Přejít na výpis diskuzí

Blanka se letos neotevře. Vyměnit se musí všechny kabely

2.3.2015 13:26
roj 41 příspěvků

Pražský tunel Blanka se letos otevřít nestihne. Podle serveru Aktuálně.cz bude potřeba vyměnit všechny kabely, tedy stovky kilometrů. Výměna bude stát nejméně desítky milionů korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta "Blanka" se Česku ještě prodraží..., ale už se to nemůže svalovat, že je to "šlendrián a hospodářství" komunistů, ale jen a jen tzv. sameťáčků po r. 1989!!! - kteří dodnes mají plné huby kdejakých odsudků minulého režimu!
  • Ještě jedna věc = zajímalo by mě, jestli se vše svede na přívalové deště, nebo nekvalitní materiál...
    • Ne, určitě na nekvalitní dešťovou vodu.
  • Je to "volajaké podezrivé",tunel Blanka je kapitalistickým pomníkem neschopnosti v jedné,kapitalistické zemi.Když přihlédneme k tomu,že z Anglie do Francie byl prokopán tunel velmi brzy a funguje bez větších problémů,tak u nás si nedovedeme poradit se 6,5 km díry pro automobily.Přitom známe epizodu,kdy Pražské metro bylo v době katastrofální povodně zatopeno ještě hůře.Jenže-voda se vyčerpala,vysušila se instalace,udělalo se pár oprav a brzy se opět v metru jezdilo.Není to tím,že metro bylo stavěno v období "totality"a proto dobře?Má někdo jiný názor??
    • ... já mám názor, že neumíš psát, tak tě nelze brát vůbec vážně, blbe :)))
      • Pozitivní antiblbe. Jsou dvě možnosti. Buď nastane anihilace a všechno i s autorem půjde do pr....... Nebo se vyruší předpony a co zůstane je jasný.
  • jedinej způsob, jak dopravně zobslužnit Prahu, je vyasfaltovat hladinu Vltavy... *1*
    • To je skvělé řešení, ale je nutné tam zaasvatovat vládu, senát jakož i parlament. Práci zadat bez výběrového řízení Babišovy . Následně udělat audit romskou firmou. A samozřejmě bez výběrovho řízení
  • Kdyz pominu privatizaci a cirkevni restituce, tak tunel Blanka je asi nejvetsim tunelem v CR...
  • asi ten metrostav stavel tunel poprve nebo co *1* *1* *1*
  • a v roce 2017 zjisti ze uz odpadavaji kachliky a take se v celem tunelu budou muset vymenit a v roce 2018 zase uz bude od stroju vymenujicich vadne soucasti tunelu po tech letech uz opotrebena vozovka a ta se bude muset vymenit a v roce 2019 se uz zacne bortit strop tunelu .....
  • Kdo dovede vyrobit vodě neodolné kabely je fakt kapr.
    To se nedivím že musí být zahraniční.

Dovedu pochopit že nateče voda do vodě neodolných krabic nebo rozvaděčů a odtud zničí stávající kabeláž tak že zateče dovnitř do mezistěn kabelů ale vodě neodolný kabel...... Skuste ho někde sehnat. Chytráci. *1* *1* *1* *1* *1* *1* Holt Praha musí mít vždycky něco extra.
  • Wenzl Klaus-Kikina Pružijskij je znám pod názvem Tunel Dědek.
    A teď máme také Tunel B = TUNEL BÉM.

A občánkové to všechno zaplatí...
    *1* *1* *1*
  • To je dokladem toho , že je stále co TUNELOVAT. Nová garnitura si musí také nahrabat. Mám pro pány radní geniální návrh. Zasypte Blanku 1 a začněte TUNELOVAT novou Blanku 2. Budete mít na dalších 10 let vystaráno. Ať žijí pražští kocourkovští radní !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit