Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezaměstnanost je v USA strašákem číslo jedna. „Nikdy dříve jsem to nezaznamenala, ale v posledních letech se to stalo téměř novým fenoménem v USA. Lidé si vyrobí cedulky, že hledají práci a postaví se s nimi uprostřed rušných křižovatek, aby své šance na to, že práci najdou, zvýšili na maximum,“ popsala ParlamentnímListům.cz Jane Sobischková, Češka, která v osmdesátých letech emigrovala do Spojených států. Jak dodala, i když ona sama žije na Floridě, kde je situace poměrně příznivá, při svých cestách napříč Spojenými státy často vidí tvrdou a smutnou realitu současnosti. „Hodně domů je na prodej, jsou čtvrtě či ulice, kde stojí cedule informující o prodeji téměř před každým domem. Sama jsem měla v minulosti zájem nějaký koupit, ale při bližším zjišťování se vždy ukázalo, že jde o dům, na kterém visí nemalé dluhy. Najít dům ke koupi, který by nebyl obtížen nějakými háčky a zádrhely, bylo téměř nemožné,“ uvedla ještě česká emigrantka.
  • Vždy jsem měla jen jediný cíl a to uvádět lži zdejších rusofilů na pravou míru. *15*
  • ty nechápeš více věcí *3* *3*
  • no prosím, a teď drží jako blbec, ten národ a nechá se vybíjet....
  • měl na mysli asi spíš ty ze CIA nacistickými špiony odkojené
  • to se tobě, milá zlatá, nestane *15* *15* *15* proč asi *3* *3* *3*
  • Rusko se nepřetahuje, to jen vyslovilo svůj cíl, aby sousední stát byl k němu přátelský, aby nebyl členem žádného pofidérního paktu, jakým je NATO a aby území tohoto státu nemohlo být využito k útoku na Rusko . co je na tom k nepochopení. No a někomu tyto bezpečností, tak správné požadavky, prostě vadí. Možná, až bude mít Rusko nějakou tu základničku v Mexiku, bude to druhé= straně taky vadit...

    samozřejmě Rusko žádá pro své menšiny v zahraničí klid a možnost národního rozvoje - totéž přece pro české menšiny ve světě žádáme i my
  • a kdo z ukrajinských vůdců není a nebyl? tedy zlodějem,
  • nekrmte trolla soudružkuPusinku, má za cíl odvést diskuzi do bezpečných vod
  • Pan Honus je můj zhrzený nápadník. Dala jsem mu košem a to nemůže jeho
    zraněné mužské ego skousnout. Jsem bohatá a ty chudý. Smiř se s tím zlato. *3*
  • Ty pro mne nejsi tečko důstojný soupeř, to tady jsou jiní kabrňáci, tebe řadím tady ke spodině, tak se s tím smiř, nestojíš mi za to abych se s tebou shazoval.
  • Také bych tě po večerech mohla naučit hodně věcí Lumčo. *3*
  • Kdybych byla velitelkou Ukrajinské armády já tak je do týdne po válce. *14* *14*
  • Ty musíš být totál bl*ec, nebo placený provokatér.jinak si tvé jednání nedovedu vysvětlit.
  • Jak se neustále přesvědčujeme co říká Ukrajina je jedna lež za druhou.A proč ji věřit zrovna toto.A co dělali na Majdanu poradci z USA a Izraele,kam se podělo 5 miliard USD aby Majdan vůbec vznikl vás nezajímá? Ticho po sestřeleném letadle? Zaživa upálení lidé na Majdanu... stačí mrknout na internet,,,, alejo.. i na Goooglu je to samá ruská propaganda, je vy a vám podobní b l b o u n i mají pravdu...
  • Máš to hlupáčku tečko marný, marný, marný, tvůj slepičí mozeček nechápe hodně věcí, ale já tě je učit nebudu.
  • Mezi spoustou zajatých separatistů byli samí vojáci Ruska. *1* *1*
  • Ten nastoupí leda tak do věznice. Už ani ten Putin s ním nechce nic mít, protože je to mj. usvědčený zloděj.
    Mouřením posloužil, mouřením může jít!
  • Došla mu vodka, tak si pro ní skočil. *1* *1* *1*
  • http://aeronet.cz/news/usa-zmenime-vladu-v-kterekoliv-zemi/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit