Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na té fotce je pěkně vykutálená dvojice. Jeden se živil jako sázkař a druhý stejně pofiderně jako "úmělec". Oba však stejní darebáčci a vlastizrádci.
  • Proboha ne,já mám příbuzného,který aktivně zná a píše anglicky,německy,španělsky,rozumí rusky a latinu a je schopen naučit se jakýkoliv jazyk,protože má talent,ale ne drzost.Když něco řekne tak to sedí.Vystupování a jednání má na takové úrovni,že by to byl representativní president,ale je skromný a nemá to hloupé a drzé čelo a není komediant nebo dramatik a to je smůla pro tento národ i stát.
  • Ta tvoje přezdívka je jakási vadná. V registraci je místo ..Ruská.. správně ..Shapirovova...
  • Horáček bude dobrý prezident.
  • Domnívám se, že Horáček, podobně jako kdysi Kocáb, má moc velké ego. Jeho politické názory zodpovídají spíše Havlovým, a to jsme již tady měli. Někdo mu fandí, prosím, je bohatý, píše dobré texty, ale být prezidentem, tak to trochu přehání. Zřejmě si myslí, že když už může být prezidentem Zeman, že jím může být již kde kdo, i on. Omyl, nemůže, on se totiž vyzná jenom v tom, v čem je dobrý, v psaní textů písniček.
  • když mohl být prezident spojených státu herec tak u nás muže být hráč
  • Další komediant se dere o penízky. To stádo ostatních komediantů už tady nadělalo škody dost.
  • Jako Novorosijec mám štastnou budoucnost , ty jako americkej toaletní papír ne,mindráčku. *15*
  • nyní na konci měsíce se vnucuje u nás naplakátech. Pozval několik regionálních šumařů, mezi ně vložil F. Segrada ...... a už se směje cena vstupenky. 420 kč.To si tady kandidát dělá kozy, ne?Zas takový frajer není. Evidentně docházejí penízky.Jo hochu to musíš na sběr železného šrotu.Asi na akci nebudeš mít narváno.
  • zlejtroll
    Zítra jedu přivítat Noční vlky do Brna, juchuchůůů!! *2* *15* *14*
  • zlejtroll
    Ty máš žvejkou slepený závity v kafilérce, simone. *15*
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989
  • zlejtroll
    Zkus jezdit na pincku po pooraným poli, třeba tím osvobodíš lidstvo od dalšího mameluka, když to bude po tobě. *15*
  • zlejtroll
    Bububu, už na tebe číhají opolčenci, kozodrbe. *15*
  • zlej trolle, ty pacholku, kde jsi se schoval ? *10*
  • vy se tady rafete jako psi, ale já čekám dítě, zajímá vás to vůbec ?
  • Náš agent. Máme na něj tučný svazek. Proto tancuje jak Kreml píská.
  • Jak vypadáš zlej BTW trolle?
    Jako vyhlášený zloděj nicků a jmen na tiscali a jako klasický komouš homouš. *15* *15*
    Simoně tu komolíš jméno. jenže opakovaný vtip přestává být vtipem ruský blbe
  • zlejtroll
    Zase si pleteš osoby, přihřátá cimprlíno. Ty už bystřejší nebudeš. Zůstane ti holt na doživotí IQ naprasklého hrnce. *15*
  • Kdo to je ten Zeman? Co to je ten Zeman?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší