Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nonstop, na Tiscali smrdím nonstop,
    a s názorem co přijde, mám chuť urážet a lhát.
    Nonstop, v garsonce nonstop,
    v zažloutlým triku, hodlám střílet a do plynu posílat...
    Nonstop, jo denně nonstop,
    to je můj život, v něm musím nicky krást a lhát,
    jsem totiž proamerický demokrat...
  • Koukám,že kocábův spolek o sobě zase dává vědět.Kocáb už nám předvedl jak to vypadá když je ve vládě,podotýkám v pravicové vládě nezvdělaný žvanil a chvástal.A ted vylízá z nory další nějaký Horáček.Mám pocit,že ostravská zoo má jednoho orangutana který má zrovna volno a bude Horáčkův protikandidát.Můj pocit je ten,že mizi nima dvěma není velký rozdíl,jen snad že orangután nežvaní a nelže.
  • a ty jsi kdo nýmande ?
  • pěkně si ho odzbrojil, posílám pusinu *3*
  • Myslím že se ta duševní i fyzická troska co smrdí na Hradě ani voleb nedožije. Takže bych to řešil až last minute
  • Já si počkám kdo bude třetí zda Losna či Mažňák *7*
  • kološlapko nikdo tě nenutí
  • přééésně, nahý podle mě vypadá jako diskobolos *3*
  • hmm Zemam je bůh, jehož chytrost je nad naše chápání
  • Miloska 100% volit nebudu!
    Stacilo...
  • opouštěj a pozdravuj v Rusku ty ruskej tupoune *15*
  • peroutka je nikdo
  • bývalí sázkař a kámoš toho kocába to je snad raději lepší ten zeman
  • neboj nejsi ovčan, jsi statečný Novorosijec
  • Používat spolupráci s tím budižkničemu vedle na fotce jako propagaci do politiky? To Horáčku prokaučuješ. Havloidní vlastizrádci začíná se na vás vařit voda. *12* *12* *12*
  • Další komediant na hrad, no to snad ne!!!!!!! Ten první zmrvil co se dalo a zaprodal naši zemi. Co by asi provedl další ?????? Tak to už bychom opravdu museli uvažovat o opuštění naší vlasti. Co mu za to kdo dává ???? Další modernější kolobrndu , aby měl na hradě s čím jezdit???? Aha ,oni se páni umělci nemají tak dobře jak dřív a zase potřebují zorganizovat nějaké veřejné divadlo????? Pochopitelně jen v Praze !!!! Studenti ( kteří studují za naše daně), už na tom pracují že ???? Navrhuji platit si sami studia a kdo na to nemá, holt si vezme půjčku .A páni umělci budou žít za to co předvedou a kolik budou mít diváků, Normální pracující lidé také žijí z toho, co si vydělají a jaké mají výsledky. Tak ať se už konečně celá Praha stane samostatným knížectvím , nebo čím chce a můžou si dělat co chtějí a žít jak chtějí. Ostatní část nechte na pokoji a neotravujte vzduch. Pan Zeman je člověk s rozhledem, a je náš a bude náš!!!!! Nikdy jsem nebyla v žádné straně , do žádné nevlezu, ale pana Zemana , pokud bude kandidovat , volit budu.
  • No mě to připomnělo sice vtip o "Macháčkovi" ale můžeme klidně použít "Horáček".
    Tak tedy,když začali volby v USA tak si Obama pročítá jména kandidátů a najednou narazí nějakej "Macháček"!? Tak si říká toho neznám a že má takovou odvahu nějakej neznámej čech.
    Pozve ho do Ameriky a ptá se ho jestli vůbec něco ví o USA třeba o kultuře a tak,že zajdou do hollywoodu.Jen vejdou vidí je Tom Cruise a volá:Macháčku co tady děláš? Že zajdem na pivo! Vemem sebou i Leonarda DiCaprio bude veselo!Obama kroutí hlavou a protože měl zrovna pozvánku do Vatikánu tak říká:Macháčku zaletíme k papeži co na tebe řekne on.Jdou po Náměstí Svatého Petra papež na balkoně a najednou Obama vidí jak vedle papeže stojí "Macháček!" S Obamou to seklo a když ho odvezla záchranka a v nemocnici ho našel Macháček a ptá se co se stalo tak Obama povídá:Že jsem tě viděl najednou vedle papeže to jsem ještě vydržel ale když se mě zeptal vedle nějakej japonec ,že kdo to stojí na balkoně vedle Macháčka no tak to už se mnu seklo !!!
    Takže Macháček nebo Horáček ?!
  • M. H. je pro mne rozhodně lepší volba než M. Z. Vzpomeňme jen tak namátkou na lánskou schůzku s podrazáky, kteří měli zevnitř rozbít ČSSD, na Pussy Riot a slovník M. Z., na stupidní osočování Ferdinanda Peroutky aj., naposledy pak na vtírání se Stbákovi Burešovi... M. Z. patří do propadliště dějin.
  • Putin na Hráááád
  • lumpenkavárna přešla do protiútoku společně s pražskou kavárnou a vrahy z Volstrýtu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit