Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedinej způsob, jak dopravně zobslužnit Prahu, je vyasfaltovat hladinu Vltavy... *1*
    • To je skvělé řešení, ale je nutné tam zaasvatovat vládu, senát jakož i parlament. Práci zadat bez výběrového řízení Babišovy . Následně udělat audit romskou firmou. A samozřejmě bez výběrovho řízení
  • a v roce 2017 zjisti ze uz odpadavaji kachliky a take se v celem tunelu budou muset vymenit a v roce 2018 zase uz bude od stroju vymenujicich vadne soucasti tunelu po tech letech uz opotrebena vozovka a ta se bude muset vymenit a v roce 2019 se uz zacne bortit strop tunelu .....
  • Kdyz pominu privatizaci a cirkevni restituce, tak tunel Blanka je asi nejvetsim tunelem v CR...
  • To je dokladem toho , že je stále co TUNELOVAT. Nová garnitura si musí také nahrabat. Mám pro pány radní geniální návrh. Zasypte Blanku 1 a začněte TUNELOVAT novou Blanku 2. Budete mít na dalších 10 let vystaráno. Ať žijí pražští kocourkovští radní !!!!!
  • asi ten metrostav stavel tunel poprve nebo co *1* *1* *1*
  • Je to "volajaké podezrivé",tunel Blanka je kapitalistickým pomníkem neschopnosti v jedné,kapitalistické zemi.Když přihlédneme k tomu,že z Anglie do Francie byl prokopán tunel velmi brzy a funguje bez větších problémů,tak u nás si nedovedeme poradit se 6,5 km díry pro automobily.Přitom známe epizodu,kdy Pražské metro bylo v době katastrofální povodně zatopeno ještě hůře.Jenže-voda se vyčerpala,vysušila se instalace,udělalo se pár oprav a brzy se opět v metru jezdilo.Není to tím,že metro bylo stavěno v období "totality"a proto dobře?Má někdo jiný názor??
    • ... já mám názor, že neumíš psát, tak tě nelze brát vůbec vážně, blbe :)))
      • Pozitivní antiblbe. Jsou dvě možnosti. Buď nastane anihilace a všechno i s autorem půjde do pr....... Nebo se vyruší předpony a co zůstane je jasný.
  • Toto mě nadzvedlo ze židle.Nebude lepší tam udělat památník na nejhoršího primátora tzv.demokracie p.Béma a tunel dědka Klause.Tento stát vyráběl všechny druhy kabelů,než fabriky byly totálně rozkradené do všech prostředí.Kdo to projektoval nebo jsou to žvásty,které se opakují celých hrozných 25 let ? Co dělalo IDS?Hlavně,že požaduje miliony za dozor.Ani korunu bych jim nedal a makat a makat.Důležitější než tunel Bém by byl tunel pod Národním Muzeem,kde je horentní doprava než na Letné.Jak budou potrestáni zadavatelé stavby?Vždyť je to další rozkrádačka za bílého dne.
  • Kdo delal stavebni dozor? kolik dostal zaplaceno? jake ma ve smlouve postihy za nekvalitni praci?
    • Stavební dozor tuneloval. *1*
  • Hlavně se musí vyměnit všichni tuneláři a zloději všech kategorií spolu s politiky všech úrovní..,a nastavit takový systém, který bude funkční. Tahle posametová šaškárna je silně nepovedená. *12* *16* *12*
    • Souhlas. Bohužel ty kabely se neprobudily v době potřebné pro Blanku. Abych řekl pravdu ani Blaničtí rytíře nejsou hyperaktivní. Zřejmě nedostali slušný obolus.
      • *1* *1* *1* nebo každý 10 koblih a 2 litry rumu...
    • ... to ty ses povedl dokonale, balíku :)))
  • Ještě jedna věc = zajímalo by mě, jestli se vše svede na přívalové deště, nebo nekvalitní materiál...
    • Ne, určitě na nekvalitní dešťovou vodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit