Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ti na náměstích jsou jen politováníhodní šášulové. Co dělali když politici ODS nechávali rozkrádat a sami rozkrádali národní bohatství, rozbíjeli důvěru lidu v demokratické instituce, když ODS a TOP 09 rozbíjely VV, protože se cítily ohroženy,.když ODS a TOP 09 dělaly přesně to, proti čemu nyní šášulové manifestují ? Nebo manifestují, že už mají omezené možnosti loupit? Prostě se chtějí vrátit zpět, když už to demokratickou cestou nejde.
  • co dělali politici víme-kradli.A kradli tak,že už nám zůstaly jen dluhy.To co potřebujeme, je v jejich kapsách.

   Kdepak šibenice,i z té by se vykroutili,je třeba vzít jim majetky.A co proto můžeme udělat? především jim nepomáhat.Nedělat ze sebe šašky.

   Chceš abych demonstroval za tvou blbou věc ze které máš miliony a já leda škodu?-tak mi zaplať šmejde!

   Tak nějak bychom se měli chovat.

 • Tak já za mé názory dostal na týden od psychicky nevyrovnaného cenzora zase stopku. A takové peprné výrazy jsem tam rozhodně  neměl.  Asi jinej, lepší oddíl, no. Apropos, nevážený cenzore, když už někoho omezuješ na jeho slovním projevu, tak bys měl upřesnit, za jaký názor to bylo. Porušení jakéhosi kodexu, neznámo v čem, a jak vlastně, který nemá právní základ a je právně nižší,než naše zákony, které jsem neporušil, je pouhé trapné alibi pro každého omezence, který nesnese pravdu, nebo jiný názor. Konečně, ten robot hlídající vulgarismy je snad dostačující, byť, jak je vidět tady v této diskusi, není nedokonalý. Když tady jeden místní multinickový pitomec posílal mou matku do plynu, tak se nic nedělo a sedí tady dodnes. Takže tento dvojí metr si omezený cenzore, strč za klobouk. Nebyl smazán a tedy lze vyvodit, že redakcí-cenzorem, byl shledán v pořádku. Jak by se ti líbilo, kdybych tě někde na ulici za tento postoj zpohlavkoval, abys věděl, jaké to je porušit nejen něčí "kodex", ale i zákon.. Nelíbilo by se ti to. Tak proč se chováš úplně stejně?! Porušuješ navíc naši Ústavu, kde se jasně uvádí, že  cenzůra je zakázána. 😈
  • Máte pravdu. Není lehké být dnes cenzorem (nebo spíše koordinátorem diskuse - abych použil moderní sousloví).

   Na jedné straně se tu volně prezentují nejhrubší vulgarismy , nadávky a urážky - naprosto bez povšimnutí. (nicky todo, novák, a další)

   Psychicky labilní jedinci dostávají prostor k uvolnění negativních emocí (možná nějaká interní dohoda s psychiatrickými ústavy) a když napíšete nějaký nesouhlas - slušně a korektně s "chráněným názorem" - jdete z kola ven. 

   Takže pro redakci je patrně prioritním zájmem ochrana psychopatů primitivního antikomunismu, anti Babišů a anti Zemanů před obecnou slušností. 

   Vážený nicku triadore, musíme to vzít jako faktum. 

   • Cenzůra je činnost protiústavní a tedy nezákonná a být cenzorem tedy znamená být zločincem.

    Já jsem např. byl doživotně zbaven práva psát do diskutí na Seznamu za to,že jsem přál smrt Iránským teroristům.Toto rozhodnutí jsem si i s tím svým příspěvkem zaarchivoval a "eines Tages" až na to dojde,a ono na to dojde,předložím jim za to účet. I kdyby to trvalo dvacet let.

    Že máme ústavu která se nedodržuje je další realita naší demokracie,kterou se,"eines Tages" ,až na to dojde,budou soudy zaobírat.


     

  • KIMCID

   Viděl bych to na Jégla ten je tím tady proslulej.

 • Jakou "nezávislou justici" mají demonstranti na myslí? Takovou, která vědomě nedosáhne na Bakalu, Rittiga, Ratha a další?

  Takovou, která dnes zprostila obžaloby šíbry vrahů s pančovaným alkoholem?

  Tito si mohou svobodu koupit. Co jejich oběti?! Takovou "nezávislou" justici chcete?

  Nezávislou na čem? Na zákonu, na právu?  Takovou dneska bohužel máme.

  A já osobně za takovou demonstrovat nepůjdu. Ani když mi profíci napíší transparent a nařídí, co mám skandovat. Prostě ne. 

  Musí to zkoušet u středoškoláků, kterým na záškoláctví už nestačí klimatické změny a našli si další téma. 

  • Ony totiž v civilisované společnosti existují také jisté morální zásady, které musí být dodrženy a jisté meze, které se nesmí překročit. Jak říkají Angličani, "To by přece gentleman nikdy neudělal." Bohužel, tyto zásady komunisti za své rádoby feudální vlády zničili, označovali je za "buržoasní přežitky", kterými se přece dělník nesmí řídit. Ten smí dělat jen to, co mu strana řekne a dovolí. 

   • Vážený Občane, tvrdíte, že se dělník nemůže chovat jako džentlmen? I dělníci žijí v civilisované společnosti. 

    Ne každý se řídí tím, co hodlá vládnoucí politická vrstva. A nebuďte prosím tak skeptický, slušnost, takt a zdvořilost existovala, existovala a bude existovat. 

    Jen se nesmí spojovat s jakoukoliv ideologií. 

    • Zase si nerozumíme: měl jsem na mysli termín "dělník" tak jak si ho vykládali komunisti: manuálně pracující, poslušný jedinec bez vlastního názoru, který dělá to co mu strana nařídí.

     • Jakmile se pojem "dělník" a "práce" stane pejorativem - něco prostě není dobře. 

      Já vím, že si mnohdy nerozumíme, ale vážím si konstruktivní diskuse. Hezký den. 

   • KIMCID

    Jen prosím kde přesně existují a kde se toho drží?

 • Citováno z dnešních news:

  "Pražský městský soud v pátek zprostil obžaloby lobbistu Ivo Rittiga, exšéfa pražského dopravního podniku Martina Dvořáka a dalších 15 lidí viněných z tunelování DPP. Podle soudu není žalovaný skutek trestným činem."

  Ať žije nezávislá justice!!

  Jak myslíte, že dopadnou další případy českých bossů? Zlodějina je podle soudců normální. Děkujeme za informaci. 

  • A sakra! A když někdo v 15 letech jede na černo a rodiče nezaplatí pokutu, tak když dotyčnému padne 18 let, tak má náhle vůči DP dluh 25 tisíc Kč.

   • Miliardoví lumpové mají zelenou!! Divíte se Babišovi? Proč by měl být jiný?

    Tohle jsou plody "volného trhu."

    Nejvyšší místa v policii, soudech zastávají zaplacení a uplacení nenažranci. 

    Rád bych se zúčastnil osvětové přednášky na téma jak posílit důvěru obyvatel k soudům? Moc by mě zajímalo, co by se tam říkalo.

    Když státní zástupce podá obvinění - musí být kvalifikovaně rozhodnut (a mít důkazně podloženo), že došlo k trestnímu činu. 

    Rozhodující slovo má ale pan (paní) soudce. A ten potřebuje domeček pro dcerunku v Radotíně, že? 

    • Nediv se Babišovi,že není jiný,div se sám sobě proč ty jsi jiný a nekradeš?

     Jsme jiní proto,že se nám krádež příčí a to proto,že je v nás řád -jsme součástí společenství,které tvoří a buduje a i kdybychom krást mohli,nedělali bychom to, kdybychom nemuseli a i pak se špatným svědomím.

     Jenže když Babiš a zástupy státem se kryjících parazitů nejsou takoví jako my,tak proboha proč je volíme??

     Demokracie není to,co jsme si mysleli že je a stejnou zkušenost jsme měli i se socialismem.Tak ať nás to nemrzí až se to zhroutí.

  • KIMCID

   Miliardové zlodějny v pohodě. Neprokázaný údajný dotační podvod špatně.

   Ale kvůli tomu lidí do ulic nejdou že? Tak hloupí nejsou 😁😁😁

 • Tak jsem si udělal procházku po tzv."Staromáku" S přibývajícím časem přibývá i turistů.Pak najednou přejede několk aut a profesionální firma sestaví podium včetně ozvučení . Hned na to vybalí z aut stohy předtištěných letáků a transparentů, které začně nemalá skupinka převážně mladích dívek roznášet na všechny strany a vnucovat je přihlížejícím kolejdoucím. Převážná část  návštěvníků je zvedavá , co se to vlasně děje a zvedavě přihlíží této atrakci. Nejsem moc pžesvědčen o tom , že tito jedinci to dělají z přesvědčení ., spíše to budí pocit dobře organizované atrakce ( někým placené) s využitím nic netušícího komparzu kolemjdoucích.  Tvrdit , že tento akt je spontánní reakce občanů tohoto státu je do nebe volající lež. Jakmile skončil přenos ruzných medii v tu ránu se vše rozprchlo ve stylu ,splněno tak jdeme. Žádné diskutující skupinky lidí, jak by se normálně dělo v jiných případech. Nabyl jsem dojmu , že se jedná o klasické divadlo s herci  dle zadání: Ukázat se a jít.  Jedniné co zbylo, byl nepořádek na chodníků ,Tak tedy vypadá spontání protest občanů!!!  Scénář , režie, herci , komparz. K smíchu.

  • Opravdu to tak bylo? Nebo je to jenom pisatelovo zkreslené vidění skutečnosti nebo spíš přání, aby to tak bylo? Lidová moudrost praví "Podle sebe soudím tebe", že ano.

   • Pokud vám to nedošlo tak představitelé mil.chv. si připravují půdu pro další volby a vy jste nástroj jak toho dosáhnout.

   • Pokusme si tipnout vážený Občane - budou tito "strážci nezávislé justice" v ulicích i po zprošťujících rozsudcích v kauze pančovaného alkoholu a kauze pánů Rittiga a Dvořáka?

    Jak je možné, že Milion chvilek pro demokracii už neburcuje? Asi proto, že jde o jejich sponzory??

    Možná jsem zlý, ale jsem prostě lidsky zklamaný z toho, co předvádí soudní mafie. Omlouvám se.

   • KIMCID

    Přesně to si pamatuje než začneš někoho označovat zlodějem či opilcem :D

  • KIMCID

   Tak hlavně dělat protest když je mistrák v hokeji :D

 • dante

  Kterak nám Demokraté vychovali hloupou mládež--která se zastává bordelu v justici-Ráth-7 let má sedět-spadlí most u Studénky 12 mrtvých soud nedokáže najít viníka-čerstvě zloději z lihové mafie nic neukradli-milionové majetky mají legálně--zřejmě soudcům něco šoupli jinak je rozsudek proti zdravému rozumu-ATD-a pak za jejich špatné rozhodnutí platí stát z daní lidí--to hlupáci mladí nevidí ten bordel nebo jsou již cvičený opičky na povel

  • ale Rath urážel Kalouska a to ti ze Studénky nedělali... 

  • KIMCID

   Tohle pobaví nadpis článku:Podle průzkumů mají v nadcházejících evropských volbách populistické strany naději být natolik úspěšné, že by v parlamentu vytvořily druhou nejsilnější frakci.

   Mohou tomu demokratické strany ještě zabránit?Oni ty populisté jsou nedemokratický?Oni nevznikli demokratickou cestou? oni nejsou volení demokratickou cestou?

   Naprosto přesný viník rozdělovaní společnosti u nás i v celé EU, jsou jednoznačně MEDIA.

 • KIMCID

  Zajímavé že ač dav bouří tisíce právníků mlčí?

  • mlčí,protože se jim třesou strachem laloky z dobrého bydla a třesou se moc,o radost z vlastní zvůle.Prostě se bojí,že budou přinuceni ke zodpovědnosti .

   • KIMCID

    I to je možný ale oni jsou nejvíc práva znalí. A proto kdyby bylo něco ohroženo měli by se ozvat první.

    • Jestli právníky myslíš ty bolševický pohrobky jako je třeba Sokol, tak ses trošku netrefil. Ten zm-rd chtěl likvidovat komunisty, když se , díky tomu, stal ministrem vnitra, neudělal vůbec nic a dnes ten rudej do-bytek, za tučný palmáre obhajuje To není advokát, ale lidská ku-rva. Takových se musíme zbavit.
     • Můžete pane TOMy231 uvést, jakého "vzdělání" jste na rozdíl od pana Sokola dosáhl Vy? 

      Podle diskce Vašich příspěvků bych usuzoval na nějaký ústav. Tím nemyslím přímo vzdělávací. 

      • A kdo si jako myslíš, že za bolševika mohl studovat práva ?  Na UK to byli protekční zmrdi s prověřeným, rudým rodokmenem nebo pal na VŠ SNB fízlové s doporučením. Pokud byl někdo tupej a neměl tlačenku, tak pak tatík musel dát klíčky od auta, aby z blbého synka udělal doktora.
       • Reakce na příspěvek:

        TOMy231, znám lidi, kteří za bolševika vystudovali práva na pražské UK, nebyli členy KSČ, nebyli konfidenty StB, museli ovšem mít ten "správný třídní původ", tj. rodiče museli být dělníci, sami museli "držet h.bu a krok" a samozřejmě se museli učit. Oni také všichni profesoři na UK nebyli přesvědčení komunisti.

        • Reakce na příspěvek:

         Objektivní pohled na život kolem nás nikdy neškodí. Hezký den. 

       • Reakce na příspěvek:

        Bohu dík nemám žádné takové osobní zkušenosti s takovými praktikami.

        Tím vůbec nechci říct, že to tak nebylo a není možné i dnes. 

        Stát se dnes soudcem je veliké lákadlo.

        Neodvolatelný, doživotní nadstandardní povolání, nekritizovatelný....Kdo by to svým dětičkám nedopřál....

        • Reakce na příspěvek:

         Právo musí platit pro všechny a všem musí být přístupné.Není myslitelné aby ti,co nejsou bohatí nebyli schopni dovolat se práva
         a ti co bohatí jsou právo používali jako nástroj k osobnímu prospěchu!

         Ať právníci pracují v režimu regulované ceny a ať soudci nesou za své dílo zodpovědnost tak jako my všichni!

         Ať vznikne zvláštní komise k vyšetření zločinů justice a tresty ať odpovídají jejich závažnosti!

         Dokud národ neuvidí ležet hlavy v písku,nebude věřit ani justici ani tomuto českému státu!

         Přežili jsme Husáka,přežijem i demokracii!

     • KIMCID

      Ne myslím všechny právniky

 • Žáci se učí o třech mocích a další moci se snaží vytvořit konkurenci oněm třem mocím (legislativní, exekutivní a soudní), především nezdravě ambiciózní a aktivistický ÚS a jako veš v kožichu české ekonomiky působící ČNB, která se ale pomalu zotavuje ze singerovského opojení. Absolutně nezávislé soudnictví je jen zbožným přáním. Soudce je zástupcem ČR, takže by měl dle mého názoru prosazovat zájmy ČR a též zákony ČR. Výklad práva by neměl být voluntaristický, jak se o to občas pokouší ÚS a někteří soudci. Soudci prosazující něčí partikulární zájmy rozkolísávají právní vědomí občanů a podrývají důvěru občanů v soudní systém.
 • Karel

  Protestující na Staromáku se střelili do vlastní nohy když jedním dechem tvrdí že na Babiše to není hon na čarodějnice(objednané stíhání) ale přitom protestují proti Paní Benešové a jedním dechem prohlašují že může jednání státních zástupců ovlivnit.

  A nejvíc mě zarazil Pan Pospíšil, když tvrdil to samé před rokem v Evropském Parlamentu protože sloužil 6let jako ministr spravedlnosti v Česku.

  Když schvaloval zadržení Evropských dotací pro Agrofert.

  A to nemluvím že na tento čin(Čapí hnízdo) v době jeho konání neexistoval v ČR zákon ze kterého je Pan Babiš obviněn a i tu Evropskou směrnici dodržel protože počkal s koupí tohoto majetku 5let.

  Takže čin se nestal ani de Jure ani de fakto.

  • čiň čertu dobře a peklem se ti odmění.Zastáváš se Babiše a proč?aby mohl krást?a co ty z toho máš?

   Naopak až mu zatne tipec EU tak to nebude Babiš,ale Česká republika ,která bude vracet miliardy dotací,takže i ty sám.


   • Ono když se dětem ve škole vtloukalo do hlavy (a často i pohlavky nebo rákoskou na zadek) křesťanské Desatero a pak se ještě strašilo peklem, ono to mělo něco do sebe.

    • Ještě, že Váš příspěvek zatím nečetl pan doktor Janák.

     Okamžitě by Vám osvětlil, že církev - matka naše - nikdy, ale opravdu nikdy nemohla používat k prosazení Desatera pohlavky, rány rákoskou na zadek nebo dokonce strašení peklem!! To nikdy!!

     Nejsou oni náhodou tenhleten ateista? Fuuuj 😂


     • Za mého mládí se říkalo "škoda každé rány, která padne vedle." Ve škole nemusely padat rány, ale stačilo vědomi, že by mohly padnout, anebo by spíš padly doma, kdyby pan učitel rodičům žaloval.

      A když jsem byl předškolní dítko, tak ke mně vždy jednou za rok chodil sv.Mikuláš s andělem a čertem a moc jsem se divil, jak věděli kdy a jak jsem zlobil. Ale když jsem slíbil, že už budu hodný, tak jsem vždycky dostal nějaký pamlsek. 😛

   • KIMCID

    Thraxx tak že bys rád soud za něco co se soudit nedá?A to není ovlivňování a manipulace soudy?

    •  Soudit můžeme cokoliv a kohokoliv a soud může viníka odsoudit nebo ho nařčení zbavit.Já ale mluvím o něčem jiném-o tom,že zastávat se politika znamená bez užitku riskovat vlastní pověst a autoritu ve prospěch kohosi cizího ,který si to ničím nezasloužil a ani necítí za to žádný závazek natož aby se jakkoliv revanšoval.To platí obecně.

     Když se na to podíváš blíž a srovnáš si jakou pověst má ten politik jako zaměstnavatel a jakou jako hospodář České republiky a když porovnáš svou hmotnou situaci s jeho,tak zjistíš,že to není on,ale ty,komu hrozí ve stáří chudoba.Takže spíš on by se měl zastávat tebe než naopak. 

     Prostě chci říct,že pokud my z jeho zisků máme nic,tak on nemá právo na naši podporu.


     • KIMCID

      a přesto 33%

 • Naše milovaná justice má jediného nepřítele - sama sebe.😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit