Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejkvalitnější vína mají Francouzi.
    Na ně amík ani rus nemá
  • Chachacha Semjon Gajínek je tak pitomej a tudíž ani nepoznal, že dělá přesně to co chci, juchůůů, je to blbec bez mozku *2* *2* *2*
  • co jsem říkal. Blb BTW nepozná že si s ním vytírají zadnici dva různí lidé.
    Simona a její kámoš z Facu.

    Chytrému napověz. Hlupáka BTW kopni. Staré moudré pořekadlo *1* *1* *1*
  • Co jsem říkal, Semjon Gajínek je z5 *2* *2* *2*
  • Zlej BTW trolle. ty stará bukvice. Imaginárního Tečku dnes na Tiscali nevezmeš? *1*
  • Ještě tomu tak věřit, že Semjon Gajínek odchází, za minutku je tu s novým nickem!!!
  • Tak 14 . 30. Pardubice volají. Pa pa BTW - ty Ruskej Gayi. *15* *15* *15*

    Jsi nenápadný jak lejno na ubrousku. sedíš v redakci Tiscali. Nudíš se a máš
    zpocený trenky. Tak si užij dlouhou a nudnou službu.

    Já jsem pozvaná do Pardubic. Zase krásný týden bez Tiscali. Předvádění pejska.
    Večer diskotéka a sex. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Nikdy tvoje krásná mladá holka Simona
  • Já jsem holka tedy ta Simona. Tobě to vadí BTW takže Gay jsi spíše ty *2* *2* *2*
  • Paráda mít Semjona Gajínka tam, kde jsem ho chtěl mít!!!
    Jen mě mrzí, že největší teplej imbecil Galaxie se objevil zrovna tady!!!
  • Jsem pěkná mladá holka Simona
    BTW nemá rád holky takže je jasné že je to Ruský Gay.

    Včera jsem přišla na debatu po 18 hodině. Ve ˇčtyři jsem šla spát a vrátila jsem se
    až po jedenácté dopoledne. Tak se nauč počítat než začneš žvanit nulo.

    Každý si může najít starší příspěvky a snadno zjistí že ty tu strašíš nonstop
    na všech stránkách. od Blízkého Východu po zeleninu. *15* *15* *15* *15*
  • Semjon Gajínek je tu 37 hodin v kuse, osm krát se loučil, ale je tu furt, pročpak asi???
    Inu proto, že je blbec v blázinci evidovanej!!!
  • Bukvice jsi spíše ty když ti vadí že jsem holka.

    Já jsem holka tedy TA ne ten. Nauč se konečně česky rusáku

    Každý si může přečíst starší příspěvky a zjistí že jsi to ty kdo tu smrdí nonstop
  • BTW jsi ubožák a ruský povl.

    Jsem mladá holka Simona. Tobě to vadí takže do kategorie Gay spadáš spíše ty.
    Co jsem slíbila to platí. Vezu psího tulaká do Pardubic abych mu sehnala domov.
    Nikdy jsem tu nonstop nebyla. Nebyla jsem tu celé dny zatímco ty u strašíš pořád

    Ty jsi tu nonstop. Naklikáváš si bodíky. Kradeš nicky a žvaníš sám se sebou pod 2 nicky.
    Tak si tu pomlouvej a lži nulo. Za delší rekaci nestojíš ubožáku
  • Porvrzeno bukva Semjon Gajínek prostě neodešel, copak, kdyby náhodou tady někdo psal k tématu???
    To by ta seniorská bukvice nesnesl!!!
    BTW už je tady 36 hodin v kuse *1* *1* *1*
  • BTW poprosila jsem tě o slušnou reakci. Bohužel ty jí nejsi schopen.

    Potkala jsem řadu mužů ale ubožáka jsi ty ještě ne.

    Jsem holka Simona. vadí ti to? Tak mezi ty Gaye patříš spíše ty BTW
  • Semjon Gajínek už odešel, jak to tedy, že tu smrdí dál???
    Aha, je to imbecil!!!
  • BTW měj se tu pěkně. Zase za týden.
    Měla jsem jiný názor než ty. jen proto však nemusíš pomlouvat a špinit.

    Jsem prostě mladá holčina která ráda provokuje. toť vše.
    Natočila jsem postelové video. Pokud se na něj chceš podívat napiš. Pak teprve můžeš
    posoudit zda jsem pěkná a šikovná holka nebo ne.
    pokud jsi schopen slušně odpovědět ozvi se,. Na pomlouvání nejsem zvědavá
  • Já jsem holka tedy ta Simona

    Tobě to vadí BTW takže do kategorie Gay spadáš spíše ty.
  • Semjon je Gajínek
  • V Panevežysu nastal při ústupu Rusů masakr. Jednotky rudoarmějců povraždily několik desítek dělníků ve zdejších továrnách, lékaře a personál ve zdejší nemocnici, zdravotní sestra Zinaida Kanevičiene byla znásilněna a umučena. Stalo se 26. června 1941.

    Ve věznici Kretinze po sobě komunistické stvůry nechaly mučící kůl. Vězeň byl k němu přivázán ocelovým lanem, pálen, natírán kyselinou solnou, bylo mu uřezáno pohlaví a vypíchány oči.

    Rudí zločinci tak v první dny války brutálně pozabíjeli na tisíce Pobalťanů. Násilí zmíněné z Litvy se nevyhnulo ani zbývajícím pobaltským státům Lotyšsku a Estonsku.

    Jen pro srovnání, v Estonsku se obětí stalinských represí stalo během jednoho roku na 60 tisíc obyvatel ze zhruba milionového národa. V tehdejším Československu se zhruba deseti milionů Čechů a Slováků zahynulo v letech 1939 až 1945 360 tisíc lidí. K tomu není co dodat.

    Na krutost bolševiků vzpomíná i Litevka Malvina Pranaitieneová. „Rodiny roztrhali od sebe, děti byly odvedeny od rodičů. Spolu s dalšími ženami jsem cestovala v přecpaném dobytčáku, kde bylo pouze jedno vědro na tělesnou potřebu, pitná voda žádná. K jídlu jsme nedostávaly nic.“ Jako cesta do Osvětimi, že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit