Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si tupouni zvolte toho potetovaného magora a svět nás bude řadit někam mezi domorodé kmeny v africké Urundi Ukundi. Ostatně stále svým chováním dokazujeme, že nikam jinam nepatříme.
    • Píšeš z Afriky jo ?
  • Zrovna Bobo nemá moc šancí dotáhnout to na vrchol(státu) *3*
  • To bylo přeci jasný. Bobo nikeho z protlačovanejch papušů neohrozí, tak může. Teď zbejvá národu opravdu jen vzdor a volit tetovanýho. Ať potentáti maj, co si nadrobili......
  • O jednoho bolševickýho kandidáta víc.
  • ...a je to....nepohodlní byli vyřazeni...dle příkazu...
    • Není jasné, jak mohl být nebezpečný Dlouhý (až na to, že je křivák, ale to je dneska spíše plus), ale u Okamury je to jasné. On by asi nebyl zvolen, ale bral by hlasy těm "co s nima mluvíme"
      • Okamure byl jedinej volitelnej poctivej clovek co tam kandiduje. ted nenikoho volit!
        • Tak mám pocit, že nakonec to dopadne jako s tím golemem v té naší slavné komedii Císařův pekař a Pekařův císař, tam je tak dobře vykreslená ta naše čecháčkovská povaha. Díky pane Werichu, škoda, že jste umřel, vy by jste se tomu pěkně od plic zasmál.
      • ba ne, OKAMURU b ylo nutno vyřadit.... nemá škraloup, není podrazák, umí makat, není "čistokrevný čehůn!"... to se tu nehodí... představte si ten horor, kdyby nutil vládu a pos/r/ance pracovat naplno... chi.... to přece nejde.....
  • Škoda, Okamuru jsem chtěl volit, takže budu volit Francíka, už mám po krk rádoby zlodějskejch kravaťáků a moderních otrokářů.
    • Ano ! Franz, taky ho budu volit ! *1*
  • Současný režim pouze ukázal svou pravou totalitní tvář schovanou za maskou demokracie na kterou si tu hrajem od roku 89. Okamuru nešlo zničit jinak protože nemá žádné aféry s tunelováním a kradením jako mnozí ze současné vládní garnitury a tak se otevřeně šáhlo k likvidaci nepohodlného rivala..
    Okamuro nevzdávej to a dej to až k Evropskému soudu a bude to další ostuda naší země.
    • Myslím, že to Okamura vyjádřil velice pregnantně, když řekl, že to nebyla chyba ministerstva vnitra, ale že jen plnilo zadané instrukce vyřadit jisté lidi. Přiznávám, že o Okamurovi toho moc nevím, ale začíná mi být stále víc sympatický
  • Na hrad Bobo nebo Okamura, jinak nevolím nikoho židy už vůbec.
  • Volil bych jedine Okamuru ted na volby kaslu, ikdyz mozna pujdu zvolit Avatara jen tak naschval!!! *1*
  • njn Okamura hrube podcenil ceskeho podnikaveho ducha a kdyz zadal brigadnikum praci a a odmenoval je podle vysledku zapomel ze je v cesku a ze takovy brigadnik placeny od podpisu neudela nic jineho nez ze zacne zurive vyplnovat jedno ze smyslene jmena hlavne ze dostane kacku za kazdy radek.... *1* mel si najmout jen duverne zname a poctive lidi nebo je platit od hodiny!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit