Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já doma moc technologie nemám, takže mě nemají jak sledovat. A i kdyby, tak mi to nijak nevadí. Taky ostatní sleduju :-D . Ne, že bych někde měla skrytou kameru, ale prostřednictvím kamery do auta :-) . Na silnicích se dějou takový věci, že se nestačím divit, jak někteří jezdí...

  • milacekpublika

    Já mám moderní a chytré technologie rád, ale zase se nesmí nic přehánět. Na jednu stranu jsem rád, že máme třeba v kotli klasické směšovací ventily , protože třeba soused si pořídil chytrý termostat a když mu vypadne Wi-Fi, tak přijde domů a má tam v zimě příjemných 15 °C. Takže o nějakém temperování není řeč. No, holt si neuvědomil, že bydlíme na vesnici, kde ten internet jednou za týden prostě vypadne. A jeho termostat není zase tak moc chytrý, aby se při naskočení Wi-Fi znovu inicializoval. ;-) 

  • Nenašel bych tu náhodou někoho zkušenějšího, kdo by mi poradil s výběrem skryté kamery do vnitřního prostoru? Jak vybrat kvalitní kameru, která bude opravdu dobře fungovat? 

    • Do jakého prostoru přesně? Pokud je to například vybavená místnost, tak tam můžete koupit skrytou kameru, která je podobná nějakému běžnému předmětu například klíče od auta se skrytou kamerou nebo nástěnné hodiny nebo také budík.

      • Máte s tím zkušenost? Víte kolik taková skrytá kamera v běžném předmětu stojí? 

        • Mám zkušenost, kupoval jsem skryté kamery v menších předmětech. Pokud by jste se chtěl podívat, tak určitě můžete na stránky obchodu https://www.1obchod.com/2-skryte-mini-kamery Mají to skladem, takže nemusíte dlouho čekat. Navíc když jsem objednával ráno, tak jsem to měl další den doma. 

  • Já nevím, ale mně toto vlastně svým způsobem až tak nevadí. Beru to jako daň za to, že můžu využívat všechny moderní vychytávky a žít v moderní společnosti. Sám mám doma například několik chytrých prvků. Všechno mám propojené přes https://www.jablotron.cloud/ a naprosto mi to vyhovuje. Na to, jestli mě někdo sleduje nebo ne prostě nemyslím. A jsem tak šťastný.

  • Kdo se ke mě dere, ten mě pěkně .ere!
  • Já je tam nepustím!!!
  • No sledovat je přece cíl.Už chtěj zakázat předplacené karty a chybí už jen drony v ulicích *3*
  • Na tohle by rus nepřišel s tím musí přijít američan.
    • Souhlasím. Američani bez špiclování, vytváření umělých nepřátel a válčení neumí existovat.
      • Ty bezcharakterní konfidente StB-KGB s ukradeným nickem . *16* *16* *16* Přestaň tady psát bláboly o USA a jeď se tam podívat. Ve špiclování vede CCCP, tam se bez špiclování nemůžeš ani vys*at!!! CCCP je stále v převážné míře zaostalá země středověkých band loupeživých nájezdníků. Naproti tomu USA patří na špičku zemí, kde svoboda je skutečná a zaručená. Svědčí o tom také to, že poruší-li někdo svobodu občana tak se to dostane do světa.
        • ).(
  • Konečně si čoklovodi budou moci ověřit, jak je jejich opuštěný miláček sám doma hodný, vůbec neštěká, nevyje, neskojíká a jak si sousedé vymýšlejí...
    • A teď si představme jak z toho bude pejsek vystresovaný, páníček přece odešel z domu a pejsek ho najednou slyší a dokonce vidí na obrazovce. To budou mít psí psychiatři práce.
  • Vždycky říkám, že nám stát jednou v "našem zájmu" nechá do bytu naistalovat kamery.
    Ale byl to omyl. My si je tam nainstalujeme sami a dobrovolně. Dokonce s nadšením.
    A co potom? Co třeba "zábavná" čelová kamera, která bude natáčet obraz a zvuk všech, s čím přijdete během dne do styku a samozřejmě to někde uloží, abyste se pak mohli podívat, kdybyste chtěli. A že se na tu kameru připojí i nějaká služba? No a co. Já nic nelegálního nedělám, tak nevím, proč by mně to mělo vadit! *1* *1* *1*
    • To by chtěli Orwella- 1984 kříženého s Huxlyho -Brave New World,a propaganda-reklama jako tato to má zařídit zde návod jak prosadit neprosaditelné:-(
      http://zvedavec.org/komentare/2014/10/6189-overtonova-okna-jak-prosadit-
      neprosaditelne.htm
      a teď to tady študujou a sestavují algoritmy:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit