Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • apači - chystej se , brokovnici mám nabitou a bude poslední výstřel - jen pro tebe *1*
  • i ty pistolníku, až v parku nakrmíš holuby, vypiješ u Ordinace v růžové zahradě dva braníky, pochčiješ se do prosezeného gauče tak si nech zdát o tom jak do čehokoliv střílíš *3*
 • DEMOKRACIE je vyjednávání, kompromis a dohoda. Jen bolševický blb si myslí, že když "vyhraje volby" s 30%, tak si může dělat , co se mu zlíbí a kašlat na zbývajících 70% voličů, kteří chtěli něco jiného.
  V době maximální konjunktury si "berdoták" Babiš bere 100 miliardový úvěr. To by mě zajímalo, kdo to bude platit, až přijde krize *11* *11* *11*
  • ty to zaplatíš ty buzerantskej Č U R Á K U *1* *1* *1*
  • Ano, těch zbývajících 70% voličů mělo jinou představu o vedení tohoto státu, ale rozdrobených na průměrných 10%. Každých cca 10% voličů má jiný názor oproti těm 30%, kteří táhnou za jeden provaz.
 • Zdravím místní odpůrce EU.

  Milí důchodci

  Můžete zde nadávat na EU, pomlouvat EU, modlit se k vystoupení z EU a to je tak asi všechno co můžete dělat, jedné generaci jste svou komunistickou diktaturou životy zničili u téhle už se vám to nepodaří.

  Česká Republika zůstane v EU i v NATO, vy budet okupovat bezvýznamné diskuzní servery a hloupě brblat a prskat jedovaté sliny jako ten zapšklý stařík Miloš Zeman a drtivá většina lidí si bude užívat svobody a demokracie a radovat se že naše děti nebudou součástí ruského chudobince.
  • Souhlasím s vámi až na ty důchodce, kteří jsou vesměs nejvíce smíření se současným stavem, neb jde o generaci, která se nikdy neměla lépe.
   Samotný článek mi připadá jako objevení Ameriky. To, že budeme čerpat z fondů EU stále méně, je dané od samého prvopočátku a je to obecně známá informace, ale jak hovoří sám článek "Je nicméně jasné, že Česko bude i v příštích letech dostávat z Bruselu v dotacích částku převyšující její platbu do rozpočtu". Posmíváme se stavu infrastruktury zemí východní Evropy, ale byli by jsme na tom ekonomicky úplně stejně nebýt vstupu do EU se kterou se úspěšně vezeme. Ani já netoužím být na ekonomické a politické úrovni Ruska.
   • omluva za "důchodce"
  • Zdravím apači, velice hezky napsáno, naprostý souhlas.

   Zdraví důchodce.
   *4* *4* *4*
   • zdravím
    za ty důchodce se omlouvám, nebylo to myšleno kolektivně
 • Dobrým řešením pro Českou Republiku by bylo vystoupit z EU a NATO a připojit se k Rusku, zase by bylo máslo za 5,.kčs, nájem byl 500,. a benzín za 3 kačky.
  Kdyby měl Miloš Zeman více pravomocí tak by to dokázal.
  Zapoměl jsem na špičkové zdravotnictví zdarma.
  • Jo, jo, a důchod by byl 700 Kč *1* *1* *1*
 • Dotace jsou skvele zaplatite dane aby se z nich prerozdelili dotace vsak z dotaci se buduje neco porspesneho pro vsechny.... Akorat nevim co maj vsichni z toho ze si nejakej miliardar za dotace postavi jeho ciste soukromej capi hotel....
  • A to myslíš, že nejde jinak, než abys peníze odvedl někam a oni ti pak určili na co je máš použít? Myslíš, že bez dotací se nedá budovat něco prospěšného por všechny, Jak to dělali kdysi v Římské říši. Kdo dotoval ty mosty, viadukty, vodovody, cesty? Myslíš že se to budovalo z nějakých dotací EU?
   Nebo mosty v Praze se budovali z dotací EU nebo od koho? *1*
 • Putinovi agenti se tady šíří vlastizrádné kecy proti EU, budoucích USE a zneužívají tak svobody slova. Když se jim tady nelíbí, tak proč sami neodejdou do té země, kde včera znamená teprve zítra?
  • Jasně. Komu se nelíbí politika EU, tak je automaticky Putinovým agentem, podobně jako kdo nesouhlasil s nelegální migrací, tak byl automaticky nenávistný xenofob, rasista, či nácek.

   Máte takto jednoduché vidění světa, že? Buď černá nebo bílá.

   A proč neodejdou ti, kteří nejsou spokojeni s politikou EU? No asi z podobného důvodu jako neodejdou ti, kterým se nelíbí Zeman a Babiš.

   A co Brexit? Britové také kritizovaly EU a posléze si odhlasovali i odchod. To jsou také Putinovi agenti?

   Člověče já opravdu nerad používám nadávky, ale vy jste blbej jak tágo!
   • Rusové jsou mentalitou středověcí nájezdníci. Neumějí hospodařit na svém území, jenom dělat loupeživé nájezdy do okolí. A potřebují se opět dostat do Evropy , aby ji mohli vydrancovat a porobit, jako po r. 1945. a k tomu potřebují rozvrátit EU, budoucí USE, protože od starověku platí "divide et impera" (rozděl a panuj), aby její východní a střední část mohli opět ovládnout, zotročit a drancovat. A kdo jim k tomu propagandou pomáhají, jsou buď vědomými či nevědomými (p.tomci) agenty.

    A Brexit? Co jsme my oproti GB? Velikostí snad jen jako Londýn se svým nejbližším okolím. A navíc nejsme ostrovní zemí, ale maličkou provincií uprostřed Evropy. Takže operovat jakýmsi "czexitem" může jedině vlastizrádce očekávající pašalíky od Putinových agentů nebo naprostí p.tomec.

    Opakuji znovu: kdo touží po velkoruském carství, může se tam odstěhovat.
    • josef.servit.9
     Hmm to máš ze školení CIAVUMLU?NÁJEZDNÍKU! V EÚ je dobře, vadí jen náckům!
    • To by mě zajímalo, jak vnímáte historicky mentalitou Španělsko, Portugalsko, Británii, Francii nebo Německo.
     USE tady nikdy nebudou. To není USA. A také dost pochybuji, že by samotné USA o vznik USE stály. Věřím, že takto jim to vyhovuje víc. Žádná velmoc si logicky nepřeje, aby vznikla další velmoc a to třeba ještě silnější

     Operovat s czexitem může každý, komu se politika EU nelíbí.

     Samozřejmě, že se každý může odstěhovat. Ale taky nemusí může se snažit prosadit své názory. A pokud s takovými názory bude většina, tak se menšina bude muset přizpůsobit. Nebo se odstěhovat, aby bylo po vašem. Tomu se milý pane říká DEMOKRACIE.
     • Hloupý Jirko - DEMOKRACIE je především o vyjednávání, kompromisu a dohodě.
      • Hloupý neznámý. Vyjednávání, kompromis a dohoda je politika. Demokracie je úplně něco jiného.
 • Stačí si přečíst jenom titulek a jistě skoro každý bude tentokrát s Pavlem Jéglem souhlasit. Jenomže u něj je to jinak. Titulek neodráží jeho názor. Škoda pro něj.
 • slet kolaborantů v režii našich penzistů je v plném proudu, adios vy ruský hovada, umřete v EU a naděláte s tím prd *15* *15* *15* *15* *15*
 • Už aby tady bylo referendum o vystoupení z EU a zločinecké NATO. Včera bylo pozdě.
  • To CX5:
   To není nic jiného než vlastizrádné kecy.
   • Už to máš v té tvé makovici úplně, ale úplně vybrakované.
  • Mongolsko v EU není.
   • Souhlasím, Mongolsko v EU není. A na to jsi přišel sám, nebo ti někdo u klávesnice napovídá?
    • CX5, když se ti tady nelíbí,v KLDR se o Tebe jistě rádi postarají, jako o pana Warmbiera. A vem si sebou i ty ostatní trumbelíny, kteří si neváží prosperity a bezpečnost, kterou Česká republika ve své historii ještě nezažila.
     • Lojzo! Ty jsi Lojza z Horné Dolné s IQ jogurtu bez marmelády.
     • Doufám, že nepatříte mezi lidi, kteří odsuzují Zemana nebo Babiše nebo se dokonce účastní nějakých demonstrací. Jinak by bylo logické, jak sám píšete, že když se vám něco nelíbí, změníte zemi. Myslel jste to tak, že? *1*

      A pokud prosperita a bezpečnost země souvisí se členstvím v EU, tak potom nerozumím problémům Řecka, Itálie nebo Španělska a už vůbec nerozumím Brexitu, když Británie díky členství v EU skvěle prosperuje a je velmi bezpečná. Že tomu také nerozumíte? *1*
 • EU je k ničemu. Profitujeme akorát tak z volného obchodu - ten potřebujeme. Ale ten by jsme mohli mít i bez EU, jako napríklad Švýčarsko, Norsko atd... Jinak EU jenom škodí - zákazy, regulace, buzerace, cla na tovary ze zemí mimo EU zónu. EU je k ničomu, bylo by dobré, kdyby sa rozpadla a změnila jenom na zónu volného obchodu.
  http://www.epshark.cz/clanek/173/evropska-unie-neni-k-nicemu-potrebna
  • ještě bych připsal, že banda byrokratůz Bruselu žije mimo realitu a pobírá mzdu, která neodpovídá vykonané práci, neni schopna zabezpečit své vnější hranice, zasahuje do vnitřních záležitostí suveréních států. Británie vystoupila a místo toho aby EU změnila svou politiku, pokračuje ve své destrukci dál. At si někdo zkusí procházku v ve večerních hodinách v evropských městech, která jsou zaplavena muslimským etnikem. Jestli toto je ten vysněný Západ, tak děkuji, nechci.Radši chudý ale svobodný a v bezpečí. Jedné totality jsme se zbavili a do druhé se dostali. A za tento stav opravdu nemůže Putin, ale fuhrer Merkel, alkoholik Junckers, nekrofil Macron, Sorosem podporované neziskovky a ostatní demokratická žumpa.
  • Například Švýcarsko ? *15* *15* *15* *15* bože vy jste vtipálek, ve Švýcarsku je demokracie, podívejte se na Česko, naši vlast okupuje emigrant a estébák ze Slovenska, prezident je ruskej kolaborant, převlečení komunisti rozkrádají republiku a vy tu píšete o Norsku které je mimochodem bohaté díky ropě a Švýcarsko díky pracovitosti občanů a bankovnímu systému. Jste absolutní zabedněnec vy hlupáku.
   Váš nick přesně odpovídá vašemu myšlení.
  • pro komunisty, netáhla, kolaboranty a fňukny na dávkách je opravdu EU k ničemu, souhlasím
   • Až tolik jich je ve Velké Británii? Tak to pak Brexit chápu?
    Nechce se nakonec Británie dostat pod vliv Rusáků? No povídejte! Mám oči navrch hlavy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit