Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Breivik může v káznici využívat tři místnosti - jednu ke spaní, druhou ke studiu a třetí ke cvičení. V cele má k dispozici televizi, PlayStation, počítač, ale nikoli přístup na internet. Ke cvičení může využívat i vězeňský dvůr.

    Úřady také Breivikovi nedávno povolily zahájit korespondenčně studium mezinárodních vztahů na univerzitě v Oslu, nově má prý dovoleno také vařit si vlastní jídlo a prát si prádlo.

    Tak on si stěžuje - v tom případě do temné, malé kobky s ním a pracovat v dolech - pak nebude potřebovat posilovnu...
  • A co takhle tu psychopatickou zrůdu pověsit za nohy a nechat chcípnout jako to udělali Italové Mussolinimu.
  • Mohu protestovat, sympatizovat, se radikalizovat, se stát ultras.... Nemohu však vraždit nevinné, nikdy, to je naprosto vyloučené a neomluvitelné. Upozornil? Za jakou cenu, jak tím zabránil migraci?
  • To byl nějaký pozdrav tou pravicí? Škoda, že Tě Breiviku neviděl Tvúj Vúdce a guru Adolf!
    Ten by Ti dal.
    Tvůj právní zástupce tvrdí, že jsi jen ukazoval, jak vysoko skáče Tvůj pes přes oves.
    Stejně nechápu, jak můžeš vůbec žít ? ŽÁDNÉ VÝČITKY? *12*
  • Tento člověk upozornil svým činem na islamizaci Norska a Evropy, jak se dříve prezentoval. Tento člověk není hloupí a myslím si, že nadčasově chtěl upozornit lidi na nebezpečí, které se blíží, ale nikdo ho neposlouchal. Samozřejmě zabít tolik lidí je nanejvýše nepřijatelné, ale dle jeho pohledu to bylo nevyhnutelné. Psychiatři o něm říkají, že je psychopat a vyšinutý člověk. Pokud by byl vyšinutý blázen, tak nebude sedět ve vězení, ale asi v nějakém ústavě. Je docela možné, že jednou bude sedět někde úplně jinde než ve vězení, ale pokud se ho budou mocní bát, tak tam zůstane do konce života.
  • prostá lopata z garáže s jakože trefnými poznámkami.Je pohroma jak se takoví kouskové dorvou ke klávesám. Doma s tím nepromluví ani dveře od kredence a tady to srší tupými výblitky.Že nezajdeš frajere jen tak mezi lidi.Prsknout takovou moudrost.Jejda to by bylo upřimných pozdravů! Poslaných dlaní zaťatou v pěst.
    • ... jsem pyšný na to, že jsem v tobě našel ztělesnění důvodu, proč sem občas zajdu :)))
      ... v něco tak tupého jsem nedoufal ani ve svých nejsmělejších snech o zbytečných lidech
      • asi malej piňd.ur za tebe píše *3*
  • já myslel že na fotce je Jaceňuk *2*
    • ... já, že ty, zmetku :)))
      • a ty jsi kdo nikdo?
    • ... a čim jsi jako myslel, balíku?
    • Mně na první pohled připomněl Putilína. Jenomže Putilín je zakrslý skřet. *15*
      • putin nehajloval kdežto jsou jasné fotky že na majdanu jaceňuk jo *1* *1*
        • Jaceňuk na Majdanu hajloval a podporuje pochody oslavující nacistického zločince Banderu
  • ja se divim že mu někdo ještě neusek palici.Multi kulti je cesta do pekla ,ale začít u sveho druhu a střílet bezbrane lidi to je hnus, jo co ho takhle vysadit z vrtulníku v Rakká a beze zbraně ,možna že by z něj byl alahovec jak vyšitej.Faktem je že tenhle soudruh z Norska a jeho kolega kamikadze z Bundes republik připravili o život víc Evropanů než pařížskej metalovej koncert .
  • ... jenom nefalšovaní čeští magoři se zabývají norskou zrůdou, že, třeba degene Milane :)))
    • Biec pitomečků je blázen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit