Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Levice truchlí nad skonem rudého zločince a masového vraha Fidela Castra. U ruského zločince Putina adorace tohoto kubánského arcilotra nepřekvapuje,

    Fidel Castro je zodpovědný za vraždy 25 tisíc lidí, kteří byli popraveni nebo zemřeli následkem nelidského vězení v kubánských koncentrácích. Ty se mimochodem velmi podobaly nacistickým lágrům a sovětským gulagům. Vězněno v nich bylo na 350 tisíc odpůrců kubánského komunistického režimu, což se v porovnání s počtem obyvatel blíží Stalinovým represím v bolševickém Rusku. V éře jeho vlády opustilo Kubu cca 1,2 milionů – 1,5 milionů lidí, kteří v drtivé většině emigrovali do Spojených států amerických. Desetitisíce Kubánců rok co rok riskují plavbu na chatrných podomácku vyrobených plavidel přes Mexický záliv, aby se dostaly pryč ze své země za lepším životem na Floridu.
  • Rozhovor s ruským kulturním aktivistou Antonem Litvinem, který se pohybuje mezi Moskvou a Prahou.

    Jaký máte vztah k současnému Rusku, režimu a prezidentu Putinovi?
    Moje pozice je, dá se říci, velmi radikální. Odmítám spolupracovat s jakýmikoliv státními institucemi a mé projekty nemají žádnou podporu ruského státu. Co se týče Putina, jsem přesvědčen, že to je mezinárodní zločinec. A to nejen kvůli tomu, že rozpoutal válku na Ukrajině, ale i proto, že ohrožuje nejen evropskou civilizaci, ale i civilizaci světovou. Zároveň však ničí i samotné Rusko.

    Myslím si, že se Putin z ekonomických důvodů Ukrajiny už nezmocní a Ukrajina půjde směrem do Evropy.

    Co se týče Ruska, nevidím nic kacířského na tom, mluvit o rozpadu Ruské federace. Teď nastává období, kdy se centrum přestává starat o regiony, a nemyslím si, že by bylo něco strašného na tom, kdyby se Ruská federace rozpadla
    • To máš pravdu, řekl Putin, že se z ekonomických důvodů Ukrajiny nezmocní, ať to všechno zaplatí EU a Ukrajina půjde směrem do Evropy během příštích padesáti až devadesáti let.
  • Faštista Putin skončí na šibenici!
  • To překlikáke!
    • překlikáke
  • První komunistický prezident patří jednoznačně k nejhorším postavám naší historie. Byl to slaboch, alkoholik, který je hlavním viníkem rudého teroru v padesátých letech a úpadku naši vyspělé prvorepublikové ekonomiky.

    Vzpomínám si na setkání s válečnými veterány v Červené Lhotě na Jindřichohradecku. Měl jsem možnost mluvit s generálem Aloisem Šiškou, jedním z aktérů letecké bitvy o Anglii. Toho věznili nacisté a komunisté. A ten mně potvrdil, že vězení v časech prezidenta Klementa Gottwalda bylo horší než to německé za II. světové války, protože válečným hrdinům ubližovali Češi, většinou Ti, kteří byli za války zalezlí, to v lepším případě a v horším rovnou kolaboranti. Ovšem je to pádný důkaz o zrůdné podobě Gottwaldova komunistického režimu, který trýznil vojáky, kteří bojovali za naši svobodu.

    Nemá cenu tady opakovat všechny Gottwaldovy zločiny, vykonstruované procesy, hlavní podíl na vraždách oponentů v padesátých letech, totální servilita k Sovětskému svazu, umožnění rabování českého uranu Moskvou, úpadek ekonomiky včetně nesmyslného preferování těžkého průmyslu atd.
    • nikdo to necte smutne coz
      • Co kdo čte ty nikdy vědět nebudeš, smutné co ruský totalitní šašku *15* *15* *15*
        • to vis ty teplej sasku :-)
          • To víš že jo Ruský buuzerantze. Klikni si pět plus za vteřinu blbe.
            Vlastenci z ČR ti kliknou do ksichtu pěstí jen jednou a pak zhebneš
  • já taky čekám až chcípne
  • Fašista Putin nezahálí.
  • Tlupa fašistických vrahů podporovaná zločineckou ruskou armádou sadisticky vraždící civilisty opět zneužila mírových dohod.
  • Dobré ráno, Putinovi teroristi.
  • Svatý Václav dostane v nebi opuštěnku, aby se mohl jít podívat, jak to v té jeho zemi po těch letech vypadá.
    Vyrazí nejdříve na Václavské náměstí, tam zaparkuje koně a vyrazí na průzkum. Ale když se vrátí, tak kůň nikde.
    Ztrápeně se tedy vrací k nebeské bráně. Tam na něj sv. Petr spustí:
    "Václave, můžu tě pustit jenom s koněm. Někde si nějakého sežeň a pak se vrať."
    Václav se vrátí zpátky do Prahy a napadne ho, že by to mohl vyřešit Husák, když je to prezident.
    A tak stanou Husák se sv. Václavem před nebeskou bránou. Ta se otevře, vykoukne sv. Petr a jenom zakroutí hlavou:
    "Václave, já ti říkal s koněm a ne s volem." *15* *15* *15*
    • A můžeme provést další úpravu dvousečných vtipů. Jako na zavolanou byl onehdá, cca před 5 ti lety povolán nahoru ňákej Vávlav Havel. " Svatý Václav dostane v nebi opuštěnku, aby se mohl jít podívat, jak to v té jeho zemi po těch letech vypadá.
      Na Václaváku mu ukradnou koně - tyzpicky české, že.
      Ztrápeně se tedy vrací k nebeské bráně. Tam na něj sv. Petr spustí:
      "Václave, můžu tě pustit jenom s koněm. Někde si nějakého sežeň a pak se vrať."
      Václav se vrátí zpátky do Prahy a napadne ho, že by to mohl vyřešit Havel, když je to prezident.
      A tak stanou Havel se sv. Václavem před nebeskou bránou. Ta se otevře, vykoukne sv. Petr a jenom zakroutí hlavou:
      "Václave, já ti říkal s koněm a ne s volem."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit