Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je potřeba vystoupit z EU a nastoupit již ověřenou cestu slovanské prosperity po ruském vzoru vedení hospodářství, hladovějící EU už nám nemá co nabídnout








    YEAH !!!!
  • "ročně o víc než deset miliard eur míň. Tato kupa peněz je rozdíl mezi tím, co do unijní kasy vloží Britové a co dostanou zpátky ve formě dotací, anebo v rabatu."
    .
    A pamatujete, jak po Brexitu někteří vyřvávali, že Britům politici lhali, že budou mít víc peněz?

    není dlouho doba, kdy budeme dostávat stejně jako tam dávat. Problém je v tom, že si představte, že dáváte sousedovi tisíc, on vám ji sice vrátí, ale pouze v případě, že tu tisícovku použijete na to, na co určí soused a ještě k tomu budete nuceni přidat další peníze. Jinak by vám prostě soused tu tisícovku nevrátil. Že je to na palici, No to je celá ta dotační politika, která naprosto mrší tržní mechanismy a nahrává do kapes vybraným firmám i politikům.
  • Nekteri porad chvali Rusko a Putina, ale co by nam asi prinesl. Zamyslete se nad tim. Jaky vyrobek mate doma z Ruska ? Kdyby nemeli ropu a plyn, tak by bylo v Rusku minus 50 let.Byl jsemv Rusku, tak vim o co jde. Ekonomicky je neni na tom dobre, priznavaji to komuniste. Jen zbrojeni jim slape.
    • Tak jsem se zamyslel a zjistil jsem,že jsem měl doma televizi Junosť,rádio VEF ,na kterou se dalo chytit západní štvavé vysílání,televizor Rekord cca 30 let,hodinky Raketa zlatý plášť,Barometr,který ukazuje dodnes ,velký zapalovač na benzín v pouzdře tam 14 rublů tady 1500 Kčs,límec,čepice z polární lišky.kožený pásek ,ne gumový na cca 1/2 roku.Gola soupravu,mám jí dodnes,stříkací pistole na lakování,holící strojek na klíček do campu.A benzin a nafta nestála 32 Kč,ale 0,90 hal. a 2,10Kčs benzin a ne 33 Kč.Jo a měl jsem lednici Minsk.Pračku na stůl.Zlatý prsten snubní za hubičku.Asi 350Kčs u nás stál 600 Kčs ,to byla demokracie.
      • Já měl kdysi i žigulíka :-)
    • Mimochodem jaký výrobek máte doma z USA?
      • například já mám z USA motorovou pilu, filtraci do bazénu a auto, z číny mám plachtu kterou to přikreju a z ruska jsem si přivezl svrab a neštovice
        • Jak jste u té pily vyřešil jiné napětí a frekvenci? A auto z USA. S tím mohly být také problémy při registraci, ne?

          Z Ruska jste si možná přivezl svrab a neštovice, ale odhaduji, že vám vůbec nevadí, že do své amerického auta tankujete benzín vyrobený s velkou pravděpodobností z ruské ropy a že vás v zimě možná ohřívá teplo vyrobené z ruského plynu.
          Ne, já nejsem žádný příznivec rusáků. Ale jsem odpůrce pokrytců a žvanilů.
          *1*
          • prostě tě soudruhu setřel *15* *15* *15* *15* no tak nebeč *15* *15* *15* *15*
            • Zřejmě jste si s tím setřením spletl vlákno. Nebo mu tu jeho americkou pilu a americké auto věříte? *1*
        • Máš doma motorovou pilu a filtraci z USA ale složenou z dílů z Číny a Thajwanu. Američani skoro nic amerického nevyrábí a když vyrábí, tak je to šmejd anebo jen malé věci. Příkladem jsou jejich osobní automobily které nestojí za nic.
  • Odejít z EU ? Zas to známé jak v detektivce. Kdo s toho má prospěch ? EU by nebyla špatná volba ovšem komu ta organizace bude sloužit !!! Víte globalizaci nikdo nezastaví ale slouží nyní jen miliardářům holt nad národním monopolům !!! Už jsem to tady dával, že se svět vyvíjí ve spirále a systémy se opakují ale na vyšší úrovni ! Vypadá to, že nastupuje otrokářský řád !
    Nebo né ?!? Co je potom ,že miliony co miliony ale už miliardy lidí žijí jak v době "kamenný" !
    Dávám jeden odkaz na současný stav ale do deseti let má vládnout světu pouhé procento !!!
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/bohatstvi-sveta-ma-v-rukou-procento-lidi/r~i:article:303343/

    Snad bude platit Werichovo "sejdeme se v lepších časech"!
  • Je nejvyšší čas odejít z EU.Již nás stála neskutečně mnoho.Rozvrácené hospodářství a výsledek nula.Poškozené dálnice kamiony.Dřív jezdili přes Rakousko a dnes u nás.Dříve to byl problém Rakouska a dnes náš.Rovněž z NATA.
    • Tak na co čekáš? Sbal si kufr a odejdi. EU, budoucí USE je naše širší vlast, protože jsme Evropané, naše minulost, kultura, myšlení je evropské. A odejít z NATO? Na to čeká Putin, aby nám poskytl "bratrskou pomoc" a skončili bychom jako východní Ukrajina nebo Krym.
      Řečičky o "odchodu" z EU a z NATO jsou hlásáním vlastizrady a hlasatel by měl být vypátrán a po zásluze potrestán,
      • Již jednou jsem ti napsal,že nikdy nebudou USE,protože si to USA nepřeje a myslím,že vyhnání tento stát již předvedl,proto nikoho nevyháněj .Já tady něco dokázal na rozdíl od tebe.Víš co je to vlastizrada?Přesně to ,co tady propaguješ.
      • Jsi magor. Jinak je ten tvůj nesmysl bez komentáře.
      • Jste jen další z těch, kteří nechápou rozdíl mezi EU a Evropou.
        Odchod z EU je hlásáním vlastizrady? To byste musel potrestat hodně Britů.
        To se vám moc nepovedlo, že? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit