Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhostit diplomaty je velice státnické. Ale takto by se museli vyhostit a zrušit všichni. Protože nejméně polovina z nich v každém státě jsou špioni.Takže si myslím, že Mayová má v hlavě mozkožrouta a ten začíná chcípat hlady.
  • No a co má být. Vždyť jde o h.... Rusové zase vyhostí britské diplomaty a jede se dál. Rusko dělá pouze to, co dělají USA - brání své zájmy ve světě.
    • vime sajmon CX5
  • GB zřejmě potřebuje odvést pozornost od nějakých jiných problémů,které v zemi jsou. Je to podobné, jako když USA obvinili Kubu, že použila infrazvuk proti americkým diplomatům. Zrovna tak Busch zorganizoval napadení USA Bin Ládinem a hned USA zlikvidovaly Sadáma, pak následoval Kadafí, zosnovaly válku v Libyi, zorganizovaly Arabské jaro a jejich výsledkem je muslimská okupace Evropy. Ale, že jim to Rusko vadí,že? Někde jsem četl, že Putin zveřejnil informace o nových ruských zbraních záměrně, protože hrozil válečný konflikt. To si fakt ti politici dost zahrávají.
  • To je péče a starostí, když zahyne nějaký agent.

    Většinou to jsou darebáci, co by za pár dolarů prodali i vlastní matku a prachy shrabují nejlépe od dvou či více zaměstnavatelů.

    Pokud při svém oblbování všech někoho těžce nas@rou, musejí počítat přece také s nějakými následky, to patří k věci.
  • "Britové ženou ze země ruské diplomaty"
    .
    Oni je neženou, jen je vypověděli. Proč vy novináři nedokážete skrývat své subjektivní pocity a stále přikládáte pod kotlík?
    • Mají pro to skvělý a zářný vzor na Hradě *14*
      ten je přece taky neskrývá a tak to má být
      • Přesně tak, mají vzor v tom hradním čuněti Ovarem.
        • ty jsi klasickým příkladem holého zadku s hubou plnou blbých řečí. Od kdy ty sprostá lůza tady závistivě spíláš někomu koho neznáš? Neuvěřitelné, co si ta chamraď z ulice už dovoluje!
        • Novináři kopírují Zemana? Ale to jsou věci!
          Vy už fakt nevíte kudy kam, že? *1*
  • Jak se do Ruska volá, tak se z Ruska ozývá. *1*
    Mayová není elitní a zodpovědná politička ale kus hovězího. Včetně Boriska Johnsonovic.
    Brzy budou mít úúplně jiné starosti s parazity, které si sami vpustily ke své zkáze. Jsou to hlupáci.
    • borisek vypadá jako by utekl z ústavu, nám taky utekl z ústavu nějaký drahoš, ale pak ho tam zase vrátili
      • Jistí Miloshek se brzy dostane do ústavu pro senilní a degenerované alkoholiky.
        • Máte na mysli senilního Zemana, co má prostatu jako panic? *1*
  • anglie se začala chovat jako obyčejný teroristický stát, asi po vzoru svých teroristických kamarádíčků jůesej
    • velkobritánský chalífát
  • Velká Británie už není velká,spíše je titěrná proto,že bez důkazů obvinila Rusko.A může za to údajně "Ester" kyseliny,tzv.nervový plyn.Tento produkt mají ve svých laboratořích všechny velmoci.A jejich výrobu po získání KH klidně zvládnou i teroristé.VB se pravděpodobně z.......a.
  • A USA z velvyslanectví bude vykládat, že cikánům smrdí vepřín u památníku v Letech.

    https://www.youtube.com/watch?v=J95hE5cjNJ8&feature=em-hot
    • Ve vztahu,kdy jde o Skripala vytahujete problém vepřína v Letech.Jako když jde o polévku,hovoříte o skoku vysokém.Já u památníku v Letech byl.I v dnešní podobě je důstojný a adekvátní k ubohosti vůči Romům za poslední světové války.Nenechte Romy z povolání a další nadnárodní blbce do tohoto kecat.Vepřín nesmrdí,smrdí kol něho politika a peníze.
      • Já odtamtud pocházím. Vepřín nezasahoval ani třetinou do místa tábora.A navíc Romové kteří zemřeli v pracovním táboře na tifus leží na hřbitově v Mirovicích s normálníma lidmi hned vedle kravína.
    • já jsem pro památník v Letech, památník uhynulým tisícům prasat
  • ta zrůda na tom obrázku by mohla hrát v nějakém hororu, třeba jak se dráždí medvěd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit