...
  • Ja osobne mam tento nazor :
    - vsichni vychcalkove se uz na zacatku vysporadali s lustracnim zakonem = ukradli, nebo jinak ziskali svuj spis a ted jsou cisty, jako "nejcistsi kristal" *10*
    - mnozi jsou stale ve vysokych funkcich statu, jini jako uspesni podnikatele , vzdyt umeli, jak nato, jak a kde ziskat penize . Mnozi za korunu ziskali miliony. Proto se jim hodil prevrat.
    - lustracni zakon je opravdu /tak, jak to tady uz nekdo psal/ , jen na obycejne lidi, kteri chteli mit vyhody, ale nikdy nic z toho nemeli...
    Zaver: KDYZ uz ten jejich lustracni zakon zneuzivaji, proc tedy AUTOMATICKY nezvyhodnuji ty, kteri jsou tam vedeny, jako osoby sledovane, nezadouci ?
    Jasne, ze kvuli tomu, ze by se dnesni politicti prizivnici bali, ze budou muset odejit od zlatych koryt !!!
    A neda mi, i kdyz je to o necem jinem :
    PROC se radeji lide nezabyvaji "zlatymi padaky", jak vcera ukazali CSD = jeden ma 10 druhy ma 12 milionu odstupneho !!! Presto, ze CSD je ztratove , zaco by meli i tito menezeri byt potrestani a ne odmenovany !!! Tak KDO je vetsim nebezpecim pro Cechy - Babis, nebo takovyto nenazrani vychcalci ?!
    Upozornuji, ze Babis mi neni ani trochu sympaticky, ale objektivita musi platit u tady. *6*
    Z politiky by jsme mely vyhnat do zapomenuti vsechny *12* *12* *12* , ktere se dlouhe leta prizivuje a delaji problemy lidem poctive pracujicim, z dani kterych luxusne ziji *16* Ale KDO je vyzene, kdyz je mnoho stejnych, jak jsou oni a voli je dal ???
  • Ten blb bude stale kydat nesmysly,za blba byl považován již v minulosti.Pane Benko stáhzněte se konečně někam do ústraní,nejlépe na samotu a netlachejte stále nesmysly.Je to těžké,když nic neumíte,ale to dřevo na topení v lese snad nařezat dokážete i když budou na ručičkách mozoly.Nyní jsou na zadku z toho stalého vysedávání.
    • Vážený "slušný občane", z toho co zde píšete je jasně vidět, že blb s velkým B jste rozhodně především vy! Mluví z vás pouze hloupost a neschopnost si uvědomit realitu. Pokud je vám jedno, že v čele pravděpodobné vládní strany stojí bývalý spolupracovník STB (navíc s reálnou ambicí být členem vlády), tak se upřímně zamyslete nad svým morálním profilem. Myslím, že spojení velkých peněz, vlivu na média a zároveň vládní moci, je v případě tak kontroverzního člověka jako je Babiš velmi nebezpečné. Mimochodem by mě zajímalo, co umíte vy a čeho jste dosáhl.

      Robert
      • Vážený pane Roberte, máme 24 let po převratu, stále se diskutuje ( okom, očem,) mezi tím chytráci co si zařídili čistotu profilu rokradli republiku. Už běžte s tím třídním bojem do pr..e. Vždy se najdou svině, to bylo v první republice, po druhé válce a jsou u koryt I teď. Ovšem většina lidí chce žít slušnej život ( to je aby žili jako lidi a né stále revolucionáři).Takový Benda je obrázek starýho zm.d. který se postaral o synáčka, aby měl lepší život za peníze nás všech. Zamyslete se sám nad sebou co plácáte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Se zájmem jsem si přečetl váš příspěvek a nebudu psát,že jste to i ono,ale fakta.Já syn podnikatele do r.1949 jsem nesměl navštěvovat SŠ ani VŠ,ale bylo pro mě pouze vyučení a to horník nebo hutník podotýkám s vyznamenáním.Nakonec to byl elektromontér a díky r.1968 i SŠ.Pak přišla normalizace a zase dokola.Přes noc se stalo,že bylo moc pomýlených komunistů a to se opakuje dodnes.Pro koryta zapřely matku.V 1989 to bylo opět pomýlených a stydících se Fischer apod.Větší nebezpečí je Bohdalová.Já měl to štěstí poznat jí osobně při natáčení Silvestra.Překvapuje mě ,že nechodí kanálama.Já když něco kritizují tak tehdy,když je to horší než bylo.V inteligentní společnosti se nechá to dobré a to co bylo špatné se změní.Já si nemyslím ,že žiju v dobré společnosti,ale již 24 let vedený póvlem.Vážím si všech poslanců,kteří to dělali pro lidi a ne pro koryta jak to vidíme nyní.Dříve jsem se dostal do světa a teď jen za humna,protože na to nemám a pochybuji,že v tomto státě budu.A ještě největší životní úroveň měl tento stát v 60tých letech.
        • Psát upřímně se cení, ale jenom od někoho. Blbci zůstanou úplně stejní. Vážím si lidí, jako vy, kteří napíší o svých politických křivdách a přesto si zachovali čistou hlavu. Ono bych to ani nesváděl na celou KSČ, obvykle v tom měli prsty jednotlivci, kteří tu partaj zneužili z osobních důvodů. Dnes je to stejné, jenom v opačné politické polaritě....a to jste pochopil...
      • Ano máte pravdu! Budou nám tu vládnout židé, slováci(jenom kolik jich je v různých vysokých postech, černoši v televizi poláci na ostravsku! Jde to s námi od desíti k pěti.
        To jsme tak hloupý národ,že si tu neumíme udělat pořádek? Asi ne. Dokud budou ve vedení ODS,TOP 09 a KDU tak to půjde s českým národem dolů.
        • Pořádek jak vidno si udělat neumíme, ba naopak.Bordel jaký tu je a zbytek republiky co zbyl je toho důkazem, mě je jedno jestli je tam Petr nebo Pavel, hlavně ,že pro zemi a lidi něco udělá a dá to dle možností trochu do cajku......
      • Plně souhlasím. Člověk s pokřivenou minulostí, který vládne médiím, médiu, které dokáže bez problémů ovlivnit občana, je velice nebezpečný a potenciální manipulátor. Nikdo neví, čeho je schopen.
  • Dneska mi Lustrační zákon připomíná minulý režim s otázkou : co jste dělal v 68 ? Odpověď byla povinná i nemluvňata z té doby. Jo, dějiny se opakují *3*
  • No, když už se Benda pustil do Babiše, tak malá informace ze sporu Babiš -Bělobrádek. Na serveru "Aktuálně.cz" už je informace, jak ten jejich spor o lustrace dopadl. Holobrádek dělal velká ramena, že otevření tematu zrušení lustrací znamená, že to může být důvod, aby KDU odstoupila z koalice. Babiš mu přes média vzkázal, že v takovém případě už nemá smysl se s KDU vůbec o koalici bavit. A v KDU nastala panika, že padnou jejich vládní křesílka...A dneska ráno už Holobrádek ječí: "S Babišem nemám žádné problémy, zrušení lustrací nemůže být důvodem odstoupení z koalice"!!! Budeme hlasovat, ale proti zrušení lustrací. Což tedy je jasné, ale co když nyní Babiš bude trvat na tom, že nebude vytvářet problémy uvnitř koalice, ta přece musí být jednotná a držet "basu". Jestliže ANO s ČSSD a s podporou KSČM prý si prosadí zrušení lustrací prý nebude mít na koalici vliv, myslí si Holobrádek Opravdu to není Bělobrádek, ale nezkušený Holobrádek. Nechápe, že Babiš se Sobotkou nemohou strpět přece koaličního partnera, který bude koalici rozbíjet, podobně jako veverky minule. Jestliže půjde v nějakém hlasování proti koaličním partnerům, poletí z vlády tak, jako před nimi veverky. To je "nepsané pravidlo", tedy zvyklost, o níž jsem psal, že vlastně je pouhým zvykem, KDU by tedy samosebou mohla hlasovat proti svým koaličním partnerům, na to právo má, ale těžko bude koalice ochotna takové rozpory strpět. Uvidíme, co na to Babiš, ale mám za to, že s avizovaným hlasováním proti němu se vlastně nic nezměnilo a že jasně pochopil zbytečnost a škodlivost spojení s KDU, která má v úmyslu jeho záměry bourat. Takový partner jasně v kritické chvíli vždy selže a nemá smysl se s ním spojovat... Schválně, co z toho vyleze...Jestli Babiš nyní přijme koalici s KDU, udělá blbost, která jeho vzestup zastaví...
    • dobře napsáno, KDU připomínají veverky a co se týká vyrovnání s církvemi, to by se mělo opravdu přezkoumat, protože stát nemůže dávat vysoké odstupné, když sám nic nemá. Navíc byla smlouva napsána někomu na ruku a v budoucnosti se to potvrdí. Jsem zvědavý kde vylezou nový majitelé pozemků nebo nemovitostí z minulé vládnoucí garnitury ods-top09 a nestrana. Bylo to podezřele rychle sepsáno a podepsáno s velkými výhodami. Lustrace jsou přežitek a ti co křičí po zrušení ksč nemá čisté svědomí, nebo jeho příbuzní a známý. ... *3*
    • Jo, jo ...
      Rikam, ze KDU je nejslabsi clanek ve vlade, ktery bude vydiranim chtit vic, jak silnejsi strany a bude horsi, jak byly VV , to ale ukaze cas ...
      "Dame zemi do poradku ..." A proc ji nicili, kdyz uz byly u korytek a ted ji chteji dat do poradku, na svuj obraz ??? *12* *12*
  • Pan Babiš nemá ve vrcholné státní funkci opravdu nic dělat. Nechci zpochybnit jeho schopnosti, ale jeho historie ukazuje, že vždy preferoval osobní prospěch před slušností.
    Stejně jako Fulle, Kohout, Telička a spol. Tito lidé pochází z takového prostředí, že si možná vůbec neuvědomují míru svého selhání a možnost vydíratelnosti.
    Jan Deniger
    • to je normální v naší politice, že každý preferuje jen výhody pro sebe, proč by tam jinak šel. Není v tomto bordelstánu žádný politik, kterému by šlo hlavně o stát a občany. Občany potřebují jen na to aby byli zvoleni, pak je zahodí jak onuci. Politici by měli být odstaveni od vládnutí a měli by být ve vedení odvolatelní profíci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit