Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně musí vybít fašisty do jednoho.
    • Až Ruský lid zaútočí na Kreml tak se toho dočkáš Karle. *2* *2*
  • Někteří ti blbci na fotkách vypadají, jako by je to válčení snad i bavilo...
  • Nemá někdo banán?
    • Jesli už jsi se udal za genocidu, máš u mě celou krabici z teska *1* *1* *1*
  • Tak podle posledních zpráv je na UA klid.Přejme jim to, chudáci lidi.
  • Na ukrajinu dorazil humanitární konvoj z ruska.Sice nebyl zkontrolován Ukrajinskýni celníky ale byl zkontrolován lidma od OBSE.
    Obsahoval lékařskou pomoc,jidlo a stavební materiál.Za mne palec nahoru.
  • http://youbo.iprima.cz/video/sokujici-odpoved-putina-na-otazku-reportera-bbc-vas-dostane-a-mnohym-otevre-oci-16180

    *5*
  • Na Ukrajinu je vyslán americký agen, je schozen padákem nad DNR s úkolem atentátu na vedení DNR.

    Po týdnu CIA zachytí nouzové volání a letí vyzvednout zbídačeného agenta. V Pentagonu začne výslech proč byla mise neúspěšná. Voják vypráví:

    Brodil jsem se lesem a po několika hodinách jsem narazil na Bábušku. Povídám jí:

    Agent: "Babuško, řek ni mi, kudy k velitelství DNR?"
    Babuška: "Nejsi Rus, nepovím!"
    Agent: "Jak nejsem Rus? Však mluvím Rusky!"
    Babuška: Mluvíš Rusky, ale nejsi Rus
    • Agent: "Jak nejsem Rus! Mluvím Rusky a podívej, jak umím tancovat kozáčka!" - a zatancuje"
      Babuška na to: "Umíš Rusky, umíš tančit Kozáčka, ale NEJSI RUS!"
      Agent: "Jak nejsem Rus, podívej, jak umím pít vodku" - a vypije stakančik
      Babuška: "Umíš pít vodku, umíš tančit Kozýčka, umíš Rusky, aLE NEJSI RUS!"
      Agent již značně nervózní: "Babuško, jak to, že nejsem Rus, podívej, jak umím hrát na Balaljku" - a vystřihne píseň...
      Babuška opět: "Umíš hrát na balalajku, umíš tančit Kozáčka, umíš pít vodku, umíš Rusky, ale NEJSI RUS!

      Velitel to už nedokáže déle poslouchat a okřikne agenta: "VY ČERNOŠI VŠECHNO ZKAZÍTE!" *1* *1*
  • Že ty si tečko nedáš pokoj dědku plesnivý. *4*
    • Nemáš nic jen tu kuči která hrozí zřícením a staráš se o věci do kterých ti nic není tečko Alenko.
      • Raději si sežeň nějakého řemeslníka jinak ti ten bungalov spadne na palici tečko Alenko, SoudružkoPusinko.
        • Rudý pohádkáři nejsem Tečka ani Alenka. Jsem Simona a mám pouze jeden nick. *15*
  • Vítězíme na celé čáře. Výborně chlapci domobranci. Tak ráda bych nyní byla s vámi v boji a poskytla vám trochu ženské něhy.
  • Talže vlastenci UK jednotky totálně rozdrtily, je známo že žoldáci morálku nemají, tím se to jen potvrdilo.Ukrajina bude Ruská jako byla vždy.
    • A ty budeš rudej magor, jako u vás vždy. *12*
      • Na to co jste za gaunera se divím, že ještě nejste na prach!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit