Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bělorusko nikdy nebude patřit k Rusku, prohlásil prezident Alexandr Lukašenko. Svými slovy reagoval na to, že prý mnoho lidí v ruské politice považuje Bělorusko za svou „severozápadní provincii“. „Rusové Stále uvažují imperialisticky,“ řekl Lukašenko při rozhovoru s agenturou Bloomberg,

    Existují diktátoři, kteří jsou o něco horší než já- Já jsem teď menší zlo,“ řekl a odkazoval na ruského diktátora Vladimira Putina.
  • Nejen Cíglera, ale i Pyčinskýho budu tapetovat.
  • pokud budou v Bělorusku zaznamenány pokusy o vyvolávání napětí kvůli ruštině, bude s těmito lidmi nakládat "jako s diverzanty". "Jsme Bělorusové," řekl Lukašenko a dodal: "Nikdy jsem nebyl a nebudu pro rusáky toaletním papírem.

    Za Bělorusko budeme bojovat. I proti Rusům, řekl Lukašenko
  • Doufám, že vám nevadí moje tapety z roku 2014!
  • Rozhovor s ruským kulturním aktivistou Antonem Litvinem, který se pohybuje mezi Moskvou a Prahou.

    Jaký máte vztah k současnému Rusku, režimu a prezidentu Putinovi?
    Moje pozice je, dá se říci, velmi radikální. Odmítám spolupracovat s jakýmikoliv státními institucemi a mé projekty nemají žádnou podporu ruského státu. Co se týče Putina, jsem přesvědčen, že to je mezinárodní zločinec. A to nejen kvůli tomu, že rozpoutal válku na Ukrajině, ale i proto, že ohrožuje nejen evropskou civilizaci, ale i civilizaci světovou. Zároveň však ničí i samotné Rusko.

    Myslím si, že se Putin z ekonomických důvodů Ukrajiny už nezmocní a Ukrajina půjde směrem do Evropy.

    Co se týče Ruska, nevidím nic kacířského na tom, mluvit o rozpadu Ruské federace. Teď nastává období, kdy se centrum přestává starat o regiony, a nemyslím si, že by bylo něco strašného na tom, kdyby se Ruská federace rozpadla
    • To máš pravdu, řekl Putin, že se z ekonomických důvodů Ukrajiny nezmocní, ať to všechno zaplatí EU a Ukrajina půjde směrem do Evropy během příštích padesáti až devadesáti let.
  • zajimave podpora usa povstalcum v syrii je dobre ale rusa podpora povstalcum je zpatne?
  • V Moskvě lidé protestují proti Putinově válce na Ukrajině
    V davu pochodujících byly vidět transparenty s hesly jako "Putine, mám dost tvých lží" nebo "Nechci válku s Ukrajinou".

    Ne válce" a "Ukrajino, odpusť". V Novosibirsku Ruské policejní gestapo demonstraci rovnou rozehnala.
    • Miliony lidí protestovali v Berlíně a byly tam vidět transparenty s hesly jako "Jen jim Putine dej" nebo "Putin nejlepší prezident to s vámi vyřídí banderovci".
    • to mas z parlamentnich listu?
  • Makak
    Den rozhodnutí: Prezident USA se "volí" až dnes.
    Výhrůžky smrtí, demonstrace, zastrašování.
    Sbor volitelů pod tlakem. Chystá poražený establisment státní převrat?
    Trump burcuje zemi. Armáda v pohotovosti.
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2852-den-rozhodnuti-prezident-usa-se-voli-az-dnes-vyhruzky-smrti-demonstrace-zastrasovani-sbor-volitelu-pod-tlakem-chysta-porazeny-establisment-statni-prevrat-trump-burcuje-zemi-armada-v-pohotovosti.htm
    *5* *5* *5*
    ...Propaganda mezitím šlape na plné obrátky a chrlí jeden "fake" za druhým: Volby prý ukradli ruští hackeři, které osobně řídil Putin ze své dači na Krymu. Musí to být pravda, protože to říká CIA, ačkoli pro to nemá jediný důkaz. Hackeři byli ruští, protože je řídil Putin, který je řídil proto, že byli ruští. Ze stejného důvodu, jak tvrdí CIA, nemohli být například z New Jersey, což vylučuje i možnost, že vlastně vůbec žádní hackeři nebyli a dokumenty o podvodech Clintonové předali WikiLeaks nespokojení členové Demokratické strany. Viz dosud neobjasněná vražda Setha Riche...
  • a Luhansk se nachází v tzv. šedé zóně, tudíž se na ně minské dohody nevztahují, prohlásil Prasečenko!
  • Drazí ukrajinci! Braňte vaši vlast před ruským fašistickým dobytkem.
    Cyklon B na Doněck. Škoda každého náboje který ruské vrahy a zloděje mine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit