Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sajmon si vypral spoďáry, plivnul do dlaní a jedééém TAPETKY!
  • Stále žiješ v iluzi, že na Hradě sedí ten zdegenerovaný Rakušák? Ale jdi... *15*
  • nezáviď ty socko
  • Čím víc havloidních kandidátů, tím větší šance Zemanova znovuzvolení. Bravo.
  • pokud ing. prezident Miloš Zeman do voleb umře, budu volit jeho milenku Bohdalovou
  • Horáček - textař = dobrý, ale v souvislosti s porevoluční sázkovou kanceláří se mi otevírá kudla v kapse a jsem ihned nasranej. V době, kdy měl na sázkové hry monopol stát ze zákona, stejně tak na banky a bankovní služby, akcie atd., v době, kdy jsme hlásali touhu po právním státě, se našli náruživý vášnivý "hráči", kteří přes jasné porušení jednoho z nejdůležitějších zákonů státu, kterým je ochrana jeho měny, zakládali banky, loterie, sázkové kanceláře, a ve finále to dotáhli tak daleko, že sazka již nepatří sportovním svazům, ale ty dnes musí žebrat o peníze všude možně a do reprezentace ze za pár let budou dostávat pouze spratci rodičů, co na to mají. Vysoké školy nejsme schopni zpoplatnit, ale toto ano. Takže kdo chtěl podnikat, začal podnikat, kdo šel přes zákon, ten šel do kriminálu, ale vybraní, kteří věděli a další věděli o to měli v tichosit povolené. Rozkradli všechno, co chtěli. To nejsou žádní podnikatelé, ale mluvky, brepty. Podívajme se na jiné umělce nebo doktory, všichni zkracovali. Oni podnikáni v krvi prostě nemají.
  • o k..dách zatím mele jen to ožralý hradní prase kumda sem kumda tam
  • ahoj lopato, ty hezky mluvíš, nechceš mi nařezat ty můj malej gestapáku ? *14*
  • zdravím sovětskou soldatesku, jak se vede kolaboranti ?
  • Horáčku ty KU....DO jedna vyjebaná, ty si myslíš že seš v dětským pořadu kde můžeš lízat k..du Barbie??? Ty s....ině jedna z.kurvená já jsem četl před týdnem ten článek na novinkách na Seznamu a ty p...čo jedna, ty si myslíš na prezidenstké křeslo???? Zapomeň na to ty potrate z opičí k..dy fantazie a radši běž vykouřit a polknout s...meno celý pražský kavárny ty z.mrde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • souhlas, do té doby ta hradní troska zdechne
  • To chce klid, nemá šanci a do voleb daleko... *3*
  • Pravdu má normální většina, kterou se snaží menšina havlistů trapně umlčet. Tak to je.
  • Na takovou NANOPIČU jsme čekali.Zloděj,horlivý svazák,syn bolševiků a aparátčiků jenž se přes komunistický TKM (televizní klub mladých) dostal přes vekslování s valutama,bonama,masem,vlnou a bůh ví čím ještě k majetku...to je možný jen a pouze tady v tom zkurvystátě..Bezpáteřní,prospěchářská kreatůra,která bohatla i na lichvě a sázkách chce dělt prezidenta...to je hnus nejhnusovatější... *11* *11* *11* *11*
  • Co když má pravdu?

    http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/153736-jozo-raz-varuje-svet-se-hrouti-bude-valka-rusko-je-jistota-pak-se-vysmal-usa/
  • Jak vypadám nahý já, to radši popisovat nebudu. Museli byste nejmíň týden držet dietu. Předvedl sem se Savčenko a vidíte, jak to dopadlo. *5*
  • Fůůůj to je *12* ta Simon.
  • Už sis Simon vypral to poblitý triko? *11*
  • Nemůže být nic horšího než to ožralé nabubřelé nic co straší na hradě a táhne nás do ruské rrdele. Prezident je podle ústavy symbol země. Ožralové a tupé ovce si vybrali symbol k obrazu svému.
  • Je jedno zda to je textař, zpěvák nebo herec všechno je to z jedné branže. Toto již tady bylo, jako komunistická strana. Pokud provozoval hazardní hry, tak není co dodat. Nic horšího by nás snad nemohlo potkat. Pokud by šel kandidovat, tak to už by mohl naprosto každý i jako nějaký křetan nebo muslimský uprchlík.
    Zeman mi nevadí ani ho nemusím, ale pořád lepší zase nějaká hérečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit