Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy hlupackove kdyby rusko poslalo vojaky na ukrajinu tak ji zabere az po slovensko za 1 den.
    • Právě buďme rádi že to tak není.
    • Pravidelnou armádou jistě, o tom není pochyb! Ale Putinovi stačí Ukrajinu destabilizovat a oslabit pomocí "dovolenkářů", vyřazené techniky a prošlé munice.
  • Pokud budete mít čas, pusťte si události komentáře dne 20.2.15 pana skladatele pochodů pro ČSLA, Kocába. To je vrchol stupidity!
  • SoudružkaPusinka a Kalousek z TOP 09 se prý dobrovolně rozhodli jen nekecat a přihlásili se jít bojovat na Ukrajinu. Jenom se neví zda si zvolili jít k bojůvkám fašistů, banderovců, ustašovců nebo jiných privátních gangů. Prý již vyfasovali helmu a flintu. Nevíte o tom něco ?
    • pokud USA někdy své dcery svobody zavolá já půjdu ráda. *14*
  • Diskuze obsahuje většinou neprokázané spekulace.Nnepopiartelným faktem ale je,že "soudružka Pusinka /pUSsy/.je SLEPICE. Její příspěvky nejsou spekulace ale nehorázné lži. kde je získává, je nasnadě. Tam kde financují většinu kampaní aby připravili Evropu na válku, kterou potřebují jako sůl,pro odvrácení svého krachu.
  • Tak jak odepsali za pritomnosti Hitlera ceskoslovensko, tak odepsali UK za pritomnosti Putlera. Samozrejme v zajmu miru.To, ze po podepsani Minsk 2 pri klidu zbrani se zacali v Debalcovu odstrelovat sami ukrajinci je jasne. Podobne to zacina i u Mariopolu. Ukrajina odstreluje povstalce, ale bohuzel miri moc do vysky protoze granaty padaji na ne.
  • Prochází se Američan po Rudém Náměstí v Moskvě a tu vidí pána, který volá na svého psa: "Sevastopole! Sevastopole, k noze!"

    Přijde k němu a ptá se: "Prosím Vás, proč má ten váš pes tak divné jméno?"

    Rus odpoví: "No, mi ho zkuste sebrat a uvidíte, jak zuřivě se bude bránit!" *1* *1* *1*
  • Tam blízko Doněcku šedivou prérií
    táhne generál Porošenko s kyjevskou kavalerií,
    marně mu stopař Obama radí: Zpátky povel dej!,
    Jedinou možnost ještě máš,život si zachovej!

    Říkala to Angela Merklová já měla jsem v noci sen,
    pod kyjevskou kavalerií jak krví rudne zem,
    oddíl separatistů je statečný a dobře svůj kraj zná,
    proč Porošenko neposlouchá ta slova varovná.
    • Zaazpívat v OSN.
    • Tam blízko Doněcku se vznáší smrti stín,
      padají jezdci z koní, výstřely z karabin,
      límce kyjevských kabátů barví krev červená,
      oddíl separatistů je statečný a dobře svůj kraj zná.

      Pak všechno ztichlo a jen tamtam duní nad krajem,
      v oblacích prachu mizí separatistů vítězný kmen,
      cáry vlajky hvězdnatý po kopcích vítr vál,
      tam uprostřed svých vojáků leží i generál.
      • Říkala to Angela Merklová já měla jsem v noci sen,
        pod kyjevskou kavalerií jak krví rudne zem,
        oddíl separatistů je statečný a dobře svůj kraj zná,
        proč Porošenko neposlouchá ta slova varovná.
  • Hlavními dodavateli zbraní a hlavně náhradních dílů pro novorossijce je "armáda" junty z Kyjeva!!!
  • Osobně si myslím tuto ekvimontáž,kdo chce bojovat naostro-a jde i o naše zájemce-,tak bych jim vyčlenil někde kus pouště a tam se mohou klidně vyvražďovat,respektive postřílet.Na Ukrajině pomaloučku vítězí mír.Na tomto území již v minulosti a teď v přítomnosti bylo prolito hodně krve.Válečná histerie je zlá nemoc,začíná obyčejnou fackou a pokračuje zbraněmi mimořádně vražednými.Svět se asi zbláznil.
  • hrdinové z doněcka a luhanska,zničte tu fašisticko-banderovskou chuntu než se rozroste až k nám,bůh vám dej sílu porazit žoldáky z USA a EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit