Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu je chceme jen neustále chránit? To je výsměch - za naše peníze. My jim platíme neustálou dovolenou a ještě policii. Fakt super řešení.
  • Jedno ideální řešení by se našlo. A existuje už více jak 70 let *3* 14/88
  • jj, kde to jsme, v pr....! nahnat do táborů a konečné řešení.. *16* *16*
  • Je to Cykán B *16*
  • Tohle je proti zdravému rozumu!! dokud ty svin. černý nedostaneme z tohoto státu, tak tu za pár let budou vládnout oni a my se budeme třást strachy! Ostřel za odměnu a je po problému!
    • Tuto bídu nezavinili cikáni ale to stádo prolhaných lumpů,kteří se po komunistech díky troubovitosti obyčejného českého blba,prolhalo k moci.
  • Netřba nadávat na cikány. Dělají jenom to co jim naše vláda dovolí.
    Má jim zajistit práci ,třeba i zbitečnu, aby neměli čas na lumpárny.
    • Jasný a ty makáš kde? ZBYTEČNOU!!!
    • Neuskutečnitelný sen...ti makat nebudou...proč?? Však nemusí ! *16*
  • ...oni v noci nespí protože nemůžou usnout po těžký práci, už to pochopte *1*
  • Nedávno jsem šel po městě a cikán nesl satelit...plech ...to už bylo divný, že by byl jeho...a cikánka na mne drze...Je tu sběrna ??? Drzí jsou jak vši, co se natáhnou do kožichu *16* Haranti kolem ní, ne ve škole a ještě na mne drze řvou gadžo zasraný.....ještě, že mívám na vodítku psa ! *4*
  • Naše chyba, nedokážeme cikány zaměstnat. V Izraeli jsou pracovní kibbutzy, kde lidé mají práci, ubytování, jídlo a školu. Místo mzdy, dostávají kapesné. Určitě by to šlo i u nás. Kde je vůle, tam je i síla. V zemědělství, ve stavebnictví, při úklidu atd....
    • Zapomněl jsi,že nejsme v Izraeli.Ale v zemi,kde díky troubovitosti obyčejného českého blba,už jednadvacet roků vládne stádo politických lumpů,jejichž cílem je pro sebe co nejvíce nakrást a tuto zemi co nejvíce zbídačit.Obojí se jim už jednadvacet roků úspěšně daří.
  • Jak řekl jeden Slovenský politik, proč si neudělají cikáni svůj vlastní stát.
    To nemají cikánského krále, který by je naučil jak se chovat? Pravdou je, že jim nikdo nevládne.
    Ono být černý nebude asi jednoduché.
    • Bývali skoro v každém městě co jsou Cikánští králové, ale ti co by je měli usměrnti, tak se těch mladých > potomků nemakačenků baojí, kradli jejich fotři tak budou krást taky. Dlouho jsem neslyšel, že by je Král usměrnil... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit