Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem už zase tlustá jako ta krá..., jako dvě krávy!
    Pa, říkejte mi Simčo, to zní tak nějak drsně americky!
  • Proč je tolik křiku kolem tohohle zákona? Stačí se podívat, kdo křičí a máte jasno. Všichni co jsou spojeni s EU a tečou jim odsud jejich prebendy. A to včetně pana Babiše. Dále spousta "podnikatelů", úředníků a úředníčků spojených s oněmi vyděračskými zákony a lichvou a to včetně celé řady právníků co z toho mají podíl a na to, jek se onou salámovou metodou stále stupňují. Postačí se jen podívat na dnes zveřejněnou velikost oněch vybraných "sankcí" a porovnat je s jinými státy i s onou poplivanou dobou totality. Každý kdo sleduje trochu dějiny vidí, že dnes se v tom našem novém právním státě pohybujeme na rozhraní středověku a kapitalismu, až na to, že byly vypuštěny ony fyzické postihy a nahrazeny psychickými. A proto ty obavy, že by se mohl národ alespoň někde ozvat.
  • Asi přichází včas. Za chvíli to budeme potřebovat. Přichází další problém z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach! takže díky za referendum.

    http://www.epshark.cz/clanek/424
  • Nejsem Okamurovým voličem. Ale ostatní strany svou nechutí naplnit článek ústavy o referendu příslušným zákonem si vlastně Okamuru vyrobily samy, takže teď se nemůžou divit, že holt musí projednat zákon Okamurou předložený. A i kdyby nakonec tato varianta nebyla schválena a někdo jiný s jinou předlohou uspěl, tak to nesebere Okamurovi možnost prezentovat výsledek jako především svoji zásluhu.
  • Chápu dobroseři všech zemí a elity mají kopřivku z toho, že by DEMOKRATICKY rozhodovala většina a né oni....To je plná huba demokracie a když dojde na věc nejradši by bylo každé jELITO diktátor co ví nejlíp co je pro druhé nejlepší....
    • nevs
      Mě by se líbila možnost odvolání politika. Třeba takový ministr, který by jel na sjezd sudeťáků by se vrátil a už by nebyl ministr ani poslanec. Problém by byli, ale novináři, kteří by mohli vytvářet nálady na odvolání kohokoliv. *3*
      • Hm, dobrý nápad.
        A co s takovou bestií, která se vrací z Kremlu a má svou uslintanou populisticky žvástavou držku zmazanou ho.ny z putinovy řiti, do které měl vražen svůj ovar až po ramena.
        Že ano zemane????
        Takového zmetka by bylo nejvhodnější hned na hranicích odstřelit jako škodnou - neb jak říká pro některých pár prosťáčků komoušský konfident zeman - jako novináře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit