Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem šel po městě a cikán nesl satelit...plech ...to už bylo divný, že by byl jeho...a cikánka na mne drze...Je tu sběrna ??? Drzí jsou jak vši, co se natáhnou do kožichu *16* Haranti kolem ní, ne ve škole a ještě na mne drze řvou gadžo zasraný.....ještě, že mívám na vodítku psa ! *4*
  • ...oni v noci nespí protože nemůžou usnout po těžký práci, už to pochopte *1*
  • Netřba nadávat na cikány. Dělají jenom to co jim naše vláda dovolí.
    Má jim zajistit práci ,třeba i zbitečnu, aby neměli čas na lumpárny.
    • Jasný a ty makáš kde? ZBYTEČNOU!!!
    • Neuskutečnitelný sen...ti makat nebudou...proč?? Však nemusí ! *16*
  • Tohle je proti zdravému rozumu!! dokud ty svin. černý nedostaneme z tohoto státu, tak tu za pár let budou vládnout oni a my se budeme třást strachy! Ostřel za odměnu a je po problému!
    • Tuto bídu nezavinili cikáni ale to stádo prolhaných lumpů,kteří se po komunistech díky troubovitosti obyčejného českého blba,prolhalo k moci.
  • Je to neuvěřitelné jak se cigáni u nás v republice roztahují !!! No, nedivme se.Vše si vyřvou na úřadech,peníze,bydlení apod.A co si nevýmužou, to si násilím vynutí. Nejhorší na tom je, že když se přistihnou při krádeži, tak dotyčného zmlátí a okolní přihlížející mají z nich strach, aby taky jednu nedostali.
    • Zkus si jít požádat o dávky ty, nebo já......vyženou nás z úřadu za pomoci MP *10*
  • Čech (bílý) chodí do práce pokud má to štěstí a dře za minimální mzdu.
    Cikán v noci tancuje, zpívá, krade a zapaluje pneumatiky na ulici. Ve dne krade poptom po "těžké práci" chrápe a dělá haranty aby bylo víc dávek ! Meztiím si jde zadupat na úřad a dostane dávky....veď nemáme čo jeszt !....tak táhni do práce !!! Ale na chlast a kouření mají vždycky !!! Nic by neměli dostat! Ale jak si je stát naučil, tak to má, teď nevědí co s nima. Slovensko by nám mělo platit za pobyt těch, co sem nalezli od nich z východu! *16* *16* *16* Chce to mít už doma zbraň a vlezeš do dvora, nebo na pozemek? jako v Americe....BUM ! *16*
  • Pane veliteli policie rada zadarmo: vemte jednoho policajta nebo v závěsu dalšího v civilu ověšeného technikou co jsme vám koupili ,nafilmujte aktéry nadávek a pak je antonem odvezte k soudu za rasistické nadávky. Pak rovnou do Kbel a odlet do Logaru k osídlení naší kolonie
  • Mrtvej cigán, dobrej cigán, kdyby dávali za kůži cigána jako za kůži třeba vlka, to byste viděli!!!
  • Je to Cykán B *16*
  • jj, kde to jsme, v pr....! nahnat do táborů a konečné řešení.. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit