Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mentále Hup!
  • ... vidím, že se zde ta nejpodřadnější sebranka klidně sleze i kvůli ptákopyskům :)))
  • Všeho moc škodí, i toho cukru. Toho by si měl být každý sám vědom a nepřehánět to ani s tím slazením. Pokud ovšem má někdo zdravotní problémy, diabetes, musí se holt ještě víc omezit vůči "normálu". Ale toho by normální dospělý a svéprávný jedinec měl být sám schopen. Není třeba, aby to někdo řešil za něho zdaňováním cukru. Jenomže ono je třeba platit různé "nepostradatelné" zbytečnosti jako je přebytek státních úřadů a úředníků, sponzorování brněnského motocyklového okruhu. budování fotbalových stadionů nikoli pro sportování občanů, ale pro magory co se tam honí za mičudou a další tisíce magorů co na to v extázi čumí. A nově také pro slimácké úprdlíky, které zaplavují Evropu a chtějí se mít tak dobře jako Evropané aniž si uvědomili, že bez práce nejsou koláče.
    • Toto jsou zástupné kecy,které mají odvrátit pozornost od toho,že se sem tahá verbež např.z Iráku a ono se jim tady údajně nelíbí a tak vládní cestovka funguje na sto% a chtějí zpět.Ano pěšky do prvního záchytného tábora.Jsem silně znechucen kam se tento stát dostal za 26 let pod vedením chátry a alkoholiků.Já chci také přesídlit,ale kam?
    • ... běž se léčit, zdegenerovaný nemocný hlupáku, už ti tam schází jenom papež a Jágr :)))
      • kluci dnes mám špatný den.Zase mi seřezali fotra.Tam u nás u popelnic.Nevím proč nás nemají lidi tak rádi.Tak aspoň tady je klid a můžu se vztekat ....
        • ... asi tě zklamu, tvou zes*anou existencí jsem se zabýval dnes naposledy, ubožáku :)))
          • ano ano tak tak všichni jste tady ubožáci.Protože se posmíváte nám s hranatou hlavičkou! Ale to musí jednou skončit. Já nechci aby do mně všichni kopali!
        • ... nauč se psát, moulo, nemáš na to :)))
  • Každý, kdo zde napsal, je zřejmě zdravý jako rybička a roupami neví, do čeho píchnout nos. Jenže, když se okolo vás začínají množit případy cukrovkářů a lidí s rakovinou v poměrně mladém věku, tak si to neustálé rýpání odpustíte. Nechcete být na tom tak zle, jako oni. Sice si řeknete, že přece museli vědět, že jim to jídlo škodí, ale... Problém není v tom, že politici chtějí zdanit cukr, nýbrž v tom, že se v Čechách prodávají celkově potraviny nezdravé. Chutné jsou právě z důvodu, že obsahují složky jako je tuk a cukr, aby nikdo neřešil kvalitu surovin a prostě jen jedl a hodně nakupoval. Že jde o potraviny z dovozu, které jsou levné je přednější než důsledky, alergiemi počínaje. Na tomhle není nic pozitivního, snad jen to, že chudší se prostě kvůli daním už ani nenajedí, zato politici, kteří si to finančně dovolí mohou brzo skapat na nějakou rakovinu.
  • Místo psaní bolševických blábolů raději přestaňte sladit, Putnoidi!
    • seš ale blbec pitomečků!
      • ... cha cha cha, jsi nezvratně v hajz*u :)))
  • ... je obdivudodné, jak tiscali pomáhá jednomu magorovi, který zde má fajn útulek :)))
    • ano je mi tady moc dobře.Protože můj zparchantělý fotr mně odvrhnul.Tak se vybíjím tady.A moc se mi to líbí.Nikdo mi neodporuje.U nás v ústavu se pořád se mno hádají.A dávají mně do klece!
  • Už jsme tady a všechnu pravdu překlikáme!
    • Zvláštní, že jsem překlikán já, který USA nechválí. Máš v tom rozpor, simone. A jsi tak dokonale zblblý, že klikáš tam, kde bys neměl. *14*
      • blbec umí jen 6 bodíků a když ho překliknem tak zuří, avotomtoje.
      • Tebe tady nebere vážně nikdo, chudáku.
  • ... přenechávám pole s odstupem největšímu primitivnímu zoufalci na netu, strašně nudí :)))
    • jo jo takto se mi lidi venku na ulici posmívají! Prý jsem zoufalec.A primitiv! Ale jasně že nejsem,že jo? Vždyť mám dobré srdce a svoji velikou hlavu. Zparchantělá maminka mi to tak vždycky říká. Před spaním.
  • U nás cukr není a jsme velice štíhlí.
  • A co tak Ovar ? Taky není zdravý
    • ten co máš ty v mozku určitě ne *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit