Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... velmi povedený obrázek balíků, kteří kupodivu nemají ani na cigoše s cimbálem :)))
  • ... odrovnal jsem nejposlednější póvl na netu, je tomu tak vždy naprosto spolehlivě :)))
  • https://new.vk.com/video27626287_171047745
  • ... ani hlupáci zde, kteří vůbec neví, co brexit znamená, po létě o něm ani nežblebtnou :)))
    • matkomrd je zase tady *1*
      • ... stále platí: pokud chceš potkat inteligenta, napiš kde a kdy, rád ti koupím polévku :)))
      • ... dám ti radu pro asociály: neměř se s nikým, kdo na rozdíl od tebe ukončil základku :)))
        • v pastáku jste měli základku demmente???
      • ... přemýšlel jsem, proč sem občas zajdu: je to evidentně soucit s postiženými jako ty :)))
        • nepiš zde o přemýšlení,ty nemáš čím přemýšlet,budku máš plnou h o v e n
          • ... nenecháváš zase mezery, nesděluj novým návštěvníkům, jaký jsi primitiv, kámo :)))
        • hlavně si to všechno lajkni kozomrde,at tě máma pochválí
          • ... už mě nepobavíš projevy své degenerace, balíku, ale mám s tebou soucit
            ... pochop, že na tvou kanálovou úroveň nemohu klesnout, jsi mou hračkou :)))
          • ... nikdy jsem zde nepotkal bezmocnějšího primitiva, piš pořád dál, ichtyle :)))
          • ... co to je to "lajkni", profesore?
          • ... poraď ikváči: jak se překládá do češtiny Linearmotorachse (němčina) :)))
        • žádný soucit kozomrde,ty někde někde vyventilovat ty svoje mindráky..je to asi těžký se s tím smířit...
          • ... máš výhodu, že ti nemá jak dojít, že ze sebe děláš každým slovem totální pí*u :)))
      • ... jsem dobrák: vsaď svou podporu na nedomrlé na výhru Francie nad Němci v kopané :)))
      • ... rád bys mě jednou nas*al, ale na to fakt nemáš ani náznakem, popiš váš pelech :)))
      • ... nikdy nepochopíš, jak kouzelně píšeš o poměrech ve vašem pelechu, pitomečku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit