Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Stará vesta, to dá rozum!

  • gaheris

    Kdepák, ten spolek co se nazývá našimi spojenci se směje do hrsti, a když jí má plnou směje se do druhý! Oni si už nepamatujou jak ustoupili Hitlerovi ohledně sudet, tak fajn! Jen si to zopakujeme, co je to ten Mnichov? Asi oprávněný požadavek Německa tenkrát? No a teď je oprávněný požadavek dát zakázku v USA, to by tak hrálo aby si češi mysleli že nemusí poslouchat! Nakecáme jim jak Timur a jeho parta vyhodili do luftu celej vrbětickej sklad patron a vymalováno!

  • KIMCID

    Smutné že nevíš kde začíná step natož kde končí evropa

  • TheGGG

    kdo se chce odstěhovat do multikulti západní no go zony, nech tam peláší, ale díky, v ČR to nechci.

  • Pan Občan často říká - neexistují "bývalí komunisté." neexistují ani bývalí kádrováci. Nejvíc vždycky skučí, jak známo ten, kdo má nejvíc másla na hlavě. 

  • Za a) je správně. 

    Přeci ne každý ztratil historickou paměť. 

  • Být Evropanem není věc pasu, ale stav ducha. 

    Není jednoduché být Evropanem, zvláště, když o nás mocní tohoto uskupení evidentně vůbec nestojí. Máte to těžké, ale nesete to statečně. 

    I já bych se tak chtěl cítit, ale jsem stále víc Čech. Možná moje chyba. 

  • Bezva reakce. 

    Vždycky když se něco masíruje moc, tak je to potom k smíchu. 

    Kromě hysterických reakcí konečně jedna úsměvná. Díky moc. 

  • Společná akce nebude. 

    Přeci si to EU nerozhází s velmocí. Za to jim nějaké Česko nestojí. 

    Svou podporu už nám "spojenci" ukázali v Mnichově i v roce 1968. 

    Prostě nás obětovali a obětovat budou.

    Co je na tom nového? 

  • Stojí za námi a my jim za to odebíráme potraviny se značkou hnůj atd atd.Celá EU at jde do prdvýfuku. Myslíte že někomu na nás záleží???? Nenechejte se vysmát vždyt vlastní politici nás udávají v EP a hlasují proti našim zájmům -Piráti,ANNO,ODS,KDU-ČSL,TOP09 tak proč věřit cizím politikům. Běžte do zádele s celou vaší EU a potažmo i s politikou.Jedte si někde na neutrální místo změřit k.o.k.o.t.y a nás neotravujte svým oblbováky.

  • Dnes jsem v obchodě viděl ruského agenta....😯 v košíku měl ruskou zmrzlinu a moskevský chléb. TO NEMŮŽE BÝT NÁHODA. Stále se díval nahoru. Nejdříve jsem myslel, že jen hledá něco v horních regálech, ale pak mi došlo, že odhaduje velikost obchodu a kolik výbušniny bude potřebovat, aby nás vyhladověl. Všiml jsem si, že má před obchodem auto. Byl chytrý.....na autě měl kvůli maskování značku USA, ale mne neoblafl, v nestřežené chvíli jsem mu vypustil všechna kola. Ty jeho ruské nadávky "faking, faking....." mne blažily do uší. U NÁS RUSKÝM ŠPIONŮM PŠENKA NEPOKVETE.....!!!!!

  • Jsem Moravan a respektuju pouze toho, kdo respektuje mne. Je mi jedno zda je to Rus, Němec, Brit nebo Američan.  Mým vzorem je Moravan a Demokrat Masaryk. Jakéhokoli diktátora pošlu do pr...stejně jako Moravan a Slovák Gabčík a Kubiš poslali do pr...Heydricha.

  • Já jsem Čech a tím pádem EVROPAN. Pokud se někdo domnívá, že patří do východních stepí, nechť se tam odstěhuje.

  • TheGGG

    jsem čech a slovan ne evropan a západní sluníčko, EUnuchové z brusele ať si stojí za kým chtějí, já mám jasno na čí straně jsem.

  • Ty jsi nějaká posudková komise??? Na co si hraješ??? Mindráky si nechej k doktorovi.

  • Jaký je rozdíl mezi tím , když někdo podnikne vojenskou akci za účelem zabití hledané osoby na cizím, svrchovaném území 3. státu, kde tomu tleská celý demoblok a odpálením muničáku, který zásobuje  bůchví koho????

  • Když vidím aktivitu demobloku , tak mám oprávněné obavy o faktech v mediich.

  • My Vás podporujeme, děláte za nás špinavou práci ale pokud dojde na lámání chleba, tak s náma nepočítejte!!!  Proč mi to něco připomíná??? Ž e by  Mnichov???

  • KIMCID

    Až na to bude předložen důkaz tak budu souhlasit.

  • KIMCID

    Hrdinové od klávesnic jako ty, šup do maskáčů a na Ukrajinu bijče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit