Přejít na výpis diskuzí

Blanka se letos neotevře. Vyměnit se musí všechny kabely

2.3.2015 13:26
roj 41 příspěvků

Pražský tunel Blanka se letos otevřít nestihne. Podle serveru Aktuálně.cz bude potřeba vyměnit všechny kabely, tedy stovky kilometrů. Výměna bude stát nejméně desítky milionů korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedinej způsob, jak dopravně zobslužnit Prahu, je vyasfaltovat hladinu Vltavy... *1*
    • To je skvělé řešení, ale je nutné tam zaasvatovat vládu, senát jakož i parlament. Práci zadat bez výběrového řízení Babišovy . Následně udělat audit romskou firmou. A samozřejmě bez výběrovho řízení
  • a v roce 2017 zjisti ze uz odpadavaji kachliky a take se v celem tunelu budou muset vymenit a v roce 2018 zase uz bude od stroju vymenujicich vadne soucasti tunelu po tech letech uz opotrebena vozovka a ta se bude muset vymenit a v roce 2019 se uz zacne bortit strop tunelu .....
  • Kdyz pominu privatizaci a cirkevni restituce, tak tunel Blanka je asi nejvetsim tunelem v CR...
  • To je dokladem toho , že je stále co TUNELOVAT. Nová garnitura si musí také nahrabat. Mám pro pány radní geniální návrh. Zasypte Blanku 1 a začněte TUNELOVAT novou Blanku 2. Budete mít na dalších 10 let vystaráno. Ať žijí pražští kocourkovští radní !!!!!
  • asi ten metrostav stavel tunel poprve nebo co *1* *1* *1*
  • Je to "volajaké podezrivé",tunel Blanka je kapitalistickým pomníkem neschopnosti v jedné,kapitalistické zemi.Když přihlédneme k tomu,že z Anglie do Francie byl prokopán tunel velmi brzy a funguje bez větších problémů,tak u nás si nedovedeme poradit se 6,5 km díry pro automobily.Přitom známe epizodu,kdy Pražské metro bylo v době katastrofální povodně zatopeno ještě hůře.Jenže-voda se vyčerpala,vysušila se instalace,udělalo se pár oprav a brzy se opět v metru jezdilo.Není to tím,že metro bylo stavěno v období "totality"a proto dobře?Má někdo jiný názor??
    • ... já mám názor, že neumíš psát, tak tě nelze brát vůbec vážně, blbe :)))
      • Pozitivní antiblbe. Jsou dvě možnosti. Buď nastane anihilace a všechno i s autorem půjde do pr....... Nebo se vyruší předpony a co zůstane je jasný.
  • Toto mě nadzvedlo ze židle.Nebude lepší tam udělat památník na nejhoršího primátora tzv.demokracie p.Béma a tunel dědka Klause.Tento stát vyráběl všechny druhy kabelů,než fabriky byly totálně rozkradené do všech prostředí.Kdo to projektoval nebo jsou to žvásty,které se opakují celých hrozných 25 let ? Co dělalo IDS?Hlavně,že požaduje miliony za dozor.Ani korunu bych jim nedal a makat a makat.Důležitější než tunel Bém by byl tunel pod Národním Muzeem,kde je horentní doprava než na Letné.Jak budou potrestáni zadavatelé stavby?Vždyť je to další rozkrádačka za bílého dne.
  • Kdo delal stavebni dozor? kolik dostal zaplaceno? jake ma ve smlouve postihy za nekvalitni praci?
    • Stavební dozor tuneloval. *1*
  • Hlavně se musí vyměnit všichni tuneláři a zloději všech kategorií spolu s politiky všech úrovní..,a nastavit takový systém, který bude funkční. Tahle posametová šaškárna je silně nepovedená. *12* *16* *12*
    • Souhlas. Bohužel ty kabely se neprobudily v době potřebné pro Blanku. Abych řekl pravdu ani Blaničtí rytíře nejsou hyperaktivní. Zřejmě nedostali slušný obolus.
      • *1* *1* *1* nebo každý 10 koblih a 2 litry rumu...
    • ... to ty ses povedl dokonale, balíku :)))
  • Ještě jedna věc = zajímalo by mě, jestli se vše svede na přívalové deště, nebo nekvalitní materiál...
    • Ne, určitě na nekvalitní dešťovou vodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit