Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Jane Sobischek, emigrantka, je nezaměstnaná? A kde bere prostředky na cestování
    po Spojených státech? - Informace shání po všech čertech. Zajímavé! Smrdí to převoditelnými
    rubly, že?

    Jako obvykle, súdruhovia, příspěvek je čerstvý a je vkládán po prvé! Zeptejte se
    ¨Zlého trolla, ten to potvrdí, chujové!
  • Takže Jane Sobischek, emigrantka, je nezaměstnaná? A kde bere prostředky na cestování
    po Spojených státech? - Informace shání po všech čertech. Zajímavé! Smrdí to převoditelnými
    rubly, že?
  • Máš pravdu, s čtením azbuky mám problémy.
  • Ano tečko jeď do USA a do měsíce budeš tuhý, gangsteři se o to postarají.Nejpěkněji je tam v Detroitu a Bronxu, Ale bacha doporučuje se tam chodit ve skupinách a nejen tam, ve všech větších městech.
  • Až se naučíš uráčku číst budeš to vědět, zatím to neumíš !! *12* *12* *4* tečko
  • Komunikuješ se Soudružkou Pusinkou pod novým nickem.
  • Když tak si na youtube zadejte název dokumentu : "Istota v predsieni pekla - slovenský dabing."
  • Nevím, jaké používáte kodeky, ale jde to otevřít normálně. Je to dokument natočený Německými dokumentaristy a dabovaný slovensky. Když se to dostalo k dabování, tak to mělo samozřejmě koncovku sk, ale někdo z Česka to poslal na youtube a tím to získalo koncovku cz. Autor z Česka tam je samozřejmě uvedený. Je to ale dost drsné.
  • To vám to ale kape, náckové, neměli byste bejt tak horliví, je to blbýýý. Ale to vám nikdy nedojde, vy máte v palicích jenom jednosměrku. *1*
  • Odkaz jsem neotevřel, ale ta adresa má koncovku .cz, tak že to asi od Němců nebude. Vím ale, že mnoho jak českých, tak i jiných evropských serverů by mělo mít spíše koncovku .fsb.
  • A z kterých novin? Z Izvěstií? Z Konsomolskoj Pravdy? Ty Jsi do nich nejspíš zahleděná každý den, ale já je nečtu. Kromě toho jsem se Jessy neptal na to, odkud ty informace má. Ptal jsem se jí na něco jiného. Na odpověď na moje dotazy však čekám marně.
  • Když fakta, tak třeba od Němců. Kdyby to tak otevřelo oči těm, kteří jsou zahleděni do "demokracie" USA.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DjnZKtRejmSA
  • jó, tak říká to Ukrajina, no to bude jistě stejná pravda, jako to jejich grandiozní vítězství v neexistujícím debalcevském kotli *15* *15* *15* *15* *15*
  • No jestli hlupče nepoznáš že to je převzato z novin tak je to s tebou moc špatné.Já jsem si to tam našla je tam toho víc.
  • bohužel, jsi na obranu svých plků nenašla argumenty, co *15* *15*
  • Popiš nám prosím Jessy, jak to vypadá u vás v Rusku? A kolik je českých emigrantů u vás?
  • jsi sice bohatá,ale nápady máš asi fantastický,to jo.
  • To je fakt,ukrajinci by zděšeně zdrhly před takovou atrapou....
  • Jestli tak špatně souložíš jako tu žvaniš,tak není o co stát *16*
  • Tak to je ta US životní úroveň, opravdu není o co stát, je to tam jako v rozvojové zemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit