Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jí takhle na protest až se otevře nepoužívat *1* *1*
    • To nejde, přes celou Prahu vedou jen tři silnice, po kterých se dá projet severojižním směrem: obě (věčně ucpaná) nábřeží a "magistrála" (stojící od Štvanice po Nuselák). Až otevřou Blanku, zneprůjezdní ta nábřeží, takže pokud ji nebudeme používat, můžeme už jezdit jen na pramičce - řeku ještě nezrušili. *1*
    • To těm zlodějům bude jedno a nakonec...postaví jiný...tunel! *16* *16* *16*
  • Blanka, Blaničtí rytíři...Staré pověsti české? Podobnost více než náhodná. *1*
  • Tunel Blanka mi připomíná tzv. stavbu socializmu. Nikdy ji nebude konec, když sotva dostavěna a už se musí kde co měnit. Sotva vymění jedno, už bude na spadnutí další, a další a další. Je to nejenom tunel jako takový, ale TUNEL I NA PENÍZE DO VĚTRU.
    • Na takovou stavbu si nevzpomínám a že jsem jich prošel od Aše k Tatrám.Můžete mi připomenout.Děkuji.
      • JE Jaslovské Bohunice například
  • Tak trochu tomu nerozumím !
    Tunel Blanka je maximálně vlhké prostředí a nikoliv vodní tok z hlediska bezpečnosti elektrických rozvodů. Tedy běžné vodiče , které se do tohoto prostředí u nás vyrábějí.
    Nevšiml jsem si, že by se v polovině Prahy měnily kabely po povodních, které leží v zemi.
    Zdá se mi, že madam Krnáčová také všemu rozumí, aby mohla někoho nařknout že je deb♠l.
    Otázkou je, že ty kabely tam díky panu bývalému primátorovi Hudečkovi leží bůh ví jak dlouho bez napětí a mohli odejít veškeré spojky a koncovky, které jsou náchylné na vlhkost a beznapětí !
  • milacekpublika

    Hlavně že doma člověk potřebuje mít kvůli kolaudaci příchytky na kabel a všechny možné vymoženosti, aby nepodléhalo nic vlhkosti a tak podobně. Prostě všichni to známe. A pak tu máme projekt za x miliard korun a tam jim kabely zkorodují. Fakt dokonalé. ;-) Člověk má hned lepší pocit z toho, jak to tady u nás funguje.

  • ... to se už vymyká lidské představivosti, ale degenům jako tirador to vůbec neva :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit