Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už i zvířata "nakupují" v Německu. Žrádlo je o půlku levnější!!
  • VĚCI VEŘEJNÉ UPOZORŇUJÍ NA VYSOKÉ CENY POTRAVIN V ČR

    O politiku se moc nezajímám, ale nedávno jsem zaregistrovala téma, které mě zaujalo a přitáhlo mou pozornost. Věci Veřejné a Vít Bárta na svém webu ( vitbarta.cz) uvádějí, že ceny při nákupu běžných potravin jsou v Německu mnohdy nižší než u nás.!!!! Tomu dost dobře nerozumím, jak je možné, že naše pivo Plzeň 12 je v Německu v obchodě levnější než u nás?
    Proč nás berou v obchodech "na hůl"? Kdo za to může, obchodní řetězce ? Prazdroj?
    • Mám takový pocit, že náš spotřebitel, tomu německému to pivo dotuje... Stejně jako důchody v podobě odvádění převážné většiny zisku zdejších firem do státní kasy v Německu...

      Politik jako takový, se v českých podmínkách neosvědčil... Je pro národ prodělečný obchod platit si politika z vlastních peněz... Totální krach, bankrot a špatná investice...

      Zpronevěra našich daní za celých 23 let !!!

      A je úplně jedno, zda je pravý, nebo levý...
    • Mám takový pocit, že náš spotřebitel, tomu německému to pivo dotuje... Stejně jako důchody v podobě odvádění převážné většiny zisku zdejších firem do státní kasy v Německu...

      Politik jako takový, se v českých podmínkách neosvědčil... Je pro národ prodělečný obchod platit si politika z vlastních peněz... Totální krach, bankrot a špatná investice...

      Zpronevěra našich daní za celých 23 let !!!

      A je úplně jedno, zda je pravý, nebo levý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit