Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • britové..... se nesmí do sýrie hrnout....nepovolil to anglický parlament ...cameron už zájem bombardovat sýrii měl...
    • Nebyli jsme přesvědčeni pokusy vlády k léčbě Isil v Sýrii a širší syrské občanské války jako samostatné otázky
      Ministerstvo Zahraničních věcí užší výbor
      "Domníváme se, že zaměření na rozšíření nálety proti Isil v Sýrii je rozptýlení z mnohem většího a důležitějšího úkolu hledání řešení konfliktu v Sýrii a tím odstraní jednu z hlavních prostředníky Isil ...."Nebyli jsme přesvědčeni pokusy vlády k léčbě Isil v Sýrii a širší syrské občanské války jako samostatné

      zpráva pokračuje: "Nejsme dosud přesvědčeni, že je možné, aby vláda poskytnout uspokojivé vysvětlení těchto bodů v současné době.

      "Dokud to možné, doporučujeme, aby předseda vlády nedpřekládal do Sněmovny návrh směřující rozšíření britské vojenské akce do Sýrie."
      • přeloženo googlem z daily mall
  • ... všichni sou tupci jen já megakoukot :)))
    • ... děkuji za převzetí štafety, hodíte se k sobě dokonale :)))
    • blegh
      Já vím Bohumile, já vím...
  • njn nikomu se nechce pojmenovat problem a vymazat islam z povrchu zemskeho, ale ono to jednou prijde....
    • ... nemělo by to smysl stejně, jak nemá smysl pojmenovávat tvůj problém, naivko :)))
  • ... tiscali skvěle přiživuje (de)mentální salta týpků jako blegh :)))
    • blegh
      7 negativů za necelé 2 minuty? Dej bacha, aby ses neuklikal *4*
      • ... jsem zde po hodině, tupče, nejsem jako ty, smiř se s tím konečně, howgh :)))
        • blegh
          Jo, je to vidět *1*
    • blegh
      Děkuji za uznání a za negativy, které jsi mi okamžitě nasázel. Jistě se teď cítíš lépe ve svém uzavřeném schizofrenním světě *5*
      • ... přání otcem "myšlenky" zoufalce, nemohu se vedle něj cítit ještě lépe :)))
        • blegh
          Jsem rád, že se můžeš takto vyventilovat. Alespoň pak nikoho na ulici nezabiješ *3*
          • ).(
            • blegh
              Už ti zase došlo? Moc toho nevydržíš. Já vím, nestojím ti za to a nebo nemáš čas ztrácet se mnou čas, nebo... co si ještě vymyslíš? *15*
  • blegh
    Neboli jinak řečeno, necháme Rusa, ať to pročistí, my to pořádně zkritizujeme a pak tam přijdeme jako osvoboditelé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit